Skocz do zawartości

Benetton

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Benetton

  1. Benetton odpowiedział(a) na betty temat w E36
    Jesli chodzi o ekonomizer i kola to wszystko raczej jest OK. Ja nie dawno ustawialem geometrie zawieszenia z tylu i kola sa lekko pochylone.
  2. Benetton odpowiedział(a) na Stoki temat w E46
    Standardowo chyba od liftu e46 ale jesli sie myle to mnie poprawcie
  3. Benetton odpowiedział(a) na dakar61 temat w E36
    Moglbys napisac jaki jest koszt wymiany tego osuszacza??
  4. A ona wogole pasuje?! Bo mi sie wydawalo, ze ta 2 kierownica to od starszego modelu (poczatek produkcji e36) a ta pierwsza byla chyba od 95 roku.
  5. Kolega zalal polsyntetykiem jak sam mowil z powodu braku wiedzy jaki wczesniej byl lany olej do tego silnika. Jak dla mnie dobrze zrobiles, ze zalales teraz polsyntetykiem i wydaje mi sie ze jesli nic sie nie bedzie dziac to przy najstepnej wymianie mozesz smialo lac pelny syntetyk.
  6. Z tego co sie orientuje to chyba bedzie trzeba na poczatek zmienic chlodnice :(
  7. Dzieki za odpowiedzi. Jutro podzwonie i dowiem sie czy da sie spolerowac szybe i jaki jest tego koszt. Jesli nie bedzie duzej roznicy to ja wymienie ale mam nadzieje ze da sie ja spolerowac.
  8. Benetton opublikował(a) temat w E36
    Witam Mam problem jak w temacie czyli porysowana przednia szybe. Zarysowania te powstaly z nowo kupionych wycieraczek ktore niestety robily te rysy. Rysy nie sa glebokie ale jest ich sporo i w takim miejscu, ze rozpraszaja moja uwage podczas prowadzenia. Chcialem zapytac sie czy da sie wypolerowac czy wyszlifowac przednia szybe bo slyszalem rozne opinie na ten temat. Ps. szyba wlasciwie nie jest porysowana tylko bardziej zmatowiala.
  9. A umnie ta opcja z klimatronikiem nie dziala, chyba ze ja robie cos zle. Czy ktos moze opisac krok po kroku jak to zrobic :) ?? Dziekuje
  10. Benetton odpowiedział(a) na Krolu temat w E36
    Widze, efekt niesamowity (jak nie te auto ;) ) ps. swietne bmw
  11. Benetton odpowiedział(a) na Krolu temat w E36
    U mnie byl znaczek z niemieckiego ASO i niestety bo jego usunieciu klapa nadawala sie tylko do polerki - pozostal slad po znaczku :/ Auto oddalem do polerki i wszystko ladnie zeszlo :) wiec sadze ze jak masz cierpliwosc to samemu dasz sobie rade ewentualnie uzyj pasty lekko sciernej.
  12. Sprawdzal ktos reszte tych opcji?? Ja sprawdzalem ale niestety nic konkretnego nie udalo mi sie ustalic :(
  13. A z tym klimatronikiem to najpierw mam nacisnac auto a potem odmr. szyby czy odwrotnie?? I jeszcze jedno pytanko :) w jakiej pozycji ma byc kluczyk ?? Piszesz kolego, ze te funkcje sa ukryte w OBC ale niestety u mnie te funkcje nie dzialaja :( Moze cos robie zle??
  14. Tam jest za co dostalem ostrzezenie. Uzyles jakiegos wulgaryzmu bo ja sobie nie przypominam??
  15. Tak, najpierw przekrecalem kluczyk na pozycje 1 i przyciskalem "cypelek" a trzeba bylo najpierw nacisnac przycisk, jeszcze raz nacisnac i przytrzymac jednoczesnie przekrecajac kluczyk na pozycje 1. :)
  16. Dziala :D taka mala rzecz a cieszy :) A do czego jest ta reszta testow, sprawdzal ktos??
  17. Ja mam 97 i tez nie dziala ale jeszcze raz sprawdze czy czegos zle nie robie.
  18. Zegary sa na 100% oryginalne wszystko sie zgadza po numerach. To samo tyczy sie ukrytych funkcji OBC tez niestety nie dzialaja. Musze cos pokombinowac.
  19. Ale robi sie to tylko po wylaczeniu silnika?? Bo jesli tak to to jest normalka - klimatronik przez kilka minut jeszcze pracuje (zbiera informacje do nastepnego wlaczenia).
  20. Ciekawe od czego to zalezy, ze jedne to maja a inne nie. Masz moze funkcje check?? Bo ja mam pelne OBC ale bez chec i moze to od tego zalezy :idea: Jutro jeszcze pokombinuje bo teraz mi to nie da spokoju :)
  21. Bylo juz o tym kilka razy. A tutaj link do podobnego tematu http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=73196&highlight=dyfer+szper%B1
  22. U mnie niestety nie dziala. Co moze byc nie tak?! Juz mnie to zaczyna denerwowac
  23. To czemu u mnie znowu nie dziala. Ja cos mam pecha.
  24. U mnie ani jedno ani drugie niestety nie dziala
  25. W e46 czy e36?? mam nadzieje ze to tylko pomylka i wszystko tyczy sie e36 :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.