Treść opublikowana przez Ponta
-
545i e61 Touring WBANH31060B489679
Ponta odpowiedział(a) na sylva temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzyciąga uwagę 17 latków spod remizy :D
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Wejdą spokojnie. https://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=1103943
-
Bmw 325d E92 WBAKK51080E652041
Ponta odpowiedział(a) na wioslarz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOpony kormoran już mówią same za siebie, do tego trochę elementów do malowania. Maska krzywo leży. Malowanie tak jak mówisz prawy przód i średnio lakier dobrali, bo to widać. Igła to nie jest.
-
pompa dachu pytanie
W polifcie wyeliminowano problem.
-
BMW e92 320dA 2008, VIN: WBAWD11020P197597
Ponta odpowiedział(a) na mes.. temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli prawidłowo bezwypadkowa opcja zaznaczona. To prędzej kolizja. Ktoś mu przetarł auto, zgłosił naprawił i widnieje jako szkoda.
-
Płyn spryskiwaczy
Tak, wymień go, chyba 60 zł kosztuje.
-
Wymiana żarników
oczywiście, instrukcja przecież mówi o skręceniu koła/zdjęciu następnie pokrywa w nadkolu i masz dojście.
-
Felgi na X3
końcówki wydechów są na wkręt od dołu zazwyczaj.
-
UWAGA - BMW E91 320D VIN: WBAVU310X0KY22672 korekta
Ponta odpowiedział(a) na actchris temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo drugie ogłoszenie ktoś tu wrzuca to przebieg 247000 albo 198000, zawsze te same cyfry :D
-
Spostrzeżenia po wizycie w aso
500-700k PLN to ogromny wybór aut, czy to Porsche czy Mercedes, bez sensu mówić co jest WŁAŚCIWE, jeden weźmie M5 inny 911 w podstawie. W zasadzie ktoś kto ma taki budżet nie ma jednego auta w garażu.
-
545i e61 Touring WBANH31060B489679
Ponta odpowiedział(a) na sylva temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie widać nic na zdjęciach, poproś o normalne zdjęcia bez pajacowania i efektów. Modyfikacje zawieszenia zapewne zabiły właściwości jezdne tego samochodu. Warto, abyś zdał sobie z tego sprawę. Najważniejsze żółte zaciski szprajem :D
-
BMW 428xi WBA3N5C58FK484867
Ponta odpowiedział(a) na owca35 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiemy czy nie zostało trochę odpicowane do aukcji. Zobacz jak go poskładali na miejscu...
-
Jaki silnik do e90?
Żebyś się nie zdziwił, ile kosztuje zadbane e46 z 3.0 pod maską :D
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Tylko tego piano black zakazać ustawą :D Od 100 km/h+ jaka różnica w przyspieszaniu? Pianka na desce miękka czy twarda i lepiej skórę na deskę brać?
-
Jaki silnik do e90?
Bezwypadkowe, udokumentowany przebieg i historia serwisowa - nierealne. e46 może.
-
BMW e92 320dA 2008, VIN: WBAWD11020P197597
Ponta odpowiedział(a) na mes.. temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena naprawdę atrakcyjna i jeszcze bezwypadek z polskiego salonu z pełną historią. Powiedziałbym, że zbyt atrakcyjna :D
-
M6 F13 LCI Competition
295/30 jest fabryka, czemu takiego nie zakładasz? Czemu 305?
-
Bmw Gran Coupe 428xi xdrive 4x4
Ponta odpowiedział(a) na owca35 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto ma przeszłość powypadkową. Maska była ruszana na pewno. Dowiedz się więcej.
-
Pielęgnacja samochodu - co kupić.
Są środki do owadów, psikasz i czekasz chwilę. piana aktywna pomaga. Szczotą rysujesz lakier.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Nie zobaczysz gołym okiem.
-
Malowanie felg na czarno. Co wybrać?
Brudzą się tak samo jak i białe czy złote i różowe.
-
Odprysk na przedniej szybie
Oryginalna szyba swoje kosztuje, do tego będą jęczeć przy odkupie auta, ze rok się nie zgadza. W życiu nie wymieniałbym szyby z powodu odprysku. Przecież za 2 dni znów ci może spod ciężarówki strzelić.
-
Pielęgnacja samochodu - co kupić.
Broń boże szczotką.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nie odpowiem ci na wszystkie pytania, ale... Według mnie otwórz się na rynek niemiecki, do 8 tys. EUR dostaniesz dobry egzemplarz. W Polsce 90% e46 miało już 10 właścicieli i są krótko mówiąc wypierdziane i wyjeżdżone. Tym bardziej, ze chcesz to auto na dłużej, to już w ogóle Polskę bym odpuścił. Silniki mają rzędu 150 tys.+ przebiegu w tej cenie, nie wiem co tam chcesz remontować w R6. Zobacz na allegro jak wyglądają skóry w tych wozach... Obszywać będziesz? Przy aucie, które chcesz tyle trzymać kwestia zadbanego wnętrza jest bardzo ważna. Patrz na stan auta, lepsze 2.5 zadbane niż kapeć 3.0. 3.0 spali ci tyle samo co 2.5, a osiągi lepsze. W e90 nie ma świętej jednostki benzynowej. N52 ticking noise i szalejące obroty. Setki stron na forach czy to w USA czy u nas. W e46 18" ma laczki 225/40 i 255/35 i dobrze to wygląda i jest trochę opony, nie są to naleśniki. Tego bym się trzymał. Jednak 17" ginie w tej budzie.
-
F10 525d 8j jaki rozmiar opon
245/45, nie kombinuj.