Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. Ponta odpowiedział(a) na Batonik temat w X3 (G01, F97)
    19" są bardzo komfortowe, to nie jest seria 3, gdzie przy 19" jest naleśnik. Tutaj na 19" masz 245/50. Balon.
  2. Dolicz to na start. Olej w automacie wg BMW jest lifetime, a lifetime u BMW to 100 tys. mil czyli 160 tys. km.
  3. Ponta odpowiedział(a) na Batonik temat w X3 (G01, F97)
    @Fino, skóra na boczkach to faktycznie must-have :D :D :D
  4. Niestety nie, producent przewidział jeden wymiar ET na przód do auta i jeden na tył w zależności od wersji. W salonie powiedzą ci, że tylko felgi przewidziane przez nich do modelu będą do niego pasowały.
  5. Ponta odpowiedział(a) na Batonik temat w X3 (G01, F97)
    Tu masz jak to zrobić: Tutaj kompatybilność bram: https://www.homelink.com/compatible/eu/garage Wiśniowski czy Hormann bez problemu
  6. Ponta odpowiedział(a) na jagiel1990 temat w E81, E82, E87, E88
    Dla twojej informacji, opony należy zamawiać w odpowiednim rozmiarze, a nie jaki nam się podoba. W jedynce jest to zawiłe nawet bardziej, bo czasem front ma 7.5 i tył 8.5 i mają inne ogumienie niż 8.0 front i 8.5 tył z innego zestawu, ale nieważne. Styling 261M: 7.5x18 przód 215/40 8.5x18 tył 245/35 Natomiast inny zestaw (styling 313M): 8.0x18 przód 225/40 8.5x18 tył 255/35 Jeżeli masz wszystkie felgi w jednakowym rozmiarze 8.0x18 to zakładasz 225/40. Jak w rozmiarze 7.5x18 to zakładasz 215/40. Skąd wziąłeś 245/45 w ogóle.
  7. Ponta odpowiedział(a) na barteq temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    Wykup raport carfax, z aukcji masz 10 zdjęć.
  8. Ale masz rozstrzał, od marek economy do premium. Zdecyduj się :D Bo utrzymanie X5 czy mercedesa ML to nie jest utrzymanie Skody Rapid. Tak jak kolega radzi pochyl się ku X5 w dielsu ewentualnie serii 5 w touringu, jeżeli zależy ci na BMW. NATOMIAST jeśli chcesz spać spokojnie to weź 2-3 letnią skodę/opla/vw od dealera.
  9. Jeżeli masz felgi w jednakowym rozmiarze tj. 8.0x18 to zakładasz na przód i tył 225/45. Natomiast, jeśli tylne felgi są w rozmiarze 8.5x18 to zakładasz na tył opony 255/40. Żadne inne ogumienie.
  10. Ponta odpowiedział(a) na Batonik temat w X3 (G01, F97)
    Jeden postawi na kwestie stylistyczne względem wyposażenia, bo jednak Model M Sport świetnie wygląda i auto zyskuje na wyglądzie. Z pierdoł: - integrowany pilot w lusterku - do bramy wjazdowej i garażowej, jednego pilota co się wala po samochodzie mniej, aczkolwiek teraz te bramy z telefonu można otwierać :D - ogrzewanie kierownicy - nie wymaga komentarza, - auto dim lusterek - wiadomo jakie światła mają niektórzy polscy kierowcy, LEDy za 15 zł lub źle ustawiony xenon bywają niebezpieczne, - park assist - niezbędne w mieście, a X3 to nie jest malutkie autko, - ogrzewanie foteli przednich - nie wymaga komentarza, - Harman Kardon - jesli lubisz słuchać swojej muzyki a nie radia i „śmieszych" audycji prowadzących, to jest to naprawdę potrzebna opcja, - Navi Busness + wielofunkcyjny zestaw wskaźników, - sportowy układ hamulcowy z kwestii estetycznych. Wszystko to indywidualna preferencja, ale warto dokupić dodatkowe felgi z ogumieniem na zimę. Nie tylko same opony.
  11. Za markę również się płaci.
  12. Serwisowany w ASO do 29.09.09 przy interwałach co 25k km. Potem pewnie zmiana właściciela, który do ASO nie jeździł.
  13. http://bimmer.work/vin/k/230717/exterieur.jpg http://bimmer.work/vin/k/230717/interieur.jpg
  14. Wejdź na https://imgur.com/upload i dodaj zdjęcie ze swojego dysku. Dostaniesz link, który tu wklejasz.
  15. 1. Jest. 3. Na wycieki. Poszukaj tematu o E70 na forum, tam wszystkie bolączki tego modelu. 4. Auta zza oceanu są powypadkowe lub po powodzi. Ważny jest raport. 5. Części bez problemu dostaniesz, nie są jednak tanie. 6. SUVy, ale zwróć się ku touringom również. Seria 5 minimum, bo w 3 będzie wam ciasno.
  16. Do 90% jażdy w mieście całoroczne będą idealne. Całoroczne ogumienie montuje BMW w UK w wielu modelach w standardzie przy np. 17".
  17. Skąd ta granica 100k :shock:
  18. Przy takim aucie trzeba mieć 5 cyfrową kwotę na zaś, jakby coś wyszło po zakupie, czy to zawieszenie czy silnik... 4.4 od handlarza to proszenie się o kłopot. http://bimmer.work/vin/l/u57410/exterieur.jpg http://bimmer.work/vin/l/u57410/interieur.jpg Poza tym malowana maska, zderzak i prawy bok auta. Lakiernik słabo dobrał. Widać to gołym okiem.
  19. A to nie jest czasem inna podłoga? Inne generacje aut z innych lat, nie wiem czy one podejdą.
  20. Ponta odpowiedział(a) na gluszczenko temat w X3 (G01, F97)
    To są chyba 695, 694 mają większe odległości między rogami, nazwijmy to. 8x20 ET 27 245/45 103W Bridgestone ALENZA 001 RFT 9.5x20 ET 43 275/40 106W Bridgestone ALENZA 001 RFT
  21. Myślisz strasznie stereotypowo i chyba udajesz kogoś kim nie jesteś. Nie ty wyznaczasz co jest jakimś statusem a co nim nie jest, zajmij się swoim życiem a nie oceniaj co kto nosi i za kogo się ma, bo to słabe i nie brzmisz poważnie. Brzmisz natomiast jakbyś nie miał nic innego ciekawego w życiu do roboty, więc zajmujesz się życiem innych. Leasing się sam magicznie nie spłaci. To nie jest auto za free, a gdzie wpłata własna, gdzie wysoka cena ubezpieczenia?
  22. Ponta odpowiedział(a) na marcink_1 temat w F10, F11
    Continentale szybciej zejdą, Ventusy mają dobre opinie: http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Hankook/Ventus-V12-evo2.htm
  23. 235/45 to fabryczny rozmiar opon i takie masz kupić. Wszystkie z półki premium będą okej. Niestety Continentale szybko zajeździsz. W świetnej cenie masz obecnie Pirelli i Goodyeary. Za komplet zapłacisz ok. 1500 zł. Michały będą droższe. Bridgestony miałem i hałasują na koleinach, aczkolwiek przy innym modelu producenta indeks hałasu będzie niższy.
  24. Ktoś już wrzucał to auto na to forum. http://bimmer.work/vin/b/013834/exterieur.jpg http://bimmer.work/vin/b/013834/interieur.jpg
  25. Prawy błotnik przód był malowany, ale w tak leciwym aucie to normalka, zobacz tylko czy szpachel nie kapie z tych miejsc.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.