Treść opublikowana przez Benetton
-
Akumulator
wystarczy ze cos jest nie tak z alarmem albo caly czas np. swieci ci lampka w bagazniku, to sa tylko takie przypuszczenia. Musisz poprostu poszukac. SPRAWDZ TEZ LADOWANIE!!!!!
-
Akumulator
Sprawdz czy cos ci nie bierze lewego produ gdy auto jest wylaczone. Sprawdz jakie masz ladowanie.[/u]
-
po odpaleniu ziwnie przerywa silnik ????
A jak grzeje sie silnik?? Wolno czy normalnie??
-
Liść w nawiewie
A nie masz filtra przeciwpylkowego?? Myslalem ze on ma wlasnie za zadanie zapobiegac takim przypadkom.
-
gwizd od 100 km/h Wyobraznia do boju ,nawet szalone pomysly
Tak jak kolega pisze!! Na 99% uszczeli drzwi. http://bmwfans.info/original/E36/Cou/320i-M52/ECE/L/M/1997/02/mg-41/ill-41_0852/#3 sprawdz w jakim stanie jest uszczelka numer 2. U mnie wystarczlo kupic dobry silikon i kilkukrotnie nasmarowac - szum ustał.
-
Nie działają wycieraczki??
a nie zatarles tak przypadkiem silnika?? Bo rozumie ze w momencie wycierania one sie zawiesily na sniegu i dopiero po Twoim oczyszczeniu szyby wycieraczki wrocily na miejsce. Jesli jest tak jak mysle to stawiam niestety na silniczek :(
-
obc i funkcja check
no wlasnie co to da??
-
Castrol czy Mobil do M52
Ale rozumie, ze gestwosc zostala ta sama tylko zmieniles marke?? Moze tez sie pokusze na castrola :) tylko nie wiem jak on wyglada cenowo wzgledem mobila.
-
Castrol czy Mobil do M52
Ja leje syntetyk Mobila 0W40 i jestem zadowolony.
-
Coupe skorodowane uszczelki/ramki wokol szyb z tylu
No ja wlasnie tez jestem zmuszony do wymiany tych uszczelek. Musze wymienic ta metalowa ktora idzie nad tylna i przednia szyba, uszczelke dolna tylnej szyby i uszczelke wlasciwa (wewnetrzna), ktora jest pod ta wielka uszczelka metalowa. Za komplet z dwuch stron dalem niewiele ponad 500 zł w ASO.
-
Biegi nie wchodzą, czemu?
Część jest strqasznie tania i kosztuje 10 euro centow, a sa tego 4 sztuki czyli gdzies w sumie z 2 zlote wyjdzie koszt zakupu. Ale dla pewnosci jutro zadzwonie do ASO bo juz pare razy sie naciolem ze na http://bmwfans.info ceny byly duzo bardziej atrakcyjne niz w ASO :/. Ale i tak sadze ze 5 zl za sztuke nie przekroczy.
-
kupno BMW E36 320i COupe na co zwocic uwage?
Ale widzisz sam teraz twierdzisz, ze spali jednak wiecje a koledze napisales, ze splai mniej. Jesli chodzi o m50 i m52 to roznice w spalaniu sa oczywiscie. Dodam, ze koledze chodzi o model m52b20 a wiec napewno m52b25 i m52b28 spala wiecej niz 2.0. Ja nie staram sie zniechecic do silnikow 2.5 i 2.8 bo uwazam ze sa to bardzo dobre silniki szczegolnie jesli chodzi o osiagi i mam swiadomosc, ze nawet nie mam co myslec o tym ze moglbym sie rownac osiagami z 2.5 lub 2.8 ale nie dam sobie wmowic ze silnik o pojemnosci 2.5 czy 2.8 w m52 spala mniej niz 2.0 w m52 bo jest to poprostu fizycznie niewykonalne szczegolnie w miescie.
-
kupno BMW E36 320i COupe na co zwocic uwage?
