Skocz do zawartości

Benetton

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Benetton

  1. Benetton odpowiedział(a) na gladol temat w E36
    Ja mam 240 tys. ponad najechane i dalej leje pelny syntetyk i nie uwazam tego za cos zlego!! Silnik nie bierze oleju na tyle zeby trzeba bylo robic dolewki (olej zminia wg. wskazan komuterka).
  2. Ograniczenie do 70 na drodze numer 1 miedzy siewierzem a czestochowa!! (droga prosta i dwa pasy w kazda strone:) )
  3. Wlasnie chodzi o to ze teoretycznie bardziej by mi sie oplacalo zrobic to z AC ale nie wiem jak wyglada kwestia wyplat odszkodowan z polisy w AXA.
  4. Witam Pytanie takie jak w temacie czyli jak wyglada wypłacanie odszkodaowania z polisy AX a AXA?? Miałem niestety małeotarcie o niski murek i niestety trzeba oddac auto do klepania i pomalowania. Zastanawiam sie czy nie pokryc kosztow naprawy z polisy AC ale zastanawiam sie czy nie strace na tym bo nie wiem jak wyglada wyplata w AXA. Prosze o info. Dzieki!!
  5. Benetton odpowiedział(a) na mr.extreme temat w E36
    Ja mialem podobnie. Przyczyna byl zawieszony plywak.
  6. Benetton odpowiedział(a) na sanczo panczo temat w E36
    Ja tez niestety nie mam miejsca na gasnice mimo ze fotele sa zwykle. Nie wiem od czego to zalezy.
  7. Benetton odpowiedział(a) na sanczo panczo temat w E36
    Z tego co sie orientuje to przed (jednoczesnie pod :) ) siedzieniem kierowcy.
  8. Benetton odpowiedział(a) na palermos temat w E36
    Dodatkowo jak trafi sie na malo rozgarnieta osobe mozliwe jest ze rozgrzewala by auto na postoju do momentu gdy wzkazowka nie stanie w pione. Dodam ze niestety znam taka osobe ktora moze nie az do tego stopnia ale zostawia auto zima na pare minut przed ruszeniem bo mowi ze to "zdrowsze" dla silnika :) TEAGEDIA!!
  9. Benetton odpowiedział(a) na resist10 temat w BMW Lifestyle
    Czy ktos odpowie na moje pytanie?? Prosze :)
  10. BETRIEBSANLEITG – instrukcja obsługi A tu daje link gdzie sa wyjasnione (przetlumaczone) bledy http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=63871
  11. A ja jak zwykle swoje:) Fajny nawet link w ktorym jest wszystko opisane http://www.bmwauto.net/uzywane.php3
  12. Benetton odpowiedział(a) na piona51987 temat w E36
    Witam To pierwsze z lewej to opcja o nazwie AUC. Kiedy swieci sie lewa lapka na tym przycisku opcja ta jest zalaczona. AUC to system ktory w momencie zanieczyszczenia lub zapylenia powietrza zamyka doplyw powietrza z zewnatrz. Tez to mam i latem w korku nawet sie przydaje :)
  13. Benetton odpowiedział(a) na ANDREW E36 temat w E36
    a masz moze namiary na tego goscia?? Jakbys mogl to daj namiary na priv :) z góry wielkie dzieki :)
  14. Benetton odpowiedział(a) na ANDREW E36 temat w E36
    Jak narazie seria. Chcialem wsadzic chipa ale okazalo sie ze po 96 roku sa problemy przy chipowaniu z immo :( Na wiosne chce zmienic felgi na 16. Zawieszenia nie zmieniam bo mam m-technika i juz niestety pare razy sie o tym przekonalem :( Dodam, ze jestem zwolennikiem serii :)
  15. Benetton odpowiedział(a) na RafiRud temat w E36
    No fakt. Z cena poszedles jak przecinak :) Ja za moja co prawda 2.0 ale w Coupe i z 1997 roku w marcu dalem 16.400 zł!!!! Tak jak kolega wczesniej napisal zmien cene z 19 na 16 bo mozesz miec problem z klientela. Fakt faktem ze samochod b. dobrze sie prezentuje. ZYCZE SZCZESCIA. PS. mam nadzieje, ze masz zamiar znowu kupic BMW :)
  16. Niestety nie chce sie otwierac :( ale tylko ten link inne pdf-y normalnie sie otwieraja :(
  17. Benetton odpowiedział(a) na resist10 temat w BMW Lifestyle
    Ogolnie polecacie ten album?? Zastanawiam sie czy go nie kupic.
  18. Benetton odpowiedział(a) na ANDREW E36 temat w E36
    Sory ze z inne beczki temat :) ale masz bardzo fajna BMW w serii ;)
  19. Benetton odpowiedział(a) na ANDREW E36 temat w E36
    Ja mam ASC i musze przyznac ze mozna sie przeliczczyc aczkolwiek w wielu przypadkach faktycznie moze pomoc w opresji. Ale nie wiem czy nie bardziej bedzie sie oplacalo kupic auto wyp. juz w ten system niz go samemu montowac. Probowalem znalesc na ten temat info na forum ale niestety nic nie umie znalesc a jestem pewien ze ten problem byl poruszany.
  20. Ja mialem okazje sprawdzic sie z kolega ktory ma audi a3 (z poczatku produkcji) z silnikiem 1,9 TDI 130 KM no i niestety musze przyznac, ze uratowalo mnie to ze "silowalismy" sie na autostradzie bo do 50-60 km/h on ogladal mnie w lusterku a dopiero w okolicach 120-130 udalo mi sie go wyprzedzic. Sprawdzalismy to kilka razy. Benzyna ma taka przewage ze na 3 i 4 biedu mozna jechac i jechac a diesel musi zmienic biegi no i my (benzynka) mamy duzo wyzsza predkosc max. Moge powiedziec ze np. na 3 bigu z takie samej predkosci dodajac gaz na max. ja mu odchodze. Ale realnie patrzac od 0 do +- 100 km/h masz marne sznase.
  21. Benetton odpowiedział(a) na ANDREW E36 temat w E36
    Na forum juz pare razy poruszano ten temat. Poszukaj!! :) A z tego co ja wiem to trzeba zmienic wiazke i komputer. Z tego co pamietam to zabawa niewarta swieczki. Pozdrawiam i zycze powodzenia
  22. Benetton odpowiedział(a) na Arturo_E36 temat w E36
    U mnie piszczy praktycznie caly czas. Chyba juz pora zeby sie z nim uporac :)
  23. W linku wszystko jest napisane http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=58936&highlight=test+licznika NA NASTEPNY RAZ SZUKAJ SAMEMU!! Po to jest opcja szukaj!!
  24. Widze, ze z moim problemem zostaje sam :(

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.