Treść opublikowana przez Benetton
-
zły olej w aucie
Ja mam 240 tys. ponad najechane i dalej leje pelny syntetyk i nie uwazam tego za cos zlego!! Silnik nie bierze oleju na tyle zeby trzeba bylo robic dolewki (olej zminia wg. wskazan komuterka).
-
Absurdy 2007r
Ograniczenie do 70 na drodze numer 1 miedzy siewierzem a czestochowa!! (droga prosta i dwa pasy w kazda strone:) )
-
WYPŁATA ODSZKODOWANIA AC W AXA
Benetton odpowiedział(a) na Benetton temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneWlasnie chodzi o to ze teoretycznie bardziej by mi sie oplacalo zrobic to z AC ale nie wiem jak wyglada kwestia wyplat odszkodowan z polisy w AXA.
-
WYPŁATA ODSZKODOWANIA AC W AXA
Benetton odpowiedział(a) na Benetton temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneCzy nikt nie byl w takiej sytuacji??!!
-
WYPŁATA ODSZKODOWANIA AC W AXA
Witam Pytanie takie jak w temacie czyli jak wyglada wypłacanie odszkodaowania z polisy AX a AXA?? Miałem niestety małeotarcie o niski murek i niestety trzeba oddac auto do klepania i pomalowania. Zastanawiam sie czy nie pokryc kosztow naprawy z polisy AC ale zastanawiam sie czy nie strace na tym bo nie wiem jak wyglada wyplata w AXA. Prosze o info. Dzieki!!
-
czujnik poziomu paliwa
Ja mialem podobnie. Przyczyna byl zawieszony plywak.
-
gaśnica
Ja tez niestety nie mam miejsca na gasnice mimo ze fotele sa zwykle. Nie wiem od czego to zalezy.
-
gaśnica
Z tego co sie orientuje to przed (jednoczesnie pod :) ) siedzieniem kierowcy.
-
rozgrzewanie silnika
Dodatkowo jak trafi sie na malo rozgarnieta osobe mozliwe jest ze rozgrzewala by auto na postoju do momentu gdy wzkazowka nie stanie w pione. Dodam ze niestety znam taka osobe ktora moze nie az do tego stopnia ale zostawia auto zima na pare minut przed ruszeniem bo mowi ze to "zdrowsze" dla silnika :) TEAGEDIA!!
-
piękny album
Czy ktos odpowie na moje pytanie?? Prosze :)
-
bremslicht elektrik i brak wskazników
BETRIEBSANLEITG – instrukcja obsługi A tu daje link gdzie sa wyjasnione (przetlumaczone) bledy http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=63871
-
kilka rad dla laika przed zakupem bardzo mile widziane :)
A ja jak zwykle swoje:) Fajny nawet link w ktorym jest wszystko opisane http://www.bmwauto.net/uzywane.php3
-
KlimatroniK BMW E36
Witam To pierwsze z lewej to opcja o nazwie AUC. Kiedy swieci sie lewa lapka na tym przycisku opcja ta jest zalaczona. AUC to system ktory w momencie zanieczyszczenia lub zapylenia powietrza zamyka doplyw powietrza z zewnatrz. Tez to mam i latem w korku nawet sie przydaje :)
-
Montaż ASC ? Jest szansa ?
a masz moze namiary na tego goscia?? Jakbys mogl to daj namiary na priv :) z góry wielkie dzieki :)
-
Montaż ASC ? Jest szansa ?
Jak narazie seria. Chcialem wsadzic chipa ale okazalo sie ze po 96 roku sa problemy przy chipowaniu z immo :( Na wiosne chce zmienic felgi na 16. Zawieszenia nie zmieniam bo mam m-technika i juz niestety pare razy sie o tym przekonalem :( Dodam, ze jestem zwolennikiem serii :)
-
Czy dobracena za 323i ???
No fakt. Z cena poszedles jak przecinak :) Ja za moja co prawda 2.0 ale w Coupe i z 1997 roku w marcu dalem 16.400 zł!!!! Tak jak kolega wczesniej napisal zmien cene z 19 na 16 bo mozesz miec problem z klientela. Fakt faktem ze samochod b. dobrze sie prezentuje. ZYCZE SZCZESCIA. PS. mam nadzieje, ze masz zamiar znowu kupic BMW :)
-
Nowe muzeum BMW.
Niestety nie chce sie otwierac :( ale tylko ten link inne pdf-y normalnie sie otwieraja :(
-
piękny album
Ogolnie polecacie ten album?? Zastanawiam sie czy go nie kupic.
-
Montaż ASC ? Jest szansa ?
Sory ze z inne beczki temat :) ale masz bardzo fajna BMW w serii ;)
-
Montaż ASC ? Jest szansa ?
Ja mam ASC i musze przyznac ze mozna sie przeliczczyc aczkolwiek w wielu przypadkach faktycznie moze pomoc w opresji. Ale nie wiem czy nie bardziej bedzie sie oplacalo kupic auto wyp. juz w ten system niz go samemu montowac. Probowalem znalesc na ten temat info na forum ale niestety nic nie umie znalesc a jestem pewien ze ten problem byl poruszany.
-
Wyscig BMW VS VW
Ja mialem okazje sprawdzic sie z kolega ktory ma audi a3 (z poczatku produkcji) z silnikiem 1,9 TDI 130 KM no i niestety musze przyznac, ze uratowalo mnie to ze "silowalismy" sie na autostradzie bo do 50-60 km/h on ogladal mnie w lusterku a dopiero w okolicach 120-130 udalo mi sie go wyprzedzic. Sprawdzalismy to kilka razy. Benzyna ma taka przewage ze na 3 i 4 biedu mozna jechac i jechac a diesel musi zmienic biegi no i my (benzynka) mamy duzo wyzsza predkosc max. Moge powiedziec ze np. na 3 bigu z takie samej predkosci dodajac gaz na max. ja mu odchodze. Ale realnie patrzac od 0 do +- 100 km/h masz marne sznase.
-
Montaż ASC ? Jest szansa ?
Na forum juz pare razy poruszano ten temat. Poszukaj!! :) A z tego co ja wiem to trzeba zmienic wiazke i komputer. Z tego co pamietam to zabawa niewarta swieczki. Pozdrawiam i zycze powodzenia
-
Piszczący nawiew
U mnie piszczy praktycznie caly czas. Chyba juz pora zeby sie z nim uporac :)
-
Pytanie o podane wartości testu kontroli zegarów?
W linku wszystko jest napisane http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=58936&highlight=test+licznika NA NASTEPNY RAZ SZUKAJ SAMEMU!! Po to jest opcja szukaj!!
-
Spryskiwacz działa po paru minutach od odpalenia samochodu
Widze, ze z moim problemem zostaje sam :(