Treść opublikowana przez Benetton
-
dorobienie kluczyka
Ja mialem ten sam problem przy kupnie auta (tylko jeden kluczyk) ale na szczescie ubezpieczyli mi na jednym kluczu w PZU ale ze wzgledow finansowych wolalem zmienic ubezpieczyciela i niestety tez musialem dorobic kluczyk. Jesli jest 2 wlascicieli auta to niestety przy zgloszeniu dorobienia kluczyka musza byb obie osoby i ja jeszcze musialem przedstawic umowe kupna samochodu ale moze we Wroclawiu jest inaczej.
-
325 tds jakie zimówki najlepsze i jaki rozmiar ?
ale na zime warto zalozyc ciut wezsze opony. Ja mam 195 i wydaje mi sie ze to jeszcze za duzo, na miekim sniegu nie daja sobie rady ale znow na wezszych auto mogloby smiesznie wygladac :) cos za cos ;)
-
dorobienie kluczyka
tak ale zazwyczaj jest szybciej. Ja czekalem kolo tygodnia. W aso zazwyczaj mowia ze na dana czesc trzeba czekac albo tydzien albo 2 a zazwyczaj jest juz po paru dniach.
-
dorobienie kluczyka
taki ktory otiwera bagaznik i schowk kosztuje 220 zł. W sierpniu dorabialem taki w ASO KATOWICE
-
prosze o pomoc 325 tds
Jesli chodzi o ekonomizer to normalne ze na zalaczonym silniku ale gdy auto stoi pokazuje nieskonczonosc. Natomiast kluczyk najlepiej dorobic w aso, zwykly bez pilota koszute 200 zl a z pilotem niestety +-600zł.
-
regulacja kierownicy
Regulacja kola kierownicy byla opcja
-
325 tds jakie zimówki najlepsze i jaki rozmiar ?
Ja mam dokladnie taki rozmiar. Oponki SEMPERIT SPORT GRIP nawet sie fajnie trzymaja ;)
-
Compact - prosze o wasze uwagi
GRATULACJE DLA KOLEGI!! :) jak dobrze pamietam to na podszybiu od strony pasazera jest nr VIN a tabliczka znamionowa jest na wew. str. blotnia od strony pasazera.
-
Temperatura cieczy
a moze masz zapowietrzony uklad chlodzienia?? wyminieniales ostatnio plyn chlodzacy??
-
Compact - prosze o wasze uwagi
I jak, kolega kupil autko?? :)
-
niepokoj!!!
Aha i wszystko jasne:) Dzisiaj znow rano bylem zdziwiony kiedy to tylko raz "zapiszczal" dzwonek ostrzegajacy przed niska temp.
-
niepokoj!!!
U mnie napewno jest tylko raz :) to dziwne. Ale jeszcze raz jutro sprawdze
-
nowy termostat w dwulitrowce
niestety nie. Ale na jalowym biegu napewno w moim przypadku trwa to dluzej niz 5 minut
-
co to znaczy i czy da sie z tym cos zrobic??
Moim zdaniem (ale moze to glupie) sprawdz czy masz czujnik ilosci plynu do spryskiwaczy jest w swietnym miejscu (latwo go zobaczyc) jesli bedzie tam tylko wglebienie przygotowane pod czujnik znaczy to ze niestety nie posiadasz chec. Metoda prosta jak budowa cepa no i nie gwarantuje 100% pewnosci ale nie zaszkodzi sprawdzic :) Aha zapomnialem czujnik ten powinien sie znajdowac od strony komory silnika na zbiorniku plynu do spryskiwaczy :)
-
nowy termostat w dwulitrowce
U mnie jak jade po miescie z przecietna predkoscia 40-70 km/h to trzeba liczyc przynajmniej te 5 minut.
-
co to znaczy i czy da sie z tym cos zrobic??
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=65328&highlight=chcek+control Kolega SLAWO tlumaczy w tym temacie jak zalaczyc check jesli oczywiscie go posiadasz.
-
Compact - prosze o wasze uwagi
Nie ubliżając temu facetowi - jest strasznie niezdecydowany i ma chyba male pojecie o samochodach. W samym programie bylo widac ze niewiadomo czego tak naprawde chce. Z reszta wracajac do ZK4 gosc ktory opowiadal o tym BMW tez dal popis wiedzy :). JAK JA JUZ KUPISZ TO POCHWAL SIE :)
-
nowy termostat w dwulitrowce
Pojecie czasu jest rzecza wzgledna poniewaz jednemu "stanie" ;) do pionu w np. 4 minuty bo jedzie autstrada z duza predkoscia (wysokie obroty silnika) innemu w 10 minut bo jedzie zwykla droga z niewielka predkoscia (niskie obroty silnika), trzeciemu wskazowka pokaze pion po 6 min. bo stoi w korku. Tuta mozna gdybac i raczej to ile komu sie nagrzewa silnik zalezy glownie od warunkow w jakich sie porusza. Zapomnialem jeszcze dodac ze znaczenie ma tez znaczenie temperatura otoczenia!!
-
Jakie sa różnice............
Dokladnie, to te same silniki tyle ze ti to compact a is to coupe.
-
niepokoj!!!
nie 7 tylko 3 stopnie (kolega pewnie sie przejezyczyl ;) ) i jest to pojedynczy sygnal. 3 krotny sygnal wydobywa sie 15 sekund przed pelna godzina jesli ma sie zalaczona ta opcje i zegarek cyfrowy.
-
co sadzicie o takich drzwiach skrzydla??wstawilem 2 skrzydla
Dokladnie. Ale to kwestia gustu
-
Compact - prosze o wasze uwagi
Tak!! Ale Ty nadal nie rozumiesz ze masz oznaczenie ti czyli to samo co w Coupe IS!! A tu chodzi o normalna wersje. Jestem pewien, ze wystepowala wersja z silnikiem 1.9 i moca ponad 110 KM nawet przytoczylem dane z pewnej stronki, w ktorej wszystko jest wyjasnione.
-
Compact - prosze o wasze uwagi
To powinno troche pomoc The 1.9 L (1895cc) M43B19 was the largest M43 engine. It produced 87 kW (117 hp) and 180 N·m (133 ft·lbf) or 77 kW (103 hp) and 165 N·m (122 ft·lbf). It used BMW BMS 46 fuel injection. It's also known as M43 TÜ engine. It had twin-balancing shafts. Applications: 87 kW (117 hp) and 180 N·m (133 ft·lbf) -2001 E46 318i/318Ci 1998-2001 E36 Z3 1.8/Z3 1.9i 77 kW (103 hp) and 165 N·m (122 ft·lbf) 1999-2000 E36 316i compact 1998-2001 E46 316i Wczesniej nawet pisalem ze oznaczenie tego modeli to 316 wiec moc napewno sie zgadza, rocznik tez bo to e36 jest z 99 roku.
-
Oswietlenie w srodku gdy samochod zamkniety.
Jesli przytrzymasz klamke w pozycji otwarcia na dluzej niz 3 sekundy wlacza sie ogrzewanie zamka kierowcy i jednoczesnie oswietlenie wnetrza sie wlacza. Jesli w aucie nie zalacza sie lamki znaczy ze nie masz podgrzewanego zamka.
-
jak zwiększyć moc w E36 320
Koledze chyba o te modyfikacje chodzilo. Dodam od siebie ze jak masz auto po 96 roku to chip niestety odpada.