Treść opublikowana przez Benetton
-
WITAM i pozdrawiam (nowy użytkownik) BMW 2.0 vanos
A jak juz dodasz fotki do dodaj link pod opisem zeby mozna bylo zobaczyc ;)
-
Chciałbym kupić dobrą E36, prosze o pomoc
Witam Nie chce Cie martwic ale za ta kase mozesz miec problem znalesc cos w dobrym stanie:(
-
E 36 1,6i czy tak powinno być?
A moze chdzi w trybie "awaryjnym (serwisowym). A czy predkosc max tez jest mniejsza niz kiedys?? Ja tak mialem w golfie ze do 150 km/h i juz wiecej nie szlo na 5 biegu, okazalo sie ze do wymiany czujnik pol. wałka rozrzadu.
- Sterowanie szybami
-
dwustrefowa klima
Co najdziwniejsze ze nawet po lifcie w e46 tego nie zmienili i nie dali klimy dwustrefowej
-
wahacze tył
Ja mialem bardzo podobny problem i okazal sie ze sa do wymiany tylko tuleje metalowo-gumowe wachaczy. A tutaj link do tematu http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=70667
-
Ile za E36 325tds 95rok ???
Przed chwila z ciekawosci sobie zrobilem wycene i jestem w szoku!! Za moje auto wyszla cena 13.700zł!! Tragedia a ja niecaly rok temu dalem ponad 16 tys zl. :) cos ta wycena malo atrakcyjna. Jak patrze na ogloszenia to moje auto jest wyceniane o jakies 3-4 tys wiecej.
-
E-36 2.5tds warto ??
To jest ciekawe. Bo jakos udalo mi sie juz tak zrobic ze przy znacznie wiekszej predkosci niz 40 km/h system asc zadzialal. Jak to wytlumaczysz szanowny kolego??
-
JAKI OLEJ do 2.0d 215 tyś. km.???????????????
Tobie chyba za przeproszeniem palma odbila. Obrazasz teraz sporo ludzi bo w czym samochod z przebiegiem ponad 200kkm jest gorszy od tego ktory ma 100kkm przejechane?? Po za tym nie kazdego stac na nowe czy 3-4 letnie auto. Dodam jeszcze, ze wielu ludzi w tym takze ja wola kupowac auta troche starsze a z wiekszym silnikiem i lepszym wyposazeniem.
-
stuki w tylnum zawieszeniu
Ja pare dni temu wlasnie musialem wymieniac tuleje gumowo-metalowe z prawej strony (tył) koszt takiej tuleji to +-50zł. Jest nawet temat na forum o tym problemie.
-
Dziwna maź (kolor kawowy) pod korkiem wlewu oleju
Kolor kawowy wskazywalby na to ze do oleju dostaje sie woda lub plyn z ukladu chlodzenia. A ile jedzisz, na jakich odcinkach bo z tego co sie orientuje to przy malych przebiegach tez lubi sie robic "maselko".
-
Ile płacicie za zrobienie przedniego zawieszenia w serwisie?
Ja sie osotatnio pytalem ale w serwisie BMW nie bedacym aso to za "rozebranie" jednej strony zawieszenia z przodu powiedzieli 80 zł czyli za sama robocizne musisz liczyc minimum 160zł a w ASo to jeszcze pewnie wiecej. Czesci ktore wymieniasz nie sa drogie i licze ze w 300 zł uda sie zamknac.
-
JAKI OLEJ do 2.0d 215 tyś. km.???????????????
kazdy moze sobie lac co chce - fachowe pisma oraz firmy podaja ze powyzej 150tys nie nalezy stosowac olejow syntetycznych - a czy myslisz ze jak byz lal mineralny to bys nie przejechal 240 tys?? (a jak sprowadzana to pewnie ze 350tys:)) Na szczescie auto sprowadzone ale przes salon w 1999 roku:) a przebieg wydaje sie byc realny bo na wszystkie naprawy oraz sprawy serwisowe typu wymiana oleju sa fakturki z ASO
-
JAKI OLEJ do 2.0d 215 tyś. km.???????????????
