Skocz do zawartości

Benetton

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Benetton

  1. A jak juz dodasz fotki do dodaj link pod opisem zeby mozna bylo zobaczyc ;)
  2. Witam Nie chce Cie martwic ale za ta kase mozesz miec problem znalesc cos w dobrym stanie:(
  3. Benetton odpowiedział(a) na Mufy temat w E36
    A moze chdzi w trybie "awaryjnym (serwisowym). A czy predkosc max tez jest mniejsza niz kiedys?? Ja tak mialem w golfie ze do 150 km/h i juz wiecej nie szlo na 5 biegu, okazalo sie ze do wymiany czujnik pol. wałka rozrzadu.
  4. Benetton odpowiedział(a) na LONGMA temat w E36
    Ja mam tak samo
  5. Benetton odpowiedział(a) na pabloe46 temat w E46
    Co najdziwniejsze ze nawet po lifcie w e46 tego nie zmienili i nie dali klimy dwustrefowej
  6. Benetton odpowiedział(a) na mariuszg1 temat w E36
    Ja mialem bardzo podobny problem i okazal sie ze sa do wymiany tylko tuleje metalowo-gumowe wachaczy. A tutaj link do tematu http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=70667
  7. Benetton odpowiedział(a) na Gr8-325tds temat w E36
    Przed chwila z ciekawosci sobie zrobilem wycene i jestem w szoku!! Za moje auto wyszla cena 13.700zł!! Tragedia a ja niecaly rok temu dalem ponad 16 tys zl. :) cos ta wycena malo atrakcyjna. Jak patrze na ogloszenia to moje auto jest wyceniane o jakies 3-4 tys wiecej.
  8. Benetton odpowiedział(a) na sowka temat w E36
    To jest ciekawe. Bo jakos udalo mi sie juz tak zrobic ze przy znacznie wiekszej predkosci niz 40 km/h system asc zadzialal. Jak to wytlumaczysz szanowny kolego??
  9. Tobie chyba za przeproszeniem palma odbila. Obrazasz teraz sporo ludzi bo w czym samochod z przebiegiem ponad 200kkm jest gorszy od tego ktory ma 100kkm przejechane?? Po za tym nie kazdego stac na nowe czy 3-4 letnie auto. Dodam jeszcze, ze wielu ludzi w tym takze ja wola kupowac auta troche starsze a z wiekszym silnikiem i lepszym wyposazeniem.
  10. Benetton odpowiedział(a) na slawcio20 temat w E36
    Ja pare dni temu wlasnie musialem wymieniac tuleje gumowo-metalowe z prawej strony (tył) koszt takiej tuleji to +-50zł. Jest nawet temat na forum o tym problemie.
  11. Kolor kawowy wskazywalby na to ze do oleju dostaje sie woda lub plyn z ukladu chlodzenia. A ile jedzisz, na jakich odcinkach bo z tego co sie orientuje to przy malych przebiegach tez lubi sie robic "maselko".
  12. Ja sie osotatnio pytalem ale w serwisie BMW nie bedacym aso to za "rozebranie" jednej strony zawieszenia z przodu powiedzieli 80 zł czyli za sama robocizne musisz liczyc minimum 160zł a w ASo to jeszcze pewnie wiecej. Czesci ktore wymieniasz nie sa drogie i licze ze w 300 zł uda sie zamknac.
  13. kazdy moze sobie lac co chce - fachowe pisma oraz firmy podaja ze powyzej 150tys nie nalezy stosowac olejow syntetycznych - a czy myslisz ze jak byz lal mineralny to bys nie przejechal 240 tys?? (a jak sprowadzana to pewnie ze 350tys:)) Na szczescie auto sprowadzone ale przes salon w 1999 roku:) a przebieg wydaje sie byc realny bo na wszystkie naprawy oraz sprawy serwisowe typu wymiana oleju sa fakturki z ASO
  14. Ja zalewam syntetykiem a mam przebieg 240 kkm!! I do tego jest to jeszcze e36 i jakos nie widze zeby cos sie zlego dzialo a wychodze z zalozenia ze jesli jest dobrze to lepiej nie zmieniac. Dodam, ze auto od poczatku bylo zalewane pelnym syntetykiem i nie ma ubydkow oraz nigdzie sie nie "poci".
  15. Benetton odpowiedział(a) na malutki temat w E36
    niestety nie ma e36 coupe diesel :( a szkoda
  16. Wymienilem ta tuleje :) AUTO JAK NOWE!! :)
  17. A po wymianie tego simerbloka trzeba ustawiac geometrie??
  18. czy mozesz jeszcze raz wkleic to zdjecie bo niestety nic nie widac :) dzieki
  19. A nie wiesz jaki jest tego koszt??
  20. Witam Mam problem z zawieszeniem a dokladnie z lewym tyłem :( Podczas pokonywania nierównosci oraz dziur (ktorych nie brakuje na naszych drogach) z zawieszenia (lewy tył) wydobywa sie glosny huk (nie jest metaliczny!!) a tyl samochodu ucieka. Jesli dziury i nierownosci pokonuje sie prawa strona auta (prawe kola wpladaja w dziure) nic sie nie dzieje, auto ciuchutko pokonuje przeszkoda i co najwazniejsze jedzie prosto i nie ma tendencji do zarzucania tyłem. Dodam, ze auto jedzie w miare prosto kiedy pusci sie kierownice (pisze w miare poniewaz w okolicy, ktorej mieszkam slabo wyglda sytuacja z prostymi drogami). Co najdziwniejsze, ze pojawilo sie to z nikad. Aha :) kiedy auto jest opciazone odglosy sie nieznacznie nasilaja. Auto zachowuje sie normalnie, jest stabilne i mozna wykonywac normalnie manewry typu zmiana pasa nawet przy predkosciach rzedu 120-130 km/h (predkosc na A4) Szukalem na forum podobnych tematow ale niestety opisujacego moje problemy nie znalazlem. Bardzo prosze o pomoc. Dziekuje.
  21. Benetton odpowiedział(a) na luki_106 temat w E36
    Zapomnialem jeszcze naprawa regulacji ledzwiowej fotela i ogrzefanie fotaela oraz lusterka ale to juz kosmetyka ;)
  22. Benetton odpowiedział(a) na luki_106 temat w E36
    Ja odpukac na 20 tys. km wymienilem tylko oleje, filtry, siece i aku :) wiec nie jest tak zle :)
  23. Prawdopodobie mata grzewcza w siedzisku juz zakonczyla zycie. Niestety mnie to samo spotkalo. Mozesz jeszcze sprawdzic pod fotelem czy nie wypiela sie wtyczka ale raczej stawialbym na wypalone maty.
  24. http://www.bmw-klub.pl/ link do glownej strony :) na dole po prawej jest zakladka na skróty i tam wlasnie jest do pobrania plik z danymi. Pozdrawiam
  25. Benetton odpowiedział(a) na vitzeq temat w E36
    W tym ogłoszeniu zastanawiam mnie jeszcze jedna rzecz (chodzi o ogloszenie BMW z 1993 r.) :) wydawalo mi sie ze ASC bylo montowane dopiero po lifcie a przed nawet w opcji nie wystepowalo. JEsli sie myle poprawcie :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.