Treść opublikowana przez mattiss
-
tarcze czy bebny?
Tak jak zaznaczyłem "może być podobnie"... Nigdzie nie napisałem, że tak jest na pewno. A z tego, co piszecie nie jest... Pozdrawiam
-
tarcze czy bebny?
A ja dodam,że może być podobnie jak w e30 - jeśli masz ABS, to tarcze z tyłu. Pozdrawiam
-
524td - czy warto?
To ja zadam teraz kontrowersyjne pytanie: - Czy takim e28 524td spokojnie można jeździć na co dzień?? Powiem szczerze,że super mi się rekinek podoba, mam też e30,ale chciałbym na przemian korzystać z tego i tego. Czy takie e28 spokojnie nadaje się do zwyczajnej jazdy dzień po dniu, czy trzeba je jakoś szczególnie pieścić (wiadomo,nie jest nowe więc zawsze coś się znajdzie-jak w e30....ale czy coś ponadto?) Pozdrawiam
-
Warto kupić E30?
A ja dorzucę,że już prawie rok ujeżdżam swoje e30 i jest mi z nią coraz lepiej. Uważaj jedynie na to,że bmw to miłość do końca życia!! Pozdrawiam
-
BMW e30 325i wasze porady i podpowiedzi
Kristof, nie załamuj ludzi takimi wywodami...zmienić przód na ten od szerokiej.... :duh: Mi się tam oba podobają, ale skoro masz wąską to niech pozostanie piękna,a nie rób frankensteina :D I do Twojej wiadomości - dokładki m-technik występują zarówno w wąskiej (m-tech1) jak i szerokiej (m-tech2). A teraz przemyśl w jaki sposób chciałeś to auto zniszczyć i po co. Mam nadzieję,że nieciekawe pomysły Ci powoli przechodzą i będziemy mieli na forum piękne 325i :cool2: Pozdrawiam
-
BMW e30 325i wasze porady i podpowiedzi
Po jakiego grzyba szpecić piękną wąską lampę! :mad2: Wszystko się da zrobić....ale po co :cry2: Pozdrawiam
-
PYTANIE o piękne BMW M3 E30
A ja tylko dodam,że wyprodukowano troszkę ponad 3000 sztuk 320iS. Prawdą jest,że ciężko dostać to auto,ale kosztuje połowę mniej niż m3 i za części karoseryjne nie płacisz jak za zboże. Czekamy na wypowiedź właściciela 320iS :) Pozdrawiam
-
Nerki
:search: :search: :search: :twisted: A zmienia się co 40-45 tys km razem z rolką napinającą, lub co 4 lata, jeśli taki przebieg nie został osiągnięty. Jeśli nie wiesz,kiedy był pasek wymieniany w Twoim nowo zakupionym aucie, to lepiej wymień go od razu, oszczędzisz sobie nerwów. Pozdrawiam
-
HARDTOP do CABRIO. GDZIE??? ILE???
www.ebay.de Tam czasem się pojawia. Przygotuj kumpla na spory koszt. U nas na allegro też się czasem zdarzy... Pozdrawiam
-
grzeje sie m40 1.6
Na kolanku będącym obudową termostatu (wiem,że to kiepskie wyrażenie) znajduje się śrubka. UWAGA-jest z bardzo miękkiego tworzywa,także trzeba dobry klucz!! Służy ona, oprócz korka również do odpowietrzania układu. Pozdrawiam
-
Nerki
Do czarnego e30, tylko nerka oryginalnie chromowana (czyli żebra czarne). Tamte całe w chromie to takie "błyskotki" Pozdrawiam
-
524td - czy warto?
