Skocz do zawartości

328i Biel alpejska


adiki

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zaprezentować Wam swoje BMW 328i, akurat odebrałem je dzisiaj z naklejania foli na progi więc czysta robi dobre wrażenie.

Z modyfikacji jakie wykonałem do tej pory to zamontowałem w niej moduł Apple CarPlay, nakleiłem matową lotkę na klapę bagażnika no i zleciłem naklejeni foli M Performance. Planuje jeszcze dołożyć jej światła LCI z tyłu te w wersji M Performance i nowe koła na sezon letni. W przyszłość pewnie jeszcze jakieś pomysły wpadną do głowy :wink:


IMG-7738.jpg

IMG-7739.jpg

IMG-7741.jpg

Edytowane przez adiki

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ładna, felgi do wymiany i te żółte coś z przodu w lampach -> zmien na ledy zarowki





PS: gdzie zamowiles spoiler?

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Świetnie wygląda w M pakiecie i ciemnych lampach. Felgi srebrne nie są przyjacielem z białym lakierem, ale nie kłuje to aż tak w oczy.

Pomyśl nad czarnym matem/grafitem. Auto na plus :cool2:

I 2-3 cm można by ją posadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mi te lampy pasują. Wszystko (oprócz felg) w biało czarnej tonacji.

Pokaż zdjęcie środka i przy okazji wydechu, bo też jest przecież inny.

Pasowałyby tu dokładki M performance. :wink:

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to swieci?

IMG-7767.jpg

Na żywo to świeci to w pełni na czerwono. Na zdjęciu ten pomarańczowy miejscami jest przekłamany.

 

Świetnie wygląda w M pakiecie i ciemnych lampach. Felgi srebrne nie są przyjacielem z białym lakierem, ale nie kłuje to aż tak w oczy.

Pomyśl nad czarnym matem/grafitem. Auto na plus :cool2:

I 2-3 cm można by ją posadzić.

Dzięki :)

 

Mi te lampy pasują. Wszystko (oprócz felg) w biało czarnej tonacji.

Pokaż zdjęcie środka i przy okazji wydechu, bo też jest przecież inny.

Pasowałyby tu dokładki M performance. :wink:

Środek w sumie standardowy jedyna modyfikacja to wpięcie modułu Apple CarPlay co w sumie nadało temu ekranowi technologicznej świeżości. Wydech był robiony przez poprzedniego właściciela niestety oprócz tego że wygląda spoko niestety zupełnie nie brzmi i trzeba by tutaj było dokonać jakiś modyfikacji w przyszłości. Przez dokładki M Performance masz na myśli końcówki wydechu?


IMG-7512-2.jpg

Edytowane przez adiki

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czarnych felg to dość długo biłem się z myślami czy czarne czy nie. Na lato mam AEZ Antigua w kolorze srebrnym 18''.

IMG-7649.jpg

Zastanawiałem się czy by ich nie pomalować na czarno ale widziałem sporo antyprzykładów gdzie takie zastawienie słabo wyglada np tutaj:

dfc42c4c4cfbb2b59253ccd45d81

IMG-7521.jpg

Czarna felga wygląda fajnie jak ma mało/drobne ramiona np. OZ Leggera, ma się sporą tarczę hamulcową i fajne zaciski czego u mnie brak.

Edytowane przez adiki

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ten wzór zginie w czarnym przy 18". Idź w 19", a najlepiej w styling 666. Jak 20" to zbyt duże felgi dla ciebie to jest pełno 19" replik normalnie certyfikowanych. Mają małe ramiona, a wręcz szprychy. Fajnie będzie widać M zacisk w przyszłości :cool2:

BMW-F80-M3-ZCP-Package-Tuning-Carbon-Bodykit-5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wzór zginie w czarnym przy 18". Idź w 19", a najlepiej w styling 666. Jak 20" to zbyt duże felgi dla ciebie to jest pełno 19" replik normalnie certyfikowanych. Mają małe ramiona, a wręcz szprychy. Fajnie będzie widać M zacisk w przyszłości :cool2:

BMW-F80-M3-ZCP-Package-Tuning-Carbon-Bodykit-5.jpg

No te są piękne. Patrzyłem na te repliki, (choć pewnie nie na wszystkie) i niestety nie miały profilu EH2+ a z tego co mi mówiono to jeśli nie mam w aucie tego systemu który podaje dokładnie ciśnienie w oponach tylko to czy ciśnienie jest ok czy nie to run flaty muszę zakładać właśnie na felgi o profilu EH2+. Taki jest stan mojej wiedzy choć nie wykluczam że mogłem być wprowadzony w błąd.

