Treść opublikowana przez marcinbig123
-
silniczek krokowy
Jaki masz silnik
-
zapowietrzone sprzęgło
odpowietrznik jest na wysprzęgliku sprzęgrła po lewej stronie skrzyni ale ja polecam inny sposób odpowietrzania nie przez odpowietrznik tu otym pisałem http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=84426&highlight=
-
drga i szarpie silnik
chodzi mi o komputer za pare tysiaków a nie kabelek za 100zł z allegro osobiście mam taki za 100zł działa ale jak coś to jade na prawdziwy komp
-
drga i szarpie silnik
jedż na komputer ale dobry komputer a nie przejsciówka na kablu w laptopie. W moim też szarpał okazało się że to sonda lambda teraz jest git. ps. mam taką przejściówke do kompa i coś tam idzie wyczytać
-
słaba m40 jak jest ciepło co to....
ja wyczytałem teraz że to wina przepływki w tym modelu bo jest ilościowy przepływomierz powietrza A w nowszych modelach jest masowy przepływomierz zalety to brak wpływu temperatury i wysokosci n.p.m ...
-
słaba m40 jak jest ciepło co to....
visco mam zepsute czyli jak jest ciepło to niemam "huraganu" pod maską ale visco ma pewien mały opór
-
słaba m40 jak jest ciepło co to....
ale tak mocno słabną jak jest ciepło
-
słaba m40 jak jest ciepło co to....
Witam Mam 318i silnik m40 około 180tyś przebiegu ale problem mam taki Jak rano 5:20 jade do pracy silnik ma kopa temperatura na zewnątrz to z 16 stopni, a jak jade z pracy 14:20 temperatura na zewnątrz to 29 stopni silnik jest owiele mułowiasty. Temperatura silnika w obu przypadkach jest taka sama czyli wskazówka w pionie. Co to może być.
-
shemat elektryczny centralnego zamka!!!!
posłałem ci
-
centrany zamek oraz wewnętrzne światło
tak tam jest ten czujnik zamka w zaczepie zamka może ći wtyczka wypadła
-
przyspieszacz pompy wtryskowej w tds
ja słyszałem o podgrzewaniu świec bo gdy silnik jest ciepły to komputer niewłącza świec
-
shemat elektryczny centralnego zamka!!!!
mam taki schemat w pdf podaj np. email to ći pośle
-
centrany zamek oraz wewnętrzne światło
ja stawiam na czujnik w dzwiach kierowcy najszybciej sie zuzywa miałem podobne objawy
-
katalog części gdzie to znależć????
ja mam ten krótki najlepiej sprawdz jaki masz w bmw skręć kołem i popatrz, z tego co wiem to są właśnie te dwa typy
-
E36 jak odpowietzyc sprzeglo
najskuteczniejszy sposób to -sprawdż poziom płynu hamulcowego -wykręć wysprzęglik sprzęgła (nierozłączaj przewodu gumowego) -wćiś tłok wysprzęglika do oporu ale powoli -popuszczaj tłok ale też powolno przy wćiskaniu trzymaj wysprzęglik tłokiem w dół żeby powietrze poszło do zbiorniczka najlepiej powtórz tak z 4 razy i przykręć wysprzęglik i sprawdż poziom płynu pamiętaj żeby nienaćiskać pedału sprzęgła jak co to pytaj
-
Wymienione gumy stabilizatora nadal puka!!
ja w mojej 318 mam tylko łącznik nr 7 z http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CA31&mospid=47436&btnr=31_0267&hg=31&fg=10 łącznik nr 6 występuje w innej wersji bmw
-
potrzeby schemat opis instalacji elekrtycznej w e36
mam jakieś schematy podałeś by mi np. email to ći pośle sam jestem zainteresowany montażem klimy w mojej sedance 1.8 m40 chciałbym wiedzięć co otym sądzisz
-
Szarpie całym samochodem!
szarpanie zdarza się żadko najczęściej w korku nic nie daje efektu, jedynie puszczenie pedału sprzęgła lub jego wcisnięcie, szarpie jak mam sprzęgło w połowie włączone i samochód powoli rusza
-
e36 kontrolka abs!
sprawdz czy dobrze masz naładowany akumulator lampka także zaczyna świećic jak napięcie spadnie poniżej 10,5 volta na aku
-
czy to działa???
raczej kit (szpachla) jest twarda a nie elastyczna jeszcze niewidziałem wgiecionego kitu
-
Szarpie całym samochodem!
i co z tym gumwym łącznikiem też mi szarpie jak się auto zagrzeje w korku pomaga jego wymiana
-
klima zalozona ale jest problem z czyms. POMOCY
jabym szukał czy niema przerwy w tym kablu który podłanczasz pod mase , klime założyłeś do twojej e36 w której niebyło klimy nietrzeba grzebać w elektryce bo mam opis montażu i coś tam jest o elektryce
-
Jaki diesel z automatem
Witam Obecnie posiadam e36 318 m40 manualna skrzynia. Bardzo lubie ten samochód, chciałbm ten nowszy model e46 ale niestać mnie na niego Chce kupić diesla najlepiej z skrzynią automatyczną I mam pare pytań Jakie są pojemności silnków w których jest automat czy tylko 2.5 czy jest np 1.8d auto.
-
Jaki soft do EUROSCANA
to dżiw bo ten poprzedni interfejs jedynie co robił to odczytywał firme i numer DME czyli zadziałał. Odczytałem w moim BMW i w VW brata ten DME, pozatym nic. a niema nowszej wersji visa lub dbcodici ?
-
Jaki soft do EUROSCANA
Witam Kupiłem na allegro euroscan na 2 porty com , jestem z niego zadowolony, poprzednio miałem z inny interfejs kkl i nic nie udało mi się zdziałać. Do interfejsu dostałem program visa i dbcodici, ten drugi lepiej chodzi z moim samochodem. Czy jest inny soft pod ten interfejs albo nowsze wersje.