Treść opublikowana przez Benetton
-
Wielkie prośby
Jesli chodzi o ekonomizer i kola to wszystko raczej jest OK. Ja nie dawno ustawialem geometrie zawieszenia z tylu i kola sa lekko pochylone.
-
Od kiedy DSC
Standardowo chyba od liftu e46 ale jesli sie myle to mnie poprawcie
-
klimatyzacja ????
Moglbys napisac jaki jest koszt wymiany tego osuszacza??
-
problem z podlaczeniem klaksonu. Pomozcie
A ona wogole pasuje?! Bo mi sie wydawalo, ze ta 2 kierownica to od starszego modelu (poczatek produkcji e36) a ta pierwsza byla chyba od 95 roku.
-
olej
Kolega zalal polsyntetykiem jak sam mowil z powodu braku wiedzy jaki wczesniej byl lany olej do tego silnika. Jak dla mnie dobrze zrobiles, ze zalales teraz polsyntetykiem i wydaje mi sie ze jesli nic sie nie bedzie dziac to przy najstepnej wymianie mozesz smialo lac pelny syntetyk.
-
Montaż klimatyzacji w aucie bez klimy
Z tego co sie orientuje to chyba bedzie trzeba na poczatek zmienic chlodnice :(
-
Zarysowana przednia szyba coupe
Dzieki za odpowiedzi. Jutro podzwonie i dowiem sie czy da sie spolerowac szybe i jaki jest tego koszt. Jesli nie bedzie duzej roznicy to ja wymienie ale mam nadzieje ze da sie ja spolerowac.
-
Zarysowana przednia szyba coupe
Witam Mam problem jak w temacie czyli porysowana przednia szybe. Zarysowania te powstaly z nowo kupionych wycieraczek ktore niestety robily te rysy. Rysy nie sa glebokie ale jest ich sporo i w takim miejscu, ze rozpraszaja moja uwage podczas prowadzenia. Chcialem zapytac sie czy da sie wypolerowac czy wyszlifowac przednia szybe bo slyszalem rozne opinie na ten temat. Ps. szyba wlasciwie nie jest porysowana tylko bardziej zmatowiala.
-
Czy w waszych e36 da sie zrobic prędko/obrotomierz cyfrowy?
A umnie ta opcja z klimatronikiem nie dziala, chyba ze ja robie cos zle. Czy ktos moze opisac krok po kroku jak to zrobic :) ?? Dziekuje
-
Jak zlikwidowac naklejki?
Widze, efekt niesamowity (jak nie te auto ;) ) ps. swietne bmw
-
Jak zlikwidowac naklejki?
U mnie byl znaczek z niemieckiego ASO i niestety bo jego usunieciu klapa nadawala sie tylko do polerki - pozostal slad po znaczku :/ Auto oddalem do polerki i wszystko ladnie zeszlo :) wiec sadze ze jak masz cierpliwosc to samemu dasz sobie rade ewentualnie uzyj pasty lekko sciernej.
-
Czy w waszych e36 da sie zrobic prędko/obrotomierz cyfrowy?
Sprawdzal ktos reszte tych opcji?? Ja sprawdzalem ale niestety nic konkretnego nie udalo mi sie ustalic :(
-
Czy w waszych e36 da sie zrobic prędko/obrotomierz cyfrowy?
A z tym klimatronikiem to najpierw mam nacisnac auto a potem odmr. szyby czy odwrotnie?? I jeszcze jedno pytanko :) w jakiej pozycji ma byc kluczyk ?? Piszesz kolego, ze te funkcje sa ukryte w OBC ale niestety u mnie te funkcje nie dzialaja :( Moze cos robie zle??
-
Czy w waszych e36 da sie zrobic prędko/obrotomierz cyfrowy?
Tam jest za co dostalem ostrzezenie. Uzyles jakiegos wulgaryzmu bo ja sobie nie przypominam??
-
Czy w waszych e36 da sie zrobic prędko/obrotomierz cyfrowy?
Tak, najpierw przekrecalem kluczyk na pozycje 1 i przyciskalem "cypelek" a trzeba bylo najpierw nacisnac przycisk, jeszcze raz nacisnac i przytrzymac jednoczesnie przekrecajac kluczyk na pozycje 1. :)
-
Czy w waszych e36 da sie zrobic prędko/obrotomierz cyfrowy?
Dziala :D taka mala rzecz a cieszy :) A do czego jest ta reszta testow, sprawdzal ktos??
-
Czy w waszych e36 da sie zrobic prędko/obrotomierz cyfrowy?
Ja mam 97 i tez nie dziala ale jeszcze raz sprawdze czy czegos zle nie robie.
-
Czy w waszych e36 da sie zrobic prędko/obrotomierz cyfrowy?
Zegary sa na 100% oryginalne wszystko sie zgadza po numerach. To samo tyczy sie ukrytych funkcji OBC tez niestety nie dzialaja. Musze cos pokombinowac.
-
Dziwne Buczenie w Climatroniku
Ale robi sie to tylko po wylaczeniu silnika?? Bo jesli tak to to jest normalka - klimatronik przez kilka minut jeszcze pracuje (zbiera informacje do nastepnego wlaczenia).
-
Czy w waszych e36 da sie zrobic prędko/obrotomierz cyfrowy?
Ciekawe od czego to zalezy, ze jedne to maja a inne nie. Masz moze funkcje check?? Bo ja mam pelne OBC ale bez chec i moze to od tego zalezy :idea: Jutro jeszcze pokombinuje bo teraz mi to nie da spokoju :)
-
Jak sprawdzić czy dyfer jest ze szperą?
Bylo juz o tym kilka razy. A tutaj link do podobnego tematu http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=73196&highlight=dyfer+szper%B1
-
[E36] funkcje komputera pokładowego
U mnie niestety nie dziala. Co moze byc nie tak?! Juz mnie to zaczyna denerwowac
-
Czy w waszych e36 da sie zrobic prędko/obrotomierz cyfrowy?
To czemu u mnie znowu nie dziala. Ja cos mam pecha.
-
Czy w waszych e36 da sie zrobic prędko/obrotomierz cyfrowy?
U mnie ani jedno ani drugie niestety nie dziala
-
[E36] funkcje komputera pokładowego
W e46 czy e36?? mam nadzieje ze to tylko pomylka i wszystko tyczy sie e36 :)