Treść opublikowana przez Benetton
-
Spalanie - moj rekord na kompie ;)
No to rekordu wielkiego nie ma :) ja na benzynie robie w trasie spokojnie 800 km na pelnym baku.
-
Co to? Pomarańczowe kostki.
ja tez nie :/
-
Spryskiwacz działa po paru minutach od odpalenia samochodu
Witam Zaobserwowalem i sprawdzilem to juz kilka razy, ze spryskiwacz zawsze dziala kiedy silnik jest nagrzany (wskazowka temp. w pionie). Jesli wskazowka jest na niebieskim polu badz nie stoi w pionie to spryskiwacz nie dziala. Nie wiem jaki jest w tym sens i co te dwie rzeczy maja z soba wspolnego ale tak sie niestety dzieje.
-
podgrzewane fotele
Ja stawiam niestwty na maty grzewcze. Ogrzewanie fotela skada sie z maty pod siedzisko i oparcie. Jak bylaby to wina podloaczenia do predzej caly fotel by nie grzal niz tylko jego czesc. Niestety jakis czas temu przerabialem ten problem :(
-
BMW ale jakie co sądzicie
http://www.mobile.de/SIDWTYH8HyEFfUQ4N99rbnnLA-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1197489593A2Iindex_cgiD1100CCarY-t-vctpLtt~BmPA1A1B20C839%81V-t-vMiMkQuSeUnVb_X_Y_x_yrd~BSRA6Q27%7C28%7C29%7C30%7C31%7C32D3500BGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0D1985/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sprache=2&sr_qual=GN&top=10&id=11111111291781645& Jesli moge dodac cos od siebie to dlamnie jest ideał :)
-
prosba o rade w sprawie kupna pierwszego auta
albo ktos chcial tanim kosztem troche zmienic samochod :) albo niestety byla bita z przodu. :cry: Ale co sie z nia dzialo to jedynie ona sama moze wiedziec lub dobry mechanik tez raczej moze ocenic co sie dzialo.
-
BMW ale jakie co sądzicie
No wyglada super ale ja pragne kiedys kupic E24 :) moze sie kiedys uda
-
prosba o rade w sprawie kupna pierwszego auta
Ja osobiscie nie jestem pewien ale wydaje mi sie dziwne zeby tyl i boczne kierunki mialy inna barwe niz te w przodzie. Jak dla mnie przod lub tyl byly zmieniane (osobiscie stawiam na te z przodu).
-
prosba o rade w sprawie kupna pierwszego auta
jak pojedziesz tylko do stacji kontroli pojazdow to za sprawdzenie zawieszenia, hamulcow i spalin zaplacisz +- 30 zł, za podpiecie kompa trzeba liczyc +- 50 zł a jesli chcialbys jechac do aso to w zaleznosci w jakim miescie trzeba liczyc przynajmniej 300 zł.
-
prosba o rade w sprawie kupna pierwszego auta
Ja osobiscie przed kupnem auta podjechalbym do ASO albo jakiegos sprawdzonego mechanika z komputerem i dal cale auto do sprawdzenia pod wzgledem mechanicznym jak i elektornicznym. Ale to jest tylko moje zdanie.
-
prosba o rade w sprawie kupna pierwszego auta
Na zdjeciach wyglada dosyc ciekawie ale jak jest naprawde to mozna tylko ocenic na miejscu. Szkoda ze nie ma klimy.
-
Sprawdzanie stanu trzeźwości
I tak tez zrobie. Chyba jeden z najsensowniejszych pomyslow policji!! Dzieki za pomoc
-
Sprawdzanie stanu trzeźwości
Witam Mam pytanie dotyczace sprawdzenia stanu trzezwosci, dokladnie chodzi mi o to czy jak pojde na policje (komisariat) i poprosze o sprawdzenie to czy oni musza je wykonac czy moga mi odmowic. Pytam sie o to bo wybieram sie na sylwestra w gory i chcialbym sobie przed powrotem do domu sprawdzic stan trzezwosci bo niestety bede prawdopodobnie zmuszony do powrotu w nowy rok. WIem ze pytanie niebardzo nadaje sie na to forum ale licze na Wasza pomoc. Z gory dzieki!!
-
jakie stosujecie płyny do spryskiwaczy w Waszych bumerach ?
Tesco lub Biedronka :)
-
trzt piknięcia podczas jazdy... hmm... co to może być...?
co to za funkcja memo?? jak zalaczysz ta funkcje to 15 sekund przed pelna godzina rozlegnie sie 3 krotnie sygnal.
-
przednia boczna szyba od strony kierowcy
Witam Sporo jest o tym na forum, wystarczy poszukac. Z tego co pamietam to pewnie ślizgi sie wyrobiły.
-
trzt piknięcia podczas jazdy... hmm... co to może być...?
Poszukaj!! na forum jest tego pelno. Wydaje mi sie ze juz taki temat zakladales ?? :nienie:
-
nowe zycie...jak od nowa zlozyc e36
Przeciez Kolega post wczesniej poslal Ci link do tego tematu.
-
Spryskiwacz działa po paru minutach od odpalenia samochodu
Dzieki za pomoc.
-
Centralny niezamyka klapki paliwa ????
Ja mam to samo ale z alarmem. Jak chce zamkna auto z pilota do alarmu to klapka wlewu paliwa sie nie zamyka. Jak auto zamykam z kluczyka to wlew paliwa tez sie zamyka.
-
Spryskiwacz działa po paru minutach od odpalenia samochodu
Moim zdaniem cisnienie jest takie samo jak zawsze. AUC - system ktrory sam zamyka doplyw powietrza do kabiny w momencie kiedy "wyczuje" przykry zapach lub jakies zanieczyszczenie. Jak droga jest naprawa tek ustrki ktora miales??
-
witam..jaki olej lac do e 36 94r 320i ....16500tys przejecha
LAĆ POLSYNTETYK!! Jak byl lany syntetyk to lac syntetyk jak byl polsyntetyk to daj mu polsyntetyk. Mozesz tez przejs na syntetyk ale po co jesli silnik byl przez caly okres uzywania zalewany polsyntetykiem.
-
[compact 97] Nie można zresetować inspekcji
JA tez mialem z tym problem, byla nawet obawa ze bateria jest do wymiany ale okazalo sie ze po "wsadzeniu" tych kabelkow w odpowiednie piny trzeba bylo przekrecic kluczyk na pozycje 2 i zamknac drzwi. U mojego kolegi natomiast trzeba bylo najpierw kluczyk dac w poz. 2 a potem dopiero wsadzic kabelki w odpowiednie piny.
-
czy 195/65/15 pasuje zamiast 185/65/15 e36
Ja mam zawieche M-technik i opony 195/65/15 i wszystko jest OK.
-
Spryskiwacz działa po paru minutach od odpalenia samochodu
Witam Problem jak w temacie, czyli spryskiwasz przedniej szyby zaczyna dzialac dopiero po okolo 3-4 minutach od odpalenia. Potem bez problemu dziala. Z tego co zaobserwowalem nie slychac wtedy pompy spryskiwacza. Po tych +- 4 minutach spryskiwacz dziala bez problemu. Dodam, ze ostatnio zaczalem uzywac funkji AUC i problem ten pokrywa sie z momentem zalaczenia tej funkji ale nie wiem ile jedno z drugim ma wspolnego. Prosze o pomoc. Dzieki