Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. 320 zł w ASO, możesz też pomalować plasti dipem, widziałem, że efekt jak fabryczny powstaje.
  2. Dokładnie mam podobne odczucia jak kolega wyżej. Miałem na 17" run flat teraz mam 18" bez i podobna jazda. Laik nie zauważy praktycznie nic.
  3. To auto ma więcej przebiegu aniżeli jest to podane w ogłoszeniu, ale nie wiem czy robi ci to różnicę, bo lekko ma 400 nalatane.
  4. Jeżeli element nie jest wgnieciony, to pomalują i będziesz miał warstwę lakieru nową na drzwiach, ale i całym boku, bo muszą cieniować. Dlatego najlepiej zniszcz te drzwi, zrób w nich dziurę czy coś w miejscu uderzenia. Wstawią nowe z jedną warstwą lakieru i powiedz temu, kto się zajmuje autem w serwisie, aby nie cieniowali boku. Tylko tak się uchronisz. Nie mniej, jeżeli się nie uda to masz na wszystko papier i przy odsprzedaży nie powinno być problemu.
  5. Przeszedłeś na non rft z rft to raz. To inny rodzaj opon i skąd pewność, że ciśnienie na słupku odpowiada w tych samych wartościach non run flat? Dlatego było zostawić rft i nie kombinować, do tego brak gwiazdki a temat o xDrive ma 30 stron... Przy tym napędzie się nie kombinuje, bo jak nie za 500 km, to za 5 tys. coś się stanie.
  6. Tylko jako zestaw z kratką czarną, 700 zł sztuka.
  7. Jest trochę plastikowo, trzeba się ratować obszywaniem deski i innymi pierdołami.
  8. Jezus ten przebieg, handlarze są niesamowici :lol: :lol: Wykup raport, ona ma lekko 400-500 najechane. Fotele całe wypierdziane. W ogóle to omijaj auta od handlarzy, on musi zarobić a nie prezent ci zrobić w postaci dobrego auta.
  9. Ponta odpowiedział(a) na oczko98 temat w E60, E61
    Nie zmieni nic taki chinol, ale pasuje jak widzę do reszty auta... :mad2: Weź ten podpis zmień :roll:
  10. Zależy od rozmiaru. 225/45 18" nowe komplet masz za 2800.
  11. Ponta odpowiedział(a) na GracuWymiata temat w BMW Lifestyle
    Albo zrób jak oryginalnie robi BMW, przewierć ramki i daj zaślepki, 2 białe 2 niebieskie i na tył 2 czarne, nie trzeba tych ramek nieszczęsnych.
  12. Zapytaj o historię powypadkową, bo nie jest bezwypadkowe.
  13. Ponta odpowiedział(a) na andrew55 temat w Felgi i opony
    Wejdź na http://www.tyrereviews.co.uk/ i dobierz sobie pod siebie, uwzględniając opinie użytkowników. Continentale u większości bardzo szybko zostają zajechane, to samo Pirelli P7. Najdroższe będą Michały PS itp. Ja zakupiłem Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 i jeżdżę od miesiąca, niestety nie padało to mam doświadczenie tylko na suchym, bardzo dobrze lepią, nie hałasują. Miękkie opony. Mają najwyższe oceny na wskazanej stronie.
  14. Jak będziesz faktycznie zainteresowany i chciał ją kupić, to możesz targować sporo cenę, bo właściciel ją zawyżył pewnie o repliki felg CSL, wydech i tę tubę w bagażniku, sztucznie napompował.
  15. Tak, Skoda Fabia :wink:
  16. Ponta odpowiedział(a) na arturkolarz1 temat w E39
    To są slicki na tor.
  17. Tylny zderzak malowany. Cofnięta jest, takie przebiegi mają 4-5 letnie diesle.
  18. Bezwypadkowy i bezkolizyjny to nie to samo :cool2:
  19. Elegancko, ani pół świrla, fajne ziarno :wink:
  20. No to świeżo sprowadzone czy pół roku :o Co nie zmienia faktu, że przy tej cenie trzeba się pilnować.
  21. Oczywiście, że od szczot na automacie, to jest tragedia i tylko marnujesz pieniądze na polerki jeżeli jeździsz za 2 dni ma szczoty. Przejedź szczotka czy zmiotka do podłogi po klapie i zobacz co ona robi. Szczoty robią to samo tylko 56 razy bardziej intensywnie. Tylko na bezdotyku myj.
  22. Ponta odpowiedział(a) na Robert32 temat w Z3 (E36)
    Tylko oryginał. Daj VIN, ale chyba takie miałeś: https://allegro.pl/oferta/radio-cd-land-rover-bmw-e30-e32-e34-e36-z3-6916882277
  23. Weź pod uwagę to, że on musiał opłacić akcyzę 18,6% i sam zarobić. Takie drobnostki. Maksymalnie dał za nie 5,5k franków. Wchodzimy na mobile.de wpisujemy 330 i NAJNIŻSZE auta od 6-7k EUR. e90 330 jest nierealne w dobrym stanie w takiej kwocie bez wyłożenia ostrej sumy na start.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.