Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. Podpisuje się, Meguiars endurance to klasa sama w sobie. Każde forum czy to autogeek czy autopia.org on jest top wyborem. Oczywiście nakładany na czyściutką i suchą oponę. Kup coś do czyszczenia gum najlepiej ADBL tyre coś tam jest tani świetnie działa.
  2. Ponta odpowiedział(a) na KuCaREK temat w Z4 (E89)
    Wybacz, jest otwieranie. Tu opisują, że jest jakaś metoda a jedni, że nie ma i do serwisu na lawecie. https://e89.zpost.com/forums/showthread.php?t=1415044
  3. Ma jeden pilot, dodaj tam do wydatków. Zdjęcia bardzo słabe pół auta w cieniu pół na słońcu i nic nie widać. kierownica wytarta masakrycznie jak na 200k km.
  4. Ponta odpowiedział(a) na KuCaREK temat w Z4 (E89)
    W instrukcji masz to opisane.
  5. Oczywiście moje obliczenia są dla konkretnego rozmiaru opon, jak masz inne to różnica będzie inna, tak tylko podałem przykładowo.
  6. Możesz wymienić sam przód, różnica w obwodzie między 8 mm bieżnikiem a 4,5 mm to 1,14%. mówi się, że dopuszczalna jest różnica 1% w obwodzie. Czasem ludzie żyją z 2% różnicą, ale jak będzie to nie wiem.
  7. Seria ma: 8,5x20 ET 33 245/35 9,0x20 ET 44 275/30 Na tył nawet ET 30 wejdzie spokojnie.
  8. To może być pewne auto jeżeli było dobrze serwisowane, zapytaj co wymienił.
  9. Ponta odpowiedział(a) na wizja temat w X3 (F25)
    Chłopie oni jakieś swoje nowe prawo ustalają. Nie daj się wrobić.
  10. Bo wyobraźcie sobie, że producent też montował przy xDrive ogumienie mieszane :D :cool2:
  11. Ubezpieczenie to indywidualna sprawa, zależy od wielu rzeczy i nikt ci tu tego nie powie.
  12. Ponta odpowiedział(a) na wizja temat w X3 (F25)
    Dealer chce cie w balona zrobić i po kosztach załatwić reklamację. Do rzeczoznawcy z tym za śmieszną kwotę i nie płacisz nic dealerowi. Myszka mi przestała działać po 1,5 roku i co sklep mi odda 25% jej wartości bo ją wytarłem pod palcem? Skąd w ogóle 40%? Kto to wyliczył? Jakiś papier na to? Co to z ASO, abym tam nigdy nie pojechał przypadkiem?
  13. Oczywiście, że interesuje ich kwota na umowie, nie przesadzaj. Chyba, że bardzo mocno zaniżycie sprzedający z kupującym cenę - wtedy będą podejrzenia i weźmie kwotę z książeczki. Co innego gdy kupiłeś uszkodzone auto, wtedy przedstawiasz zaświadczenie od mechanika i płacisz od kwoty na umowie, mimo, że jest to niska kwota.
  14. https://mrcleaner.pl/usuwanie-owadow/poorboy-s-world-bug-squash-473-ml-usuwa-owady-i-smole?from=listing
  15. W Niemczech ceny 535i z przebiegiem do 120 tys. km i z 2012 roku wzwyż zaczynają się od 20 tys. EUR, dolicz akcyzę i wychodzi 100 tys. zł. A tutaj za 60 tys. zł perełka polska wiadomo.
  16. Jaki sens jest we wrzucaniu tu 10 aut w przeciągu dwóch dni w kwocie 13 tys. zł. Przecież to miało 10 właścicieli i wszystko dosłownie wszystko może być z nimi nie tak. Weź sobie chłopie jakieś założenia, co do rocznika i silnika, bo szkoda twojego czasu na sprawdzanie 50 aut. Zaznacz bezwypadkowy chociaż.
  17. Właśnie kupi z problemem, bo bezwypadkowe egzemplarze w benzynie z automatem zaczynają się od 62 tys. na otomoto. Kupi MOŻE biedaka 318d, któe nie jedzie. Szukaj zadbanej e90 LCI z fajną jednostką napędową, to auto w tej kasie będzie zadbane. Wydasz do 50 tys. reszta w kieszeni.
  18. Odłącz aku na godzinę.
  19. Jak było dobrze to po co zmieniałeś ten olej, co tam było pewnie 5W30 i tego było się trzymać.
  20. Kolega ona jest bardzo słabo poskładana i pomalowana. Prawy bok nie bez powodu jedno zdjęcie i to w takiej fatalnej perspektywie. Zobacz jak wygląda tam przedni błotnik i linia drzwi, no dramat.
  21. Dzięki Maniek, na forum UK to samo mówią. Zamawiam OEM.
  22. Nie żartuj, to wszystko jest na forum kolego :D amortyzator przód 350 zł Sachs (czyli OEM) amortyzator tył 200 zł Sachs sprężyna 200 zł sztuka Bilstein (czyli OEM) opony 1,4 k PLN w górę za komplet tarcze klocki przód tył z czujnikami w tysiaku się zmieścisz. Rozrząd i inne rzeczy niech reszta się wypowie.
  23. Ponta odpowiedział(a) na andrew55 temat w Felgi i opony
    Ile dałeś za te Fuldy, 440 zł sztuka widzę w jakimś klasycznym rozmiarze. Continentale są za 489 :D
  24. Jest cofnięta i oryginalne koła już handlarz owalił na allegro. Nie kupuj od handlarzy.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.