Nigdy bym nie zamienil. Ja pokonuje duzo kilometrow w trasie wiec nie odczowam tak mocno wzrostu splania w miescie (w porownaniu do 1.8 is). Silnik jest napewno mniej wysilony niz jednostka 1.8is - chodzi mi o sotosunek mocy do pojemnosci. Praca R6 jest duzo bardziej stabilna i przyjemna niz r4. Jak narazie odpukac nic sie nie dzieje powaznego z autem a przejechalem nim juz ponad 17 tys. w 8 miesiecy. A jak juz sie cos dzieje to nie jest to zwiazane z silnikiem. Nie bierze mi praktycznie wogole oleju (albo przynajmniej tego nie widze na bagnecie :) ) a ma juz przejechane prawie 240 tys. km., olej jaki do niego leje to 0W40 mobila. Poprostu silnik nie wykazuje "zmeczenia" przebiegiem. Czesci sa relatywnie tanie i nie roznia sie znacznie od 1.8is. Jedynym mankamentem jest ilosc oleju jaka do niego wchodzi - 6,5 litra ale w sumie robi sie to raz na parenasie tysiecy kilometrow wiec te 50 zl wiecej przy wymianie nie robi tragedii. Moge ten silnik szczerze polecic bo jestem z niego bardzo zadowolony i tak jak juz na poczatku powiedzialem nie zamienilbym go obecnie na zaden inny (chyba ze na 2.8 ale to juz inna bajka :) ).
-
Tylna kanapa coupe pomocy
A masz dzielone?? Jesli tak to w miejscu gdzie wychodza pasy bezpieczenstwa jest czerwony przycisk wcisnij go i pociagnij do siebie oparcie, napewno sie polozy.
-
Ładowanie raz 10V raz 14V POMOCY silnik zgasł
a moze regulator napiecia padl. Czy jak zalaczasz klime i np. dlugie swiatla zaczynaja lekko falowac obroty?? A alternator sprawdzales czy jest sprawny??
-
kupno BMW E36 320i COupe na co zwocic uwage?
To juz robi sie przykre. Hostoria powraca!! 2.0 pali tyle co 2.5 a 2.5 tylce co 2.8 ale dodatkowo okazuje sie ze m3 pali tyle co 2.8 wiec najlepiej brac m3. Nie badzcie smieszni!! Moge zrozumiec to ze wszyscy kochacie swoje samochody i uwazacie je za naj, naj naj, ale bez przesady!! Jedynie co mozna sie doczepic do 2.0 to to ze ma niewiele wiecej mocy niz 1.8is a pali wiecej i tyle. Napewno jest to dobra jednostka napedowa i pali mniej niz 2.5 l!!!!!
-
Biegi nie wchodzą, czemu?
Ciekawe ile moze kosztowac wymiana tego ustrojstwa??
-
kupno BMW E36 320i COupe na co zwocic uwage?
na forum jest tego mnustwo! Wystarczy poszukac. Tytaj podaje link do stronki gdzie to jest fajnie opisane http://www.bmwauto.net/uzywane.php3 Pozdrawiam
-
filtr kabinowy
podaje link ale na nastepny raz sam poszukaj bo to nie boli :lol: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=11803&highlight=wymiana+filtra+kabinowego
-
filtr kabinowy
A jest to wersja z klima czy bez??
-
Dziwny sprawa-Nagly spadek obrotow
A krokowca juz czysciles??
-
hilfe
wiec jesli wlales 6 litrow i jest na dnie wyrownawczego oznacza to ze nie sposicles do konca starego plynu. ALe te obiawy o ktorych mowisz to jak dla mnie nie odpowietrzony uklad. Zrob tak jak kolega w posie ktory Ci podalem i powinno sie poprawic. Napisz jak juz to wszystko zrobisz czy udalo sie zapanowac nad autkiem. Pozdrwiam i zycze powodzenia!!
- hilfe
- hilfe
- hilfe