Ja zalewam syntetykiem a mam przebieg 240 kkm!! I do tego jest to jeszcze e36 i jakos nie widze zeby cos sie zlego dzialo a wychodze z zalozenia ze jesli jest dobrze to lepiej nie zmieniac. Dodam, ze auto od poczatku bylo zalewane pelnym syntetykiem i nie ma ubydkow oraz nigdzie sie nie "poci".
-
jakie kupić bmw na początek?
niestety nie ma e36 coupe diesel :( a szkoda
-
"pukanie" w zawieszeniu i "uczieczki" ty
Wymienilem ta tuleje :) AUTO JAK NOWE!! :)
-
"pukanie" w zawieszeniu i "uczieczki" ty
A po wymianie tego simerbloka trzeba ustawiac geometrie??
-
"pukanie" w zawieszeniu i "uczieczki" ty
czy mozesz jeszcze raz wkleic to zdjecie bo niestety nic nie widac :) dzieki
-
"pukanie" w zawieszeniu i "uczieczki" ty
A nie wiesz jaki jest tego koszt??
-
"pukanie" w zawieszeniu i "uczieczki" ty
Witam Mam problem z zawieszeniem a dokladnie z lewym tyłem :( Podczas pokonywania nierównosci oraz dziur (ktorych nie brakuje na naszych drogach) z zawieszenia (lewy tył) wydobywa sie glosny huk (nie jest metaliczny!!) a tyl samochodu ucieka. Jesli dziury i nierownosci pokonuje sie prawa strona auta (prawe kola wpladaja w dziure) nic sie nie dzieje, auto ciuchutko pokonuje przeszkoda i co najwazniejsze jedzie prosto i nie ma tendencji do zarzucania tyłem. Dodam, ze auto jedzie w miare prosto kiedy pusci sie kierownice (pisze w miare poniewaz w okolicy, ktorej mieszkam slabo wyglda sytuacja z prostymi drogami). Co najdziwniejsze, ze pojawilo sie to z nikad. Aha :) kiedy auto jest opciazone odglosy sie nieznacznie nasilaja. Auto zachowuje sie normalnie, jest stabilne i mozna wykonywac normalnie manewry typu zmiana pasa nawet przy predkosciach rzedu 120-130 km/h (predkosc na A4) Szukalem na forum podobnych tematow ale niestety opisujacego moje problemy nie znalazlem. Bardzo prosze o pomoc. Dziekuje.
-
zlodziejstwo
Zapomnialem jeszcze naprawa regulacji ledzwiowej fotela i ogrzefanie fotaela oraz lusterka ale to juz kosmetyka ;)
-
zlodziejstwo
Ja odpukac na 20 tys. km wymienilem tylko oleje, filtry, siece i aku :) wiec nie jest tak zle :)
-
Nie działa podgrzewanie lusterka i siedzenia- E36
Prawdopodobie mata grzewcza w siedzisku juz zakonczyla zycie. Niestety mnie to samo spotkalo. Mozesz jeszcze sprawdzic pod fotelem czy nie wypiela sie wtyczka ale raczej stawialbym na wypalone maty.
-
Pomocy !! Dane techniczne, wykresy momentu mocy
http://www.bmw-klub.pl/ link do glownej strony :) na dole po prawej jest zakladka na skróty i tam wlasnie jest do pobrania plik z danymi. Pozdrawiam
-
ma ktos cos takiego?
W tym ogłoszeniu zastanawiam mnie jeszcze jedna rzecz (chodzi o ogloszenie BMW z 1993 r.) :) wydawalo mi sie ze ASC bylo montowane dopiero po lifcie a przed nawet w opcji nie wystepowalo. JEsli sie myle poprawcie :)