Treść opublikowana przez Benetton
-
kluczyk
Tak, ten kluczyk ma immo. Dorobienie kluczyka z wbudowanym pilotem to koszt 600 zł w ASO (Katowice)
-
CZY ORYGINALNE RADIO JEST DOBRE??
Z obecnego sprzetu (BLAUPUNKT SAN FRANCISCO CD72) jestem zadowolony ale panel radia jest srebrny i troche psuje efekt caego kokpitu, ktory jest czarny dlatego sie zastanawiam nad oryginalnym radiem ale boje sie utraty jakosci dzwieku. Za pomoc wszystkim dziekuje.
-
Compact - prosze o wasze uwagi
a ten ktory Ty masz to nie jet przypadkiem 1.8is?? Bo byly jeszcze silniki sygnowane oznaczeniem 316 i mialy poj. 1.9 i moc 115 KM (byl tez montowany w z3 i e46) ja myslalem ze chodzi tutaj wlasnie o ten drugi.
-
Pomoc w przetłumaczeniu
Witam Prosze o przetłumaczenie niektorych opcji wyp. FERNBEDIENUNG ARMAUFLAGE LORDOSENSTUETZE NEBELSCHEINWERFER AUTOMATISCHE-UMLUFT-CONTROLL (AUC) Za pomoc z gory dziekuje
-
kluczyk
To jest normalny kluczyk, ktorym mozna wszystko w aucie otwierac jedynie czego brakuje to przyciskow pilota. Ja taki mam jako zapasowy a glowny z przyciskami do zdalnego otwierania i zamykania.
-
Compact - prosze o wasze uwagi
Dziekuje ;) Ten silnik wystepowal z tego co wiem w E46 i w ktoryms z serii Z. A autko mialo lekkie luzy na lewym drazku kierowniczym i lozysko przednie do wymiany. A tak z tego co pamietam to nic nie wspominali o jakichs powazniejszych awariach. POPRAWKA :) ZAKUP LECI DZISIAJ O 18.30 :)
-
Compact - prosze o wasze uwagi
Silnik naprawde ma pojemnosc 1.9 i 110 km. Tak sie dobrze sklada ze dzisiaj w programie ZAKUP KONTROLOWANY na TVN TURBO pokazywali wlasnie taki model. Wyglada tak samo jak ta z linku i ma to samo wyposarzenie :) Nie zdziwilbym sie jesli jest to to samo BMW :) Jesli chcialbys zobaczyc program to jutro jest powtorka o 14 :)
-
CZY ORYGINALNE RADIO JEST DOBRE??
Dla mnie te glosniki sa wystarczajace :) tylko powaznie obawiam sie utraty jakosci dzwieku po wsadzeniu oryginalnego radia tyle ze oryginalnie ladnie wyglada.
-
Stuki przy ruszaniu.
poszukaj na forum, jest tego mnustwo. Ja tez to mam i jak narazie zrobilem ponad 17 tys. km i nic sie z tym nie dzieje. Nie powiem Ci co to jest bo teorii na ten problem wystepuje tyle ilu jest uzytkowników. :)
-
CZY ORYGINALNE RADIO JEST DOBRE??
Czyli mozna powiedziec, ze oryginalne audio daje rade i mozna smialo zamienic mojego blaupunkta na orygnalne radio bmw np. buisness??
-
Co sądzicie o tym autku?
Ja bym raczej odpuscil. Uboga wersja i kierownica z modelu z przed liftu (moze poducha wystrzelila w oryginalnej :( )
-
Czy oplaca sie inwestowac w BMW ??
Musisz sobie zadac pytanie ile jeszcze lat chcesz jezdzic tym BMW. Bo jesli planujesz za rok czy poltora zmieniac to wydaje mi sie ze nie ma najmniejszego sensu wkladac kasy w auto - oczywiscie mowie o tuningu bo jesli chodzi o elementy eksploatacyjne to zawsze warto a nawet trzeba w nie inwestowac by je naprawic i miec sprawny samochod.
-
CLIMATRONIC a parowanie szyb
Tak, filtr przeciwpylkowy i kabinowy to to samo. Jesli chodzi gdzie sie znajduje to zalezy czy masz klime, jesli tak to jest pod schowkiem pasazera a jesli klimy brak to jest na podszybiu od str. silnika po str. pasazera.
-
Lambo-doors w coupe
Dla mnie najlepije wyglada tuning zrobiony przez BMW czyli czysty ORYGINAŁ!! :D
-
CZY ORYGINALNE RADIO JEST DOBRE??
Czy nikt nie moze mi pomoc??!!
-
320im52 ile Wam Pali?
W trasie 6-7 litrow??!! :shock: JAK TY TO ROBISZ??!!
-
CLIMATRONIC a parowanie szyb
Kto wie :) Ja jeszcze tego nie robilem w swoim samochodzie a powinno sie to chyba robic co pol roku :) na przyszla zime juz nie popelnie tego bledu :wink:
-
320im52 ile Wam Pali?
Witam Trasa +- 8 - 8.5 litra Miasto +- 10.5 - 11 litrów (ale moje miasto to troche mało dokładne obliczenie bo do pracy mam 18 km a z tego 7 km robie autostrada dlatego ciezko mi jest powiedziec ile by wyszlo samo miasto. Obliczenie dotyczy 7 km autostrada i 12 km w korku do pracy) Średnie (wynik aktualny z komputera) 9.5 litra
-
Co myslicie o tym autku ??
Jesli tak to dobrze teraz nawet wyglada :wink:
-
odpowietrzanie układu chłodzenia w is
Moze to cos pomoze, bo wydaje mi sie ze w 1.8 jest tak samo jak np. w 2.0. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=28613&highlight=odpowietrzanie http://vabikbmw.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=646
-
CLIMATRONIC a parowanie szyb
Mnie tez niestety strasznie paruja. Dobra rada jezdzic na zalaczonej klimie jak dlugo sie da bo wtedy szyby sa suchutkie jak latem :)
-
odpowietrzanie układu chłodzenia w is
Nie zakładaj dwuch takich samych tematów - napewno ktos odpowie na twoje pytanie jak bedzie tylko jeden :).
-
CZY ORYGINALNE RADIO JEST DOBRE??
Witam Tak jak w temacie. Chcialem zapytac czy standardowo montowane radia BMW dobrze graja?? Obecnie mam BLAUPUNKTa SanFrancisco CD72 ale chcialbym zamontowac oryginal zeby wszystko ladnie wygladalo i zastanawiam sie czy nie strace na jakosci dzwieku. Prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje.
-
Podczas jazdy zaświecaja mi sie kontrolki i gasną
chyba chodzi o wymiane zegarow :)
-
Akumulator
Ja Ci jeszcze raz przypombne o ładowaniu :) Sprawdz czy dobrze jest ładowany akumulator :). Pozdrawiam kolezanke :)