Treść opublikowana przez Ponta
-
Kierownica BMW E60 rysy na kierownicy
320 zł w ASO, możesz też pomalować plasti dipem, widziałem, że efekt jak fabryczny powstaje.
-
Opny letnie xdrive run flat czy zwykłe?
Dokładnie mam podobne odczucia jak kolega wyżej. Miałem na 17" run flat teraz mam 18" bez i podobna jazda. Laik nie zauważy praktycznie nic.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
To auto ma więcej przebiegu aniżeli jest to podane w ogłoszeniu, ale nie wiem czy robi ci to różnicę, bo lekko ma 400 nalatane.
-
WYCENA SZKODY E46
Jeżeli element nie jest wgnieciony, to pomalują i będziesz miał warstwę lakieru nową na drzwiach, ale i całym boku, bo muszą cieniować. Dlatego najlepiej zniszcz te drzwi, zrób w nich dziurę czy coś w miejscu uderzenia. Wstawią nowe z jedną warstwą lakieru i powiedz temu, kto się zajmuje autem w serwisie, aby nie cieniowali boku. Tylko tak się uchronisz. Nie mniej, jeżeli się nie uda to masz na wszystko papier i przy odsprzedaży nie powinno być problemu.
-
Jaki silnik do e90?
Przeszedłeś na non rft z rft to raz. To inny rodzaj opon i skąd pewność, że ciśnienie na słupku odpowiada w tych samych wartościach non run flat? Dlatego było zostawić rft i nie kombinować, do tego brak gwiazdki a temat o xDrive ma 30 stron... Przy tym napędzie się nie kombinuje, bo jak nie za 500 km, to za 5 tys. coś się stanie.
-
E65, 730d, VIN: WBAHM21060DS76366, Ostrów Mazowiecki
Ponta odpowiedział(a) na crackp temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo taka rada ode mnie omijaj handlarzy :D
-
Jak nazywa się ta część? Zaślepka zderzaka X4 M sport
Tylko jako zestaw z kratką czarną, 700 zł sztuka.
-
brac poki jeszcze nie wykupili
Jest trochę plastikowo, trzeba się ratować obszywaniem deski i innymi pierdołami.
-
E65, 730d, VIN: WBAHM21060DS76366, Ostrów Mazowiecki
Ponta odpowiedział(a) na crackp temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJezus ten przebieg, handlarze są niesamowici :lol: :lol: Wykup raport, ona ma lekko 400-500 najechane. Fotele całe wypierdziane. W ogóle to omijaj auta od handlarzy, on musi zarobić a nie prezent ci zrobić w postaci dobrego auta.
-
Zmiana tłumika końcowego
Nie zmieni nic taki chinol, ale pasuje jak widzę do reszty auta... :mad2: Weź ten podpis zmień :roll:
-
Jakie felgi / opony do F3x
Zależy od rozmiaru. 225/45 18" nowe komplet masz za 2800.
-
Ramki BMW
Albo zrób jak oryginalnie robi BMW, przewierć ramki i daj zaślepki, 2 białe 2 niebieskie i na tył 2 czarne, nie trzeba tych ramek nieszczęsnych.
-
kupno BMW e92 VIN:WBAWD11040PW21426
Ponta odpowiedział(a) na klipson12 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapytaj o historię powypadkową, bo nie jest bezwypadkowe.
-
BMW E90 JAKIE OPONY?
Wejdź na http://www.tyrereviews.co.uk/ i dobierz sobie pod siebie, uwzględniając opinie użytkowników. Continentale u większości bardzo szybko zostają zajechane, to samo Pirelli P7. Najdroższe będą Michały PS itp. Ja zakupiłem Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 i jeżdżę od miesiąca, niestety nie padało to mam doświadczenie tylko na suchym, bardzo dobrze lepią, nie hałasują. Miękkie opony. Mają najwyższe oceny na wskazanej stronie.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Jak będziesz faktycznie zainteresowany i chciał ją kupić, to możesz targować sporo cenę, bo właściciel ją zawyżył pewnie o repliki felg CSL, wydech i tę tubę w bagażniku, sztucznie napompował.
-
brac poki jeszcze nie wykupili
Tak, Skoda Fabia :wink:
-
BMW E60 e60 520d 177km 2009r VBANX31090C088141
Ponta odpowiedział(a) na bielik1982 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażManual w dieslu :D
- Felgi 19 cali
-
BMW E60 e60 520d 177km 2009r VBANX31090C088141
Ponta odpowiedział(a) na bielik1982 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTylny zderzak malowany. Cofnięta jest, takie przebiegi mają 4-5 letnie diesle.
-
Jaki silnik do e90?
Bezwypadkowy i bezkolizyjny to nie to samo :cool2:
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Elegancko, ani pół świrla, fajne ziarno :wink:
-
Jaki silnik do e90?
No to świeżo sprowadzone czy pół roku :o Co nie zmienia faktu, że przy tej cenie trzeba się pilnować.
-
Jak poradzić sobie z hologramami na czarnym lakierze.
Oczywiście, że od szczot na automacie, to jest tragedia i tylko marnujesz pieniądze na polerki jeżeli jeździsz za 2 dni ma szczoty. Przejedź szczotka czy zmiotka do podłogi po klapie i zobacz co ona robi. Szczoty robią to samo tylko 56 razy bardziej intensywnie. Tylko na bezdotyku myj.
-
Radio - jakie?
Tylko oryginał. Daj VIN, ale chyba takie miałeś: https://allegro.pl/oferta/radio-cd-land-rover-bmw-e30-e32-e34-e36-z3-6916882277
-
Jaki silnik do e90?
Weź pod uwagę to, że on musiał opłacić akcyzę 18,6% i sam zarobić. Takie drobnostki. Maksymalnie dał za nie 5,5k franków. Wchodzimy na mobile.de wpisujemy 330 i NAJNIŻSZE auta od 6-7k EUR. e90 330 jest nierealne w dobrym stanie w takiej kwocie bez wyłożenia ostrej sumy na start.