Skocz do zawartości

Benetton

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Benetton

  1. Tak, ten kluczyk ma immo. Dorobienie kluczyka z wbudowanym pilotem to koszt 600 zł w ASO (Katowice)
  2. Z obecnego sprzetu (BLAUPUNKT SAN FRANCISCO CD72) jestem zadowolony ale panel radia jest srebrny i troche psuje efekt caego kokpitu, ktory jest czarny dlatego sie zastanawiam nad oryginalnym radiem ale boje sie utraty jakosci dzwieku. Za pomoc wszystkim dziekuje.
  3. a ten ktory Ty masz to nie jet przypadkiem 1.8is?? Bo byly jeszcze silniki sygnowane oznaczeniem 316 i mialy poj. 1.9 i moc 115 KM (byl tez montowany w z3 i e46) ja myslalem ze chodzi tutaj wlasnie o ten drugi.
  4. Benetton opublikował(a) temat w E36
    Witam Prosze o przetłumaczenie niektorych opcji wyp. FERNBEDIENUNG ARMAUFLAGE LORDOSENSTUETZE NEBELSCHEINWERFER AUTOMATISCHE-UMLUFT-CONTROLL (AUC) Za pomoc z gory dziekuje
  5. To jest normalny kluczyk, ktorym mozna wszystko w aucie otwierac jedynie czego brakuje to przyciskow pilota. Ja taki mam jako zapasowy a glowny z przyciskami do zdalnego otwierania i zamykania.
  6. Dziekuje ;) Ten silnik wystepowal z tego co wiem w E46 i w ktoryms z serii Z. A autko mialo lekkie luzy na lewym drazku kierowniczym i lozysko przednie do wymiany. A tak z tego co pamietam to nic nie wspominali o jakichs powazniejszych awariach. POPRAWKA :) ZAKUP LECI DZISIAJ O 18.30 :)
  7. Silnik naprawde ma pojemnosc 1.9 i 110 km. Tak sie dobrze sklada ze dzisiaj w programie ZAKUP KONTROLOWANY na TVN TURBO pokazywali wlasnie taki model. Wyglada tak samo jak ta z linku i ma to samo wyposarzenie :) Nie zdziwilbym sie jesli jest to to samo BMW :) Jesli chcialbys zobaczyc program to jutro jest powtorka o 14 :)
  8. Dla mnie te glosniki sa wystarczajace :) tylko powaznie obawiam sie utraty jakosci dzwieku po wsadzeniu oryginalnego radia tyle ze oryginalnie ladnie wyglada.
  9. Benetton odpowiedział(a) na Binio temat w E46
    poszukaj na forum, jest tego mnustwo. Ja tez to mam i jak narazie zrobilem ponad 17 tys. km i nic sie z tym nie dzieje. Nie powiem Ci co to jest bo teorii na ten problem wystepuje tyle ilu jest uzytkowników. :)
  10. Czyli mozna powiedziec, ze oryginalne audio daje rade i mozna smialo zamienic mojego blaupunkta na orygnalne radio bmw np. buisness??
  11. Benetton odpowiedział(a) na Boston temat w E36
    Ja bym raczej odpuscil. Uboga wersja i kierownica z modelu z przed liftu (moze poducha wystrzelila w oryginalnej :( )
  12. Musisz sobie zadac pytanie ile jeszcze lat chcesz jezdzic tym BMW. Bo jesli planujesz za rok czy poltora zmieniac to wydaje mi sie ze nie ma najmniejszego sensu wkladac kasy w auto - oczywiscie mowie o tuningu bo jesli chodzi o elementy eksploatacyjne to zawsze warto a nawet trzeba w nie inwestowac by je naprawic i miec sprawny samochod.
  13. Benetton odpowiedział(a) na BeEmWu temat w E36
    Tak, filtr przeciwpylkowy i kabinowy to to samo. Jesli chodzi gdzie sie znajduje to zalezy czy masz klime, jesli tak to jest pod schowkiem pasazera a jesli klimy brak to jest na podszybiu od str. silnika po str. pasazera.
  14. Benetton odpowiedział(a) na Darek80s temat w E36
    Dla mnie najlepije wyglada tuning zrobiony przez BMW czyli czysty ORYGINAŁ!! :D
  15. Czy nikt nie moze mi pomoc??!!
  16. Benetton odpowiedział(a) na kobiol3 temat w E36
    W trasie 6-7 litrow??!! :shock: JAK TY TO ROBISZ??!!
  17. Benetton odpowiedział(a) na BeEmWu temat w E36
    Kto wie :) Ja jeszcze tego nie robilem w swoim samochodzie a powinno sie to chyba robic co pol roku :) na przyszla zime juz nie popelnie tego bledu :wink:
  18. Benetton odpowiedział(a) na kobiol3 temat w E36
    Witam Trasa +- 8 - 8.5 litra Miasto +- 10.5 - 11 litrów (ale moje miasto to troche mało dokładne obliczenie bo do pracy mam 18 km a z tego 7 km robie autostrada dlatego ciezko mi jest powiedziec ile by wyszlo samo miasto. Obliczenie dotyczy 7 km autostrada i 12 km w korku do pracy) Średnie (wynik aktualny z komputera) 9.5 litra
  19. Benetton odpowiedział(a) na BADSHA temat w E36
    Jesli tak to dobrze teraz nawet wyglada :wink:
  20. Moze to cos pomoze, bo wydaje mi sie ze w 1.8 jest tak samo jak np. w 2.0. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=28613&highlight=odpowietrzanie http://vabikbmw.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=646
  21. Benetton odpowiedział(a) na BeEmWu temat w E36
    Mnie tez niestety strasznie paruja. Dobra rada jezdzic na zalaczonej klimie jak dlugo sie da bo wtedy szyby sa suchutkie jak latem :)
  22. Nie zakładaj dwuch takich samych tematów - napewno ktos odpowie na twoje pytanie jak bedzie tylko jeden :).
  23. Witam Tak jak w temacie. Chcialem zapytac czy standardowo montowane radia BMW dobrze graja?? Obecnie mam BLAUPUNKTa SanFrancisco CD72 ale chcialbym zamontowac oryginal zeby wszystko ladnie wygladalo i zastanawiam sie czy nie strace na jakosci dzwieku. Prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje.
  24. chyba chodzi o wymiane zegarow :)
  25. Benetton odpowiedział(a) na m_o_u_s_e temat w E46
    Ja Ci jeszcze raz przypombne o ładowaniu :) Sprawdz czy dobrze jest ładowany akumulator :). Pozdrawiam kolezanke :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.