Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. Ponta odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    Auto ze Stanów, zobacz raport, na pewno jest powypadkowe. Szukaj bezwypadkowego, to mechanikę ogarniesz. Bo bawić się w blacharkę to nigdy nie będzie jak należy. Zawieszenie 4k opony 2k i już masz 6k wywalone. Jeszcze wahacze, tuleje i inne bzdety. Szukaj polifta, bo przed liftem problemy ze złym odpływem wody. Silniczek gnije.
  2. Ponta odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    Gwarancja u handlarza to pic, nie ma gwarancji. Nie kupisz Z4 za 25 tys. zł. I jeszcze z motorem R6, zapomnij :D Zwiększ budżet 2x to wtedy MOŻE. Poczytaj ten dział i pojeździj Z4 trochę zanim zaczniesz dawać innym rady.
  3. Sprzedaj te 18 z oponami i kup te 17" co masz na przodzie, tylko na tył. I wszędzie daj 225/45 17, ponieważ w zimę lepiej mieć takie same opony przód i tył.
  4. Mylisz pojęcia, to nie jest tak, że dopuszczalne i sobie możesz wybrać coś z zakresu 215-255 :D W zależności jaką masz felgę, taką możesz założyć oponę, a nie sobie manewrować w przedziale. Co do wielosezonówek to świetny wybór, na miasto nie ma lepszego kompromisu. Fabryka czasem sama montuje opony wielosezonowe. Załóż żonie 17", wywal run flaty. Opony 225/45 przód i tył 255/40. Aczkolwiek NAJLEPIEJ byłoby 8.0x17 przód i tył i wtedy wszędzie 225/45.
  5. Nie mogą być różnej firmy przy xDrive. Mimo, że ten sam rozmiar, opony różnych producentów różnią się. Opony muszą być tej samej marki i typu.
  6. Nie ma felgi 268 w rozmiarze 17". Jest tylko 8.0x16. Poza tym, zły rozmiar opon do 17" podałeś, powinno być 225/45 na przód i tył jeśli felgi są jednakowe lub 225/45 przód i tył 255/40, gdy tył szerszy.
  7. Oryginalnie zimówki były na styling (przykładowo): 397 Continental WinterContact TS 830P SSR M+S 225/45 R18 95V, with Runflat. Light alloy wheel cast, Ferric Grey bright turned, 8Jx18, OS:34, with RDCi. -------------------------------------------------------------------------------------------- 413 Bridgestone, Blizzak LM001 RFT M+S, 225/50 R17 94H, with Runflat. Light alloy wheel cast, Jet Black, 7.5Jx17, OS:37, with RDCi. -------------------------------------------------------------------------------------------- 395 The design of the high-quality 17" light alloy wheel emphasises the dynamic nature of the car. Winter complete wheel with run-flat tyre, wheel size 7.5J x 17 with tyre size 225/50 R17 94H RSC. -------------------------------------------------------------------------------------------- 658 Pirelli, W210 Sottozero Serie II r-f M+S, 225/45 R18 95V, with Runflat. Light alloy wheel cast, Silver, 8Jx18, OS:34, without RDC. --------------------------------------------------------------------------------------------
  8. Ponta odpowiedział(a) na arrekh temat w E39
    Masz: https://allegro.pl/oferta/bmw-e39-zderzak-przod-anthrazit-metallic-8030148920
  9. Tu gość zakładał odwrotnie, czyli LCi do przed lifta, napotkane problemy też opisał: https://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=485898
  10. Oczywiście, weź używane lampy w dobrym stanie. jest tego pełno. Wyrzuć HID i wsadź zwykłą żarówkę, wszystko p&p.
  11. To chyba do pierwszej kontroli z policjantem. Kup używane oryginalne lampy Hella i wsadź zwykłą żarówkę, będzie to świecić 4 razy lepiej jak jakiś HID bez homologacji.
  12. Ile tam różnicy bieżnika między przodem tyłem masz? Opony oczywiście ta sama marka i model?
  13. Ponta odpowiedział(a) na Djmimol temat w F10, F11
    Zwiększając profil raczej prawdopodobne, że będzie tarła opona o nadkole przy skręcie, dołku. Tylko fabryczny rozmiar. Zmniejsz felgę, nie chcesz zmniejszyć wyrzuć run on flat, ale kosmosu w różnicy się nie spodziewaj.
  14. Dokładnie, w poprzednim wozie nie działał trzeci stop u mnie, pojechałem na przegląd przekonany, że trudno nie świeci się to nie, przecież inne wozy w ogóle go nie mają, a tu jednak ma się świecić, bo jest zamontowany.
  15. Nie rozumiesz, seria 4 i seria X5 to inne klasy aut. seria 4 to klasa średnia segment D natomiast X5 to klasa wyższa segment E. Inaczej, to tak jakbyś porównywał Merca C do E i narzekał na C, albo, że 3 jest gorsza niż 5, a przecież to i to BMW.
  16. A do czego kupuje się Pateka? A do czego Ferrari, skoro Dacia nas zawiezie też do sklepu. Powiesz, że dla sportu, ale przecież Reanult Clio też jest sportowe, o co chodzi? Ktoś ma pieniądze to kupuje co mu się podoba
  17. Benzyny nie są bezawaryjne, nic nie jest w zasadzie tylko 1.9 TDI może w pasacie. Szczerze mówiąc jak już założysz jakiś budżet na auto, to miej dodatkowe 8 tys. zł w portfelu i tyle.
  18. Zobacz wnętrze jakiejś e90 z przebiegiem do 50 tys. km na mobile.de. Bardzo dobrze zniosło próbę czasu, szczególnie deska z nawigacją.
  19. Ponta odpowiedział(a) na K8v8M temat w E90, E91, E92, E93
    To weź oryginał i śpij spokojnie.
  20. O gustach jednak się dyskutuje.
  21. Mi np. w ogóle nie przypadają te pozbawione smaku wnętrza w Mercedesie, z tabletem na środku deski.
  22. Nie wiem jakie sa zmiany na poziomie konstrukcyjnym , ale mają inne numery części.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.