Treść opublikowana przez Ponta
-
Opony do BMW X1 (Run Flat czy Non Run Flat)
Jakoś inne wypowiedzi użytkowników potwierdzają moje zdanie. To nie jest problem, w życiu bym cie nie obarczył swoim problemem. Widzę, że ty wolisz świetnie doradzać innym i im problemy stwarzać.
-
Malowanie felg na czarno. Co wybrać?
Wygląda spoko, co innego czarne felgi na e46 318i :D
-
Opony do BMW X1 (Run Flat czy Non Run Flat)
Przy profilu 50 nie ma różnicy run flat a non, nie gadaj bzdur. Nie jest to odczuwalne absolutnie. Jak chce to niech wozi zapas, albo zestaw uszczelniający M Mobility, który da tyle co nic. Chyba, że masz assistance.
-
Rodzaje kierownic w F10
CO to za keirownica haha :lol: :lol:
-
UWAGA E91 OSÓW WBAVU31050KZ00758
Ponta odpowiedział(a) na kucin temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo za 20 tysięcy to czasem mało na e46, a co dopiero e90 :D
-
e39 525 WBADT31040GN75764
Ponta odpowiedział(a) na Maly97 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak, zauważyłem też PDC< których nie powinno być.
-
e39 525 WBADT31040GN75764
Ponta odpowiedział(a) na Maly97 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażEDIT: złe zdjęcia.
-
Opony do BMW X1 (Run Flat czy Non Run Flat)
Nie musza być 4x4, chyba, że jeździsz przez las do roboty.
-
BMW e92 320dA 2008, VIN: WBAWD11020P197597
Ponta odpowiedział(a) na mes.. temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to gratulacje i niech się spisuje jak najdłużej.
-
E39 WBADL71040GV05303
Ponta odpowiedział(a) na lukaswalker temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWeź pod uwagę, że to auto klasy wyższej-średniej. Nie skończy się na 12 tys. zł i może cie zrazić jako pierwsze BMW po wszystkie BMW potem, bo już za opony zapłacisz 2k.
-
BMW 530d xDrive Lift 2013 - WBA5K31020D486395
Ponta odpowiedział(a) na Bart_Q temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie jesteśmy chyba po to by się tu wykłócać jak baby tylko wnioski wyciągnąć ze zdjęcia. Kolega chciał tylko powiedzieć, że nie należy bać się przebiegu absolutnie, gdy auto ma ten przebieg prawdziwy i było serwisowane. Wówczas może mieć i 500.000 nabite i będzie spoko. Klapa bagażnika ucieka w lewo.
-
E61 535d 2005 VIN: WBANJ91040CR69513
Ponta odpowiedział(a) na Fusion temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGuzik start/stop wymieniony, tylko szczegół wspominam.
-
Opony do BMW X1 (Run Flat czy Non Run Flat)
Pomyliłeś nazewnictwo. Opony 4x4 to opony terenowe. Ty masz auto osobowe.
-
330xi rozmiar opon
Tak, tutaj do xDrive przewidział dokładnie takie rozmiary jak napisałem, w brochure z tamtego okresu są dokładnie opisane takie rozmiary z tym napędem.
-
E93 WBADX710X0E240743
Ponta odpowiedział(a) na zent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCabrio wygląda jak kibel, po zdjęciu dachu w ogóle nie ma proporcji, chcesz bez dachu weź roadstera. To auto to i tak kompromis, więc nie mów o dzieciach :D Cegła z wystającą szybą, a tył robi się zbyt długi.
-
Opony do BMW X1 (Run Flat czy Non Run Flat)
Aby ustrzec się usterek napędu xDrive wybierz opony run flat plus homologacja BMW czyli gwiazdka. Będziesz spał spokojnie. Niewiele komfortu stracisz na profilu opony 50. Będzie to nieodczuwalne między non run flat a run flat przy 17". Co innego przejście z run flatów na non przy 20".
-
330xi rozmiar opon
Możesz dać na tył szersze, jeśli felga jest szersza i tylko takie jakie producent przewidział. 225/45 front oraz 245/40 rear przy założeniu, że masz felgi 7.5x17 oraz 8.5x17.
-
BMW X5 E53 Radom WBAFB51060LU57410
Ponta odpowiedział(a) na Skimir temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle zrozum, że widać na zdjęciach gołym okiem inny odcień, więc kupujący chyba chciałby o tym wiedzieć. Pisałem gdzieś, że ma nie sprawdzać silnika i skrzyni biegów? O co się przywalasz w ogóle? :lol: Napisz jakie ma bolączki silnik czy tam co łaskawie wiesz i zamilcz.
-
Skrzynia automatyczna - jak zmienić na tryb AUTO
Dokładnie tak będzie jak kolega wyżej mówi.
-
Problem z doborem dystansów.
Do tego opona oponie nierówna, bridgestony mogą siedzieć, kształt opony idącej ze skosa na profilu, ale michałów byś nie wsadził,. Rozmiar opon ten sam, ale kształt i forma opony inna.
-
BMW X5 E53 Radom WBAFB51060LU57410
Ponta odpowiedział(a) na Skimir temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jak mam sprawdzić ze zdjęcia uszczelniacze zaworowe? Na zdjęciu jest lakier/ lampy deska fotele i to się ocenia. Jakość spasowania, jakość malowania. Czy coś powinno wystąpić w tym modelu czy nie. Nikt nie ocenia, czy to źle czy dobrze, że coś było malowane, tylko wspomina o tym, aby kupujący wiedział o tym fakcie. I po to jest ten dział na forum. To nie jest dział od sprawdzenia auta za kupującego od A do Z, chłopie. Twoja wypowiedź jest bezsensowna, bo nic nie można, z tego co napisałeś, faktycznie sprawdzić na zdjęciu. Jak mam to sprawdzić ze zdjęcia ignorancie :lol: :lol: :lol:
-
F30 - kilka pytań nowego bmw'owicza
Możliwe, że przez to nie ma regulacji:
-
Opony letnie Hankook
Artykuł z 2016, teraz montują do 7: na 20" Pirelli P Zero na 19" Pirelli P Zero i Michelin Primacy 3 na 18" Pirelli Cinturato P7 i Bridgestone Potenza S 001 I parę innych, wszystko zależne od wszystkiego, bo za pół roku mogą przestać zakładać Pirelli na rzecz Bridgestonów itd.
-
F30 - kilka pytań nowego bmw'owicza
Więc powinieneś mieć regulację. Daj VIN. Trójkąt: 71 60 6 770 487 Uchwyt: 51 49 7 167 548 x2 Osłona: 51 49 7 425 405 x2 Nakrętka: 51 71 7 154 520 x2 Blachowkręt: 07 11 9 904 182 x2 Wkręt samogwintujący: 07 14 7 225 732 x2
-
F30 - kilka pytań nowego bmw'owicza
Regulacja jest tylko przy lampie halogenowej, xenon (soczewka) nie ma regulacji, bo ma samopoziomowanie. Rynek nie ma nic do rzeczy. W stanach auta nie dostają gaśnicy oraz trójkąta, apteczki w sumie też nie dostają.