Treść opublikowana przez Ponta
-
Pomoc w zakupie E92 335 VIN Wbawb73587pv80875
Ponta odpowiedział(a) na MatisT88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrochę niepoważnie to wygląda, ale może jemu się podoba. Zderzak przedni odpada, wypada ze ślizgu nawet. Tylny zderzak przytopiony od wydechów. Nie skomentuję spasowania tylnej klapy. Wykup raport carfax, bo jak jest z USA to będzie napisane jakie uszkodzenia nastąpiły, czy zalana czy co. Walona była, tylko jak mocno. Na zdjęciach widzę, że jakość folii jest krótko mówiąc słaba, na żywo pewnie tragedia.
-
Czy jesteście zadowoleni z 4?
No ale podaj jakieś argumenty, co jest nie tak, nie wiem zawieszenie, wyciszenie wnętrza materiały, cokolwiek?
-
BMW E60 523i 2005r WBANE310X0B926950
Ponta odpowiedział(a) na Dr.DE temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg niby autentyczny, ale wnętrze strasznie zajechane.
-
Listwy wokół szyb
Absolutnie jest to pierdoła na 30 min roboty. Kup sobie np. Poorboy's pro polish i jedziesz, tylko zabezpiecz taśmą malarską elementy, które nie mają być tym przetarte, bo zostanie ślad.
-
G30 BODY KIT PERFORMANCE
Weź pod uwagę, że oni tam opisują jako zamówienie pod klienta, więc nie będziesz mógł tego zwrócić, jak ci się nie spodoba. Tak jak bym ci biurko pod wymiar zrobił i byś mi je chciał odesłać :D
-
Komunikat o spalonej postojówce
Wrzuć oryginalne lampy i żarówki.
-
felgi gdzie i nie chińskie...??
Tzn.? :D
-
felgi gdzie i nie chińskie...??
Przecież 245 na przód to nie ma prawa działać, sam zobaczysz :mad2:
-
Odblask zderzaka obrysówka z USA
Często jestem na forum bimmera USA i tam częsty mod to „europejczyk", czyli pozbycie się obrysówek, nie wiem jak z legalnością.
-
E60 2004 525i alufelgi
Tylko Ci podpowiem tak offtopowo, że do pierwszej studzienki te felgi. Jeszcze wspomnisz moje słowa. To chinole.
-
Pomoc w doborze felg ET itp
Weź wszystkie ET 35, te na tył z ET 20 raczej będzie zbyt agresywne. Seria ma 34 i 37 ET.
-
BIG Breakes / upgrade hamulców w e91 320d
Te z 335i wchodzą p&p. Możesz też użyć tych:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Zależy ile chcesz jeździć autem.
-
felgi gdzie i nie chińskie...??
Wejdą, ale opony daj dla zwykłej e90, nie bierz opon dedykowanych dla M3. https://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=1114232
-
e93 WBADX71090E613769
Ponta odpowiedział(a) na zent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle spójrz, że większość aut na leasingu to pojazdu z punktu A do B myte na szczotach, kto tam dba o lakier czy wnętrze :D To nie są ludzie zarejestrowani na forum :D
-
cisnienie oponach
Daj fabrykę.
-
[E60] Felgi 18 cali, zawieszenie standard?
Felga 8x18 ET 20 to katalogowa wartość przewidziana przez producenta, nic nie będzie wadzić. Opona 245/40 przód.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Na prawym boku to są trzy odcienie, ćwiartka jasna, drzwi już ciemniejsze a przednie nadkole to już w niebieski wpada. Maska ma kolor jak prawe drzwi. Nie twierdzę, że ulep, ale no różnią się kolory. Lewa strona to znowu drzwi się różnią. Nie można wymagać dużo od auta, które ma 20 lat i jest za 10k.
-
Felgi e60 s167
Ori rozmiar opon w M5, nie nada się do cywilnej e60, będzie tarło. Weź katalogowe rozmiary dla zwykłej e60 tzn. 245/35 (był na 8x19, ale 0,5J więcej to nie wadzi nic) front 275/30 9,5x19 rear
-
BMW E91 330d WBAVU91050KT15178
Ponta odpowiedział(a) na Kristoff_2000 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen kolor jest naprawdę niezły i znajdzie się osoba, której się spodoba. British racing green wraca do łask :D
-
BMW E91 330d WBAVU91050KT15178
Ponta odpowiedział(a) na Kristoff_2000 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJedno z najgłupszych powiedzeń, świadczące o ignorancji wypowiadającego się. Przecież na tym polega rozmowa, całe nasze życia rozmawiamy o gustach, czy to o pogodzie, czy o ciuchach czy w końcu o autach: - ja lubię BMW, - o kurczę a ja Mercedesa. Co powiesz o tym kolorze? - A nie wiem wole zielony itd.
-
X4 felgi 19"
Oczywiście mogą być jednakowe koła, w niczym to nie przeszkadza, seria też wychodziła na jednakowych felgach. Jednak przy np. m pakiecie stosowano ogumienie mieszane. Weź pod uwagę, że przednie koła skręcają i nie daje ci gwarancji, że przy zakręcie nie przytrze o nadkole.
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Możesz autem jeździć 10 lat i nie mieć stłuczki, a możesz innym jeździć 2 dni i mieć kraksę, nie ma reguły :)
-
Kierownica M - zabezpieczenie i pielęgnacja
Absolutnie nie mydło, poza tym skóra wchłania, tylko odpowiednie specyfiki ze sklepów detailingowych.
-
Benzyna 95 czy 98 ?
Ja mam w instrukcji obsługi, że moje auto zostało przystosowane do 98, aby zapewnić osiągi, spalanie bla bla należy lać 98. Inne dostępne to 95... Tak mam w instrukcji.