Treść opublikowana przez Ponta
-
Opona tłusto czarna salon
Podpisuje się, Meguiars endurance to klasa sama w sobie. Każde forum czy to autogeek czy autopia.org on jest top wyborem. Oczywiście nakładany na czyściutką i suchą oponę. Kup coś do czyszczenia gum najlepiej ADBL tyre coś tam jest tani świetnie działa.
-
Awaryjne zamknięcie dachu
Wybacz, jest otwieranie. Tu opisują, że jest jakaś metoda a jedni, że nie ma i do serwisu na lawecie. https://e89.zpost.com/forums/showthread.php?t=1415044
-
E60 WBANX71070CS43308
Ponta odpowiedział(a) na Pioner42 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMa jeden pilot, dodaj tam do wydatków. Zdjęcia bardzo słabe pół auta w cieniu pół na słońcu i nic nie widać. kierownica wytarta masakrycznie jak na 200k km.
-
Awaryjne zamknięcie dachu
W instrukcji masz to opisane.
-
Uszkodzona opona, a napęd xDrive
Oczywiście moje obliczenia są dla konkretnego rozmiaru opon, jak masz inne to różnica będzie inna, tak tylko podałem przykładowo.
-
Uszkodzona opona, a napęd xDrive
Możesz wymienić sam przód, różnica w obwodzie między 8 mm bieżnikiem a 4,5 mm to 1,14%. mówi się, że dopuszczalna jest różnica 1% w obwodzie. Czasem ludzie żyją z 2% różnicą, ale jak będzie to nie wiem.
-
[f11,528ix]felgi 20" szerokość 10 jakie ET
Seria ma: 8,5x20 ET 33 245/35 9,0x20 ET 44 275/30 Na tył nawet ET 30 wejdzie spokojnie.
-
Jaki silnik do e90?
To może być pewne auto jeżeli było dobrze serwisowane, zapytaj co wymienił.
-
Felgi z x-line Y 607 - gniją
Chłopie oni jakieś swoje nowe prawo ustalają. Nie daj się wrobić.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Bo wyobraźcie sobie, że producent też montował przy xDrive ogumienie mieszane :D :cool2:
-
bmw F30 328 i czy E90
Ubezpieczenie to indywidualna sprawa, zależy od wielu rzeczy i nikt ci tu tego nie powie.
-
Felgi z x-line Y 607 - gniją
Dealer chce cie w balona zrobić i po kosztach załatwić reklamację. Do rzeczoznawcy z tym za śmieszną kwotę i nie płacisz nic dealerowi. Myszka mi przestała działać po 1,5 roku i co sklep mi odda 25% jej wartości bo ją wytarłem pod palcem? Skąd w ogóle 40%? Kto to wyliczył? Jakiś papier na to? Co to z ASO, abym tam nigdy nie pojechał przypadkiem?
-
Kupno samochodu bez akcyzy
Oczywiście, że interesuje ich kwota na umowie, nie przesadzaj. Chyba, że bardzo mocno zaniżycie sprzedający z kupującym cenę - wtedy będą podejrzenia i weźmie kwotę z książeczki. Co innego gdy kupiłeś uszkodzone auto, wtedy przedstawiasz zaświadczenie od mechanika i płacisz od kwoty na umowie, mimo, że jest to niska kwota.
-
Pielęgnacja samochodu - co kupić.
https://mrcleaner.pl/usuwanie-owadow/poorboy-s-world-bug-squash-473-ml-usuwa-owady-i-smole?from=listing
-
Bmw E90 WBAPP11080A924210
Ponta odpowiedział(a) na wioslarz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo auto jest świetnie wyposażone.
-
F10 WBAFU7C51CDU62253
Ponta odpowiedział(a) na Whoocash temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW Niemczech ceny 535i z przebiegiem do 120 tys. km i z 2012 roku wzwyż zaczynają się od 20 tys. EUR, dolicz akcyzę i wychodzi 100 tys. zł. A tutaj za 60 tys. zł perełka polska wiadomo.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Jaki sens jest we wrzucaniu tu 10 aut w przeciągu dwóch dni w kwocie 13 tys. zł. Przecież to miało 10 właścicieli i wszystko dosłownie wszystko może być z nimi nie tak. Weź sobie chłopie jakieś założenia, co do rocznika i silnika, bo szkoda twojego czasu na sprawdzanie 50 aut. Zaznacz bezwypadkowy chociaż.
-
bmw F30 328 i czy E90
Właśnie kupi z problemem, bo bezwypadkowe egzemplarze w benzynie z automatem zaczynają się od 62 tys. na otomoto. Kupi MOŻE biedaka 318d, któe nie jedzie. Szukaj zadbanej e90 LCI z fajną jednostką napędową, to auto w tej kasie będzie zadbane. Wydasz do 50 tys. reszta w kieszeni.
-
Nie mozna wylaczyc wycieraczek
Odłącz aku na godzinę.
-
E90 330i, zły olej ?
Jak było dobrze to po co zmieniałeś ten olej, co tam było pewnie 5W30 i tego było się trzymać.
-
E60 2006 530d WBANC71070B660560
Ponta odpowiedział(a) na xiviali temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolega ona jest bardzo słabo poskładana i pomalowana. Prawy bok nie bez powodu jedno zdjęcie i to w takiej fatalnej perspektywie. Zobacz jak wygląda tam przedni błotnik i linia drzwi, no dramat.
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Dzięki Maniek, na forum UK to samo mówią. Zamawiam OEM.
-
Jaki silnik do e90?
Nie żartuj, to wszystko jest na forum kolego :D amortyzator przód 350 zł Sachs (czyli OEM) amortyzator tył 200 zł Sachs sprężyna 200 zł sztuka Bilstein (czyli OEM) opony 1,4 k PLN w górę za komplet tarcze klocki przód tył z czujnikami w tysiaku się zmieścisz. Rozrząd i inne rzeczy niech reszta się wypowie.
-
BMW E90 JAKIE OPONY?
Ile dałeś za te Fuldy, 440 zł sztuka widzę w jakimś klasycznym rozmiarze. Continentale są za 489 :D
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Jest cofnięta i oryginalne koła już handlarz owalił na allegro. Nie kupuj od handlarzy.