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że felgi zakupione wiec niczego nie zarekomenduje ale może zaszczepię bakcyla :twisted: Jeśli zastanawiasz się czy lepsze są czarne czy srebrne to najlepiej to połączyć moim zdaniem :P od dłuższego czasu podobają mi się dwukolorowe style które idealnie pasują zarówno do białych jak i czarnych. Gdybym nie miał swojego wzoru 442 który również wpadł mi w oko oraz jest dwu kolorowy to z pewnością wymienił bym u siebie na te :twisted:


4404ec82272cf33bgen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wczoraj przybyły splittery z dalekiego wschodu. Spasowanie oceniłbym na dobre, troszkę trzeba było podkleić czarną folią żeby nie przebijał biały spod kratki od światła przeciwmgielnego. Efekt poniżej:

IMG-8061.jpg

IMG-8065.jpg


Kolejny zaplanowany mod to wymiana tarcz w milach na europejskie (https://www.ebay.pl/itm/373057183561?hash=item56dbf0df49:g:1jYAAOSw7gxenbgT). Udało się znaleźć takie w 3D, a przy okazji stwierdziłem że wymienię też pomarańczowe diody podświetlenia na białe i przemaluje wskazówki na czerwono.

Edytowane przez adiki

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tarcze wymienione na europejskie 3D bardzo dobrej jakości(https://www.ebay.pl/itm/373057183561?hash=item56dbf0df49:g:1jYAAOSw7gxenbgT), podświetlenie tarcz zmienione na białe. Próbowałem pomalować wskazówki markerem sharpie ale jak widać zrobiłem to zbyt mało dokładnie. Także w kolejnym etapie będzie poprawa czerwonego malowania. Chyba kupię licznik usa na allegro i zrobię to już sobie na spokojnie :)

IMG-8130.jpg

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Uda Ci się to ogarnąć markerem, żeby nie wkurzało? Jeśli tak, spoko opcja. Podświetlenie fajne ;) dużo tego jest do przerobienia? - z ciekawości pytam, nie mam wprawy w lutowaniu takich małych rzeczy ;)

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę próbować. Musze dokładniej pomalować kolejna warstwę. Najwyżej jak będzie słabo to wymienię na białe albo będę szukać gotowych czerwonych. Trochę zabawy jest trzeba odlutować i przylutować 12 małych diod. Tutaj jest krok po kroku co trzeba zrobić

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Tarcze wymienione na europejskie 3D bardzo dobrej jakości(https://www.ebay.pl/itm/373057183561?hash=item56dbf0df49:g:1jYAAOSw7gxenbgT), podświetlenie tarcz zmienione na białe. Próbowałem pomalować wskazówki markerem sharpie ale jak widać zrobiłem to zbyt mało dokładnie. Także w kolejnym etapie będzie poprawa czerwonego malowania. Chyba kupię licznik usa na allegro i zrobię to już sobie na spokojnie :)

IMG-8130.jpg

 

Może to szczegół ale krój czcionki nieco różni się od oryginalnych zegarów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze wymienione na europejskie 3D bardzo dobrej jakości(https://www.ebay.pl/itm/373057183561?hash=item56dbf0df49:g:1jYAAOSw7gxenbgT), podświetlenie tarcz zmienione na białe. Próbowałem pomalować wskazówki markerem sharpie ale jak widać zrobiłem to zbyt mało dokładnie. Także w kolejnym etapie będzie poprawa czerwonego malowania. Chyba kupię licznik usa na allegro i zrobię to już sobie na spokojnie :)

IMG-8130.jpg

 

Może to szczegół ale krój czcionki nieco różni się od oryginalnych zegarów :)

 

Jak by były OEMowe to bym kupił ale to najlepsze co było na rynku ¯\_(ツ)_/¯

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.