Tak w sumie to......... dołączam się do pytania :mrgreen: I jeszcze jedno: ile trzeba przeznaczyć na zakup e28 td????? Pozdrawiam
-
PYTANIE o piękne BMW M3 E30
Pomysł dobry,każdy chciałby mieć m3e30. Za auto trzeba zapłacić spore pieniądze, a i wszystkie części są jak przystało na M odpowiednio droższe. Dawno nie widziałem m3e30 za mniej niż 10k €. Wszystkie części karoseryjne są mega-drogie,bo nie wspominam o eksploatacji. Moim zdaniem m3e30 kategorycznie nie jest autem do codziennej jazdy, jest to KLASYK pełną gębą zasługujący na garażowanie i użytek wyłącznie sezonowy. Możesz też pomyśleć o 320iS, tam jest silnik od m3, no i w zakupie dużo taniej. Pozdrawiam
-
wymiana elementow zawieszenia
@Paweł Sitek http://www.4rally.pl/index.php?d=katalog&k_id=207 To te najdroższe,czyli po 145zł/szt. Troszkę drogo... :( Mogłeś od razu doprecyzować,że chcesz to zrobić bez ściągania wahacza...raczej mało realne. Pozdrawiam
-
Nerki
Ale nie szukałeś w paskudnej kategorii "tuning", a tam są właśnie takie świecidełka i laminaty :| Mimo wszystko, zakładaj co Ci się podoba :wink: Pozdrawiam
-
Wspomaganie kierownicy,jakie cisnienie??
Vindevil MISTRZ!! :modlitwa:
-
Nerki
Krzyśku! NA ALLEGRO! :P http://www.allegro.pl/item247561201_grill_przedni_nerki_bmw_e30_82_94_chrome_nowy_.html Ale takie całe chromowane są beefujj w moim odczuciu :wink: i wbrew sobie podaję link do aukcji jakiejś. Pozdrawiam
-
Wspomaganie kierownicy,jakie cisnienie??
Hej. http://img223.imageshack.us/img223/919/0582kg9.jpg Pół dnia spędziłem przeczesując wszystkie posiadane materiały. Wydaje mi się,że element widoczny na zdjęciu pierwszy na górze po prawej jest swego rodzaju regulatorem. Szczerze przyznam,że w głowie mam mętlik :roll: a wcześniej nadawałem z pamięci... A tak poza tym, to po co Ci to na miłość boską!!?? :twisted2: Pozdrawiam
-
wymiana elementow zawieszenia
Proszek do prania z wodą jest chyba jeszcze bardziej śliski :wink: I sam poślizg nie wystarcza. Wyraziłem się nieprecyzyjnie... Trzeba też przyłożyć tam sporo siły, najpewniej przy pomocy jakiegoś garażowego wynalazku, typu deska z dziurką :D Pozdrawiam
-
Wymiana oleju-PRZECZYTAJCIE!!
M I S Z C Z (to taki mistrz inaczej) :modlitwa: :twisted2: :clap: Łzy mi lecą po twarzy...ale ubaw :lol: Pozdrawiam
-
wymiana elementow zawieszenia
Środek poślizgowy, który później wyparuje, jak detergent (woda z mydłem itp) i tulejka wchodzi na palec wahacza. Łatwo nie będzie,ale prasa nie jest niezbędna.... W sumie,żeby założyć na oczko to też można sobie poradzić bez, ale to rzeźba:D Pozdrawiam
-
Stuki z tylnego lewego koła
Prawda, prawda. Marek ma rację, że to może być też wyjechana poduszka amortyzatora. I te meyle są dobre! ;) Pozdrawiam
-
Wspomaganie kierownicy,jakie cisnienie??
Myślałem, że chodzi Ci stricte o proces odpowietrzania. Jeśli układ jest odpowietrzony i napełniony, to zjawisko takie nie powinno występować. Może chodzi Ci o zawór regulujący ciśnienie w układzie wspomagania? Pozdrawiam
-
Wspomaganie kierownicy,jakie cisnienie??
A więc: Odpowietrzanie układu wspomagania przez pełne skręty prawo-lewo odbywać się powinno przy odkręconym zbiorniczku rezerwuarowym. Najlepiej robić to w dwie osoby - jedna kręci, a druga dolewa płynu w miarę potrzeby. Wtedy też zaobserwujesz bańki powietrza wydobywające się z układu :) Pozdrawiam
-
miska olejowa
Bez problemu kupisz samą śrubę. Na szrociku jak stoi e36 z takim motorkiem, albo bezproblemowo i szybko w ASO - koszty śmieszne. Tylko nie zapomnij wyciągnąć tego,co wpadło do miski!!! Pozdrawiam