Treść opublikowana przez Benetton
-
No to mam BMW
Ja widze ze tamat "kole" jest juz obecny wszedzie, i ze nie tylko ja dostalem PW od kolegi :) GRATULUJE I ŻYCZE UDANEJ EKSPLOATACJI JEDYNEGO, SŁUSZNEGO AUTA :) Pozdrawiam
- kluczyki
-
gdzie złącze???? kompa???
A z tego co ja wiem to jest w przedziale silnika po stronie pasazera blisko podszybia. Ale tak jest u mnie wiec moze faktycznie w 1.6 jest inaczej.
- kluczyki
-
Nie odpala...
Mnie to samo spotkalo wczoraj a akumulator z maja tego roku. NA poczatku myslalem ze to cos innego sie posypalo ale na szczescie aku. Podjechalem do elektryka sprawdzil go i okazalo sie ze aku jest dobry i trzeba go naladowac. Powiedzial mi ze nawet nie mam co myslec o wymianie jak podjade do sklepu gdzie go kupilem bo wsztko z nim OK. Powiedzial wlasnie ze najgorsze jest to zalaczone radio na wylaczonym silniku.
-
Zmiana z półsyntetyka na syntetyk... Będzie problem???
JA leje dokladnie ten sam i nic sie nie dzieje. Polecam zostac jesli u Ciebie tez nie ma zadnych negatywnych skutków.
-
silniki m-52 a m-54
Witam Na zdjeciu z lika jest silnik M54 http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/5/5f/JK_M54B30_2.jpg A tutaj silnik M52 http://en.wikipedia.org/wiki/Image:M52TUB25.jpg
- Kluczyk
-
jaki silnik wybrać
Nie napisales o ktore 2,5 litra Ci chodzi bo z tego co sie orientuje to byly wersje 192 konne (m50) i 170 konne (m52) wiec ta roznica mocy moze byc od ponad 40 do tylko 20 koni wyzsza a nie tak jak napisales prawie 50 koni. Mimo to nie da sie ukryc, ze silnik 2.5 litra jest o wiele "szybszy" od 2 litrow.
-
m52 - nikasil i olej liquimoly
A ja zmieniam wedlug wskazan komputera czyli co +-15 tys. km i tez sie nic nie dzieje z silnikiem. Przeciez olej syntetyczny jest na tyle "trwaly" ze tak dluga eksploatacja nie powinna spowodowac jakis poznieszych konsekwencji. Chociaz napewno zmiana co 8000 tys. km ma swoje wielkie plusy.
-
318 iS prędkość max
Pewnie na zamknietych torach albo na niemieckich autostradach :)
-
318 iS prędkość max
Jak czytam te posty to wydaje mi sie ze ja mam chyba cos nie tak z autem jesli 1.8 wg zegarów leci 220 a 18is 230.
-
318 iS prędkość max
Ale to chyba z górki :) te 230? W katalogu predkosc max to 213 km/h.
-
Podgrzewanie lusterek + drganie:/
Mozna zastosowac maty zamienniki w cenie nie przekraczajacej 10 zl np. na allegro ale ich montaz jak dla mnie jest skaplikowany :) (jest nawet opis na forum jak to samemu zrobic) a jesli chcialbys wymieniac cale lustro z mata no to niestety trzeba liczyc nawet 200 zł (tak mi powiedzieli godzie w serwisie) ale zawsze mozna poszukac jakichs zamiennikow.
-
gdzie sie podziały obroty???
Ja na biegu jalowym mam obroty +- 650 i nic nie faluje.
-
Zakup BMW 323i 95r - co sądzicie o tym autku?
TA KIEROWNICA JEST JAK NAJBARDZIEJ ORYGINALNA!!
-
Podgrzewanie lusterek + drganie:/
Witam Jesli chodzi o podgrzewane lusterka to powinny grzac oba. Przyczyna nie grzania moze być np. wypiety kabelek z maty ale ja stawialbym na przepalona mate.
-
Nie chce odpalic!!! pomocy!!! E36-318i
U mnie jest podobny problem. Po myciu auto ciezko odpala i pracuje jakby tylko na paru garach. Ten sam problem jest np. kiedy wlacze silnik i podjade autem np. 10 metrow (jazda z drogi do garazu). Stwierdzono wlasnie, ze umnie jest uszkodzony czujnik polozenia walu ale jak narazie mam ta przypadlosc od ponad pol roku i czestotliwosc sie nie nasila wiec to tak zostawilem.
-
Absurdy 2007r
Przez co zginelo, przez wlaczone swiatla?!?! Wyjasnij jak przez wlaczone swiatla moze ginac wiecej ludzi. Rozumie, ze wlaczone siwatla moga nic nie wniesc w bezpieczenstwo ale zeby przez wlaczone swiatla bylo wiecej wypadkow:) pierwsze slysze.
- gaśnica
-
Absurdy 2007r
Jak dla mnie jeszcze absurdem jest wyzsze ubezpieczenie z powodu wieku wlasciciela (kierowcy). Chodzi mi o to ze osoba w wieku 24 lat posiadajaca prawo jazdy od 6 lat musi placic wiecej za ubezpieczenie niz 30 letnia osoba z prawem jazdy od np. miesiaca. JAK DLA MNIE ABSURD MAXYMALNY!!
-
OBNIZONY CZY NIE ???
No ja tez przy komplecie ludzi w aucie mam problem na garbach a mam standardowe zawieszenie M-Technik.
-
WYPŁATA ODSZKODOWANIA AC W AXA
Benetton odpowiedział(a) na Benetton temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneWlasnie zadzwonilem do AXA. Powiedzieli, ze za zgloszenie szkody jest zwyzka o 20% czyli w moim przypadku o jakies 130zł wiec to nie duzo patrzac na koszt naprawy ktory wynioslby kilka razy wiecej. Dodatkowo w Axa jest o tyle fajnie ze po roku bezszkodowej jazdy odzyskuje sie juz 10%. Dzieki za pomoc.
-
Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
ZYCZE ZDROWYCH I SZCZESLIWYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA ORAZ SZEROKOSCI!!
-
gaśnica
To ja nie wiem jak to jest ale u mnie nie da rady zamontowac gasnicy pod fotelem.