Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. Zważywszy na to jakie koszta może przynieść benzyna na bezpośrednim wtrysku, to serwis diesla wyjdzie taniej :D
  2. Jest świetny, niestety mam go 2 miesiące na kołach dopiero, woda pod ciśnieniem z karchera 120 bar i wszystko schodzi jak masło. Jednak trzeba nakładać z ręką, bo źle wypolerowana powierzchnia zostawi ślad na kółku.
  3. Tak oczywiście, ale powiedziałem prawdę :D
  4. Miałem orgazm przez to auto, ale i przez super nowe graty, kółeczka i opony. To jest ten typ garażu, a nie wymiana żarówki na LED i 3 strony o tym. Ceramika na felgi będzie? Używałem FX wheelarmour i jest naprawdę łatwe w aplikacji. Tanie jak barszcz i starczy na 2-3 warstwy.
  5. del

    Ponta odpowiedział(a) na DwaLitry temat w E46
    Wszystko o czym piszesz nie powinno zrobić takiego bajzlu z oponą.
  6. Akurat Michelin przy PS 3 i 4 o PSS nie wpsomnę ma krawędź opony ostrą, ostre przejście. Dajmy na to Goodyeary są zaoblone.
  7. No 90% taksówek jeździ po mieście w dieslu :roll:
  8. Ale nie zawsze jest lepsze.
  9. Ponta odpowiedział(a) na mlodybmwe53 temat w X5 (E53)
    Tak, ale nie dostaniesz nowych tarcz 15 letnich, one są na bieżąco produkowane dla BMW.
  10. Ponta odpowiedział(a) na mlodybmwe53 temat w X5 (E53)
    Oryginał to też Zimmerman, tylko z logiem BMW. BMW nie ma fabryki tarcz hamulcowych, tylko daje zlecenie np. Zimmermanowi na takie i takie tarcze potem podbija to swoim logo. Daje swoją prowizję i ciach.
  11. Jak to się nie da? U mnie 9 cali i agresywne ET i mogę posadzić ją 30 mm jeszcze.
  12. Wykup raport.
  13. Dobrze przebieg sprawdź, bo wątpliwy to delikatne słowo.
  14. del

    Ponta odpowiedział(a) na DwaLitry temat w E46
    gwarancja jest 24 miesiące, nie więcej.
  15. Wysoko stoi. Duża szczelina między oponą a nadkolem, w górnej części.
  16. To przepraszam za wprowadzenie w błąd.
  17. Wiesz oczywiście w co się pakujesz z takim silnikiem? Poza tym zawiecha może być do roboty zaraz.
  18. Ponta odpowiedział(a) na PriQso1 temat w E90, E91, E92, E93
    Wielu dużo by dało za taki końcowy, Eisenmann to nie Jurki z budki co spawają puszki, ale rozumiem nie podoba się. Wróć do serii jak to tylko końcowy to robota łatwa jak barszcz.
  19. del

    Ponta odpowiedział(a) na DwaLitry temat w E46
    Oddaj to chłopie na gwarancje, takie pęknięcia to widziałem przy Kleberach za 100 zł po 10 latach w jakimś Lanosie.
  20. Serii M nie powinno się porównywać do cywilnego auta. Tak jakbyś porównywał dwa auta tylko pod względem przyspieszenia do setki. Przejedź się jakąś eMką. Układ jezdny i zawieszenie w M do klasa sama w sobie. 340i to nie ta liga.
  21. Nie mam pojęcia, może ze względów bezpieczeństwa, ale w instrukcji obsługi jest: „naciśnij guzik raz, zostaną otwarte drzwi kierowcy i zamek osłony wlewu paliwa, naciśnij ponownie, a otworzysz cały pojazd.
  22. Tak jest i tak ma być. Nie da się przekodować.
  23. Ponta odpowiedział(a) na K8v8M temat w E90, E91, E92, E93
    Wysycha.
  24. Ponta odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    Dopytaj się z której strony dostała, bo nie jest bezwypadkowy. Do tego wyposażenie bieda, nie ma xenonu, multifunkcji czy chociażby aut. klimatyzacji. Tym bym się zainteresował: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-z4-bmw-z4-2-0-2008r-bezwypadkowy-bi-ksenon-ID6BSLqz.html#c85a8631c1 Przy tym przebiegu do roboty będzie rozrząd i świece i pewnie zawiecha, aby to jeździło, bo to kluczowe w tym aucie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.