Treść opublikowana przez Ponta
-
Jaki silnik do e90?
Zważywszy na to jakie koszta może przynieść benzyna na bezpośrednim wtrysku, to serwis diesla wyjdzie taniej :D
-
M3 ZCP COMPETITION PACKAGE by marko
Jest świetny, niestety mam go 2 miesiące na kołach dopiero, woda pod ciśnieniem z karchera 120 bar i wszystko schodzi jak masło. Jednak trzeba nakładać z ręką, bo źle wypolerowana powierzchnia zostawi ślad na kółku.
-
Jaki silnik do e90?
Tak oczywiście, ale powiedziałem prawdę :D
-
M3 ZCP COMPETITION PACKAGE by marko
Miałem orgazm przez to auto, ale i przez super nowe graty, kółeczka i opony. To jest ten typ garażu, a nie wymiana żarówki na LED i 3 strony o tym. Ceramika na felgi będzie? Używałem FX wheelarmour i jest naprawdę łatwe w aplikacji. Tanie jak barszcz i starczy na 2-3 warstwy.
- del
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Akurat Michelin przy PS 3 i 4 o PSS nie wpsomnę ma krawędź opony ostrą, ostre przejście. Dajmy na to Goodyeary są zaoblone.
-
Jaki silnik do e90?
No 90% taksówek jeździ po mieście w dieslu :roll:
-
G20 340i vs M4 M3
Ale nie zawsze jest lepsze.
-
Bicie podczas hamowania
Tak, ale nie dostaniesz nowych tarcz 15 letnich, one są na bieżąco produkowane dla BMW.
-
Bicie podczas hamowania
Oryginał to też Zimmerman, tylko z logiem BMW. BMW nie ma fabryki tarcz hamulcowych, tylko daje zlecenie np. Zimmermanowi na takie i takie tarcze potem podbija to swoim logo. Daje swoją prowizję i ciach.
-
Bmw E90 320i WBAVR71090KS98939
Ponta odpowiedział(a) na mayorzero temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż
- [E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Jak to się nie da? U mnie 9 cali i agresywne ET i mogę posadzić ją 30 mm jeszcze.- Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Wykup raport.- Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Dobrze przebieg sprawdź, bo wątpliwy to delikatne słowo.- del
- [E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Wysoko stoi. Duża szczelina między oponą a nadkolem, w górnej części.- Z4 E85 Selektywne otwieranie drzwi
To przepraszam za wprowadzenie w błąd.- E64 cabrio WBAEK71040B230097
Ponta odpowiedział(a) na wega128 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiesz oczywiście w co się pakujesz z takim silnikiem? Poza tym zawiecha może być do roboty zaraz.- Wydech e92
Wielu dużo by dało za taki końcowy, Eisenmann to nie Jurki z budki co spawają puszki, ale rozumiem nie podoba się. Wróć do serii jak to tylko końcowy to robota łatwa jak barszcz.- del
- G20 340i vs M4 M3
Serii M nie powinno się porównywać do cywilnego auta. Tak jakbyś porównywał dwa auta tylko pod względem przyspieszenia do setki. Przejedź się jakąś eMką. Układ jezdny i zawieszenie w M do klasa sama w sobie. 340i to nie ta liga.- Z4 E85 Selektywne otwieranie drzwi
Nie mam pojęcia, może ze względów bezpieczeństwa, ale w instrukcji obsługi jest: „naciśnij guzik raz, zostaną otwarte drzwi kierowcy i zamek osłony wlewu paliwa, naciśnij ponownie, a otworzysz cały pojazd.- Z4 E85 Selektywne otwieranie drzwi
Tak jest i tak ma być. Nie da się przekodować.- Jak dbać o nasze BMW
Wysycha.- Pytania przed kupnem Z4
Dopytaj się z której strony dostała, bo nie jest bezwypadkowy. Do tego wyposażenie bieda, nie ma xenonu, multifunkcji czy chociażby aut. klimatyzacji. Tym bym się zainteresował: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-z4-bmw-z4-2-0-2008r-bezwypadkowy-bi-ksenon-ID6BSLqz.html#c85a8631c1 Przy tym przebiegu do roboty będzie rozrząd i świece i pewnie zawiecha, aby to jeździło, bo to kluczowe w tym aucie. - [E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.