Treść opublikowana przez marcinbig123
-
dziwne szumienie w climatroniku na postoju
możliwe ze już wiatraczek się troche za syfił i trzeba by było go przeczyścić i "nasmarować"
-
ASC nie mozna wyłaczyc?
w google.pl wpisz bmw wds
-
nie włącza sie REST w czym problem
nie, kluczyk może być w 1 lub 0 (w zero pali sie tylko sama dioda) do włączenia funkcji rest potrzebne sa trzy rzeczy nagrzany silnik, naładowany akumulator, i poniżej 15 na zewnątrz
-
[E39] Montaż tylnych lamp po lifcie w sedanie sprzed liftu
ten komunikat powinno się dać skasować navcoderem, prosty do wykonania
-
[ potrzebny rachunek ]
a na jaką czesc
-
zaswiecila sie kontrolka WYKRZYKNIK
w e39 to tylko dot4 lub 5.1
-
BMW E39 2.0 NIE ODPALA!
zobacz czy wszystkie bezpieczniki są dobre bo może ten czujnik przepalił jakiś albo kompa spaliło co wątpie
-
padł moduł świateł lcm
trzeba zapisać przebieg w nowym lcm ja mam 520i z 97 i mam swiatła dzienne
-
528i Wymiana uszczelki pokrywy zaworów
1. jest inna 2.tak to tylko duża ilość śrubek 3.może jedynie trochę kapać 4.uważaj na rurke od odmy(jak jest stara to może pęknąc), i przy przykręcaniu warto mieć klucz dynamometryczny acha i silikon w paru miejscach
-
Bateria sie rozladowala i nie moge otwozyc auta z kluczyka?
raczej powinno się dać po przekręceniu kluczyka w dzwiach lub klapie o 90 stopni, od nie używania zamka możesz mieć problemy
-
[E36] "ominięcie"czujników zużycia klocków
z tą kropką cyny to dobry pomysł tylko można jeszcze zalać czujnik jakimś klejem w moim e39 odłączyłem czujnik i włożyłem do wtyczki kawałek przewodu, bo mnie ta czerwona kontrolka wkurzała ale spoko za parę dni wymiana klocków i tarcz a z czujnikiem się pobawie a jak nie to kupię niejest drogi klocki i tarcze nowe a czujnik "zregerenowałem" ale raczej raz tak można zrobić, lepsze niż amputować czujnik i to tanie rożwiązanie.
-
Przerywa szarpie 2.0i
jak sprawdzałeś cewki miernikiem ?
-
Wtryskiwacz?
da się wymienić pojedyńczy wtryskiwacz, a sama wymiana nie jest trudna a sprawdzić możesz poprzez wyciągniecie całej listwy z wtryskiwaczami i na zapłonie sprawdzić który leje ps. jakie masz objawy ?
-
zmiana modułu klimatyzacji
w automatycznej klimie niema linek tylko silniczki, więc całą nagrzewnice muśisz wymienić
-
520i M52 czy działa vanos?
vanos raczej zmienia położenie wałka podczas jazdy, w miejscu się nie przestawia
-
523i manual jaki olej do skrzyni biegów
Mi się poci od simera który uszczelnia nie wał tylko ten drążek do zmiany biegów (najczęściej tam cieknie) tą uszczelke idzie kupić od 6zł a w bmw ok 30zł. A olej to niewiem czy po liftingu były oleje longtime, na skrzyni jest nalepka z kolorem jaki olej masz wlać, umnie w 06/1997 mam pomarańczową nalepke i olej atf dolałem mobila atf 220 aż ok.150ml weszło.
-
Podłączenie świateł do jazdy dziennej
pierwsze co mi przychodzi do głowy to podłączyć się pod radio dlatego że w miarę bezpiecznie, jakby zrobiło się jakieś zwarcie to spali bezpiecznik od radia
-
przycisk REST
musiało juz to być na forum przycisk jest do właczania ogrzewania kabiny na wyłaczonymsilniku np. zimą jak stoimy przed przyjazdem kolejowym, ale silnik muśi być nagrzany w innych panelach klimy nazywa się MAX ten przycisk
-
Ustawianie głośności radia
a może tylko pamięc padła a nie procesor
-
520i problem z silnikiem i nie tylko
myślałem że tylko w silnikach diesla są dwumasy
-
520i problem z silnikiem i nie tylko
Z tego co widzę to masz nie tylko jeden problem a parę, możliwe że pada tobie pompa od wspomagania, podpora wału może i coś w zawieszeniu, a z tym silnikiem to może coś z wydechem jest ale to tylko gdybanie. Mam taki sam silnik i miałem też problemy ale teraz jest ok.
-
Światła dzienne (DLR) na długich
Szkoda że wcześniej nie pisałeś że masz opłaconą wersje a tak się napaliłem a do inpy niemam interfejsu
-
Światła dzienne (DLR) na długich
michals chodzi tobie o strone http://www.siegenthaler.co.nz/NavCoder/index.htm to jest tam program navcoder ale płatny, nigdzie indziej nie znalazłem darmowego programu jedynie wersje 2.6 ale ona niema funkcji DLR Proszę poślij mi swój program na emaila lub coś innego, bardzo mi zależy [email protected] email do mnie
-
wymiana czujnika wałka rozrządu 523
tylko klucz 32 te na torx nie odkręcaj
-
Światła dzienne (DLR) na długich
nikt nie pomoże michals poślij mi ten program