Skocz do zawartości

Czy warto i za ile sprzedać igłę 323i 95r -zdjęcia???


RafiRud

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie ile kasy można wołać za takie cudo :wink:

Strzeliłem pare fotek.

Moje BMW to e-36 323i z 1995r.

Silnik M52b25

Moją beemką jeżdzę już 3 rok,jestem pierwszym właścicielem w Polsce.

Wyposażenie jak widać na fotkach - klimatronic,pełny komputer OBC,2 poduszki powietrzne,ABS,wspomaganie,hamulce tarcze przód i tył(w tym modelu to norma),elektryczne szyby przód,el. lusterka i podgrzwane,podgrzewane spryskiwacze,podłokietnik,fotele z dużą ilością regulacji(w tym na podudzia).

Całe wyposażenie auta jest w 100% sprawne(bo u niektórych handlarzy było jak kupowałem że jest a potem się okazywało ,że niedziała np.klimatronic,czy ABS).

Koła mam 17'' BMW MOTORSPORT ,oponki FALKEN 225/45/17.

Jest to dla mnie typowo autko rodzinne którym przemieszcza się moja cała rodzinka :P .

Jak dla mnie jest bardzo ciche w środku,komfortowe,a kiedy trzeba to i w miarę szybkie ;) .

 

Zaczynamy sesje :D (kliknij na fotkę żeby powiększyć):

 

http://img69.imageshack.us/img69/7347/dscn0293yx5.th.jpg

 

http://img523.imageshack.us/img523/8790/dscn0294zz2.th.jpg

 

http://img260.imageshack.us/img260/1913/dscn0295af7.th.jpg

 

http://img253.imageshack.us/img253/7791/dscn0297bs6.th.jpg

 

http://img409.imageshack.us/img409/1089/dscn0299ta3.th.jpg

 

http://img409.imageshack.us/img409/3245/dscn0308sd7.th.jpg

 

http://img159.imageshack.us/img159/2339/dscn0310ir1.th.jpg

 

http://img409.imageshack.us/img409/6734/dscn0300yb1.th.jpg

 

http://img409.imageshack.us/img409/4098/dscn0301hg2.th.jpg

 

http://img441.imageshack.us/img441/9966/dscn0302no1.th.jpg

 

http://img409.imageshack.us/img409/4716/dscn0303fa7.th.jpg

 

http://img409.imageshack.us/img409/2386/dscn0304bw9.th.jpg

 

http://img409.imageshack.us/img409/1695/dscn0306ql1.th.jpg

 

http://img409.imageshack.us/img409/9817/dscn0307fd3.th.jpg

 

I to by było na tyle 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wołać to sobie możesz ile chcesz nawet 25tys, ale na wołaniu się skończy. Auto tyle jest warte za ile uda ci się je sprzedać sam wiesz najlepiej ile kasy REALNIE możesz za nie wziąć. Silnik spoko ale autko ma już 12 lat , mimo że zadbane, 13 max14tys może coś koło tego. trudno jest wyceniać auto ze zdjęć.

Jak kupowałem swoje e36 to najstarsze roczniki chodziły koło 10 tys teraz już widziałem e36 za 6koła. Więc się wszystko zmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko ładne na zdjęciu, ciekawe jak jest naprawdę :nienie: ile dostaniesz?towar jest wart tyle ile ludzie chcą za niego zapłacić,a dla ciebie auto może byc bezcenne jakaś pamiątka rodzinna czy coś :) :) no jakby nie było auto 3 lata po polskich drogach śmiga,zresztą sam wiesz co masz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No tak felga 17 i wszystko jasne :lol: :lol: :lol:

 

Znaczy co? Bo nie bardzo rozumiem do czego pijesz? W ogóle nie rozumiem co to za głupie przeświadczenie że auto które jeździ u nas jest w gorszym stanie niż takie użytkowane za granica. To właśnie dlatego że tam są lepsze drogi praktycznie nikt tam nic nie robi z zawieszeniem i 10 letnie auta trafiają z fabrycznymi amorami do polski, a przebiegi maja po 200kkm. I to nie dlatego że te amory są dobre ale dlatego, że niemcowi nic nie stuka na równej drodze to to olewa. U nas pojeździsz miesiąc i te "dobre" zawieszenie się rozlatuje bo wystarczy troche dziur i leciwa guma nie wytrzymuje. Ja w swojej E36 wymieniłem przez 120kkm 2x zawieszenie nie dlatego że było wybite tylko dlatego że chciałem mieć komfort i pewne prowadzenie i zapewniam Cie że mimo SIEDMIU lat jazdy po naszych drogach na 225/50/16 zawieszenie miałem 100x w lepszym stanie niż każde przywiezione do kraju.

 

A co do ceny auta to niestety macie racje. 12-letnie BMW to auto dla fana, raczej nie znajdzie kupca wśród zwykłych poszukiwaczy auta bo za 12-15kzl można mieć kilkuletni dupowóz. Trudna i ciężka droga przed Tobą i nie spodziewaj się lawiny klientów chyba, że wystawisz poniżej ceny ale trend jest taki że jak ktoś nie napisze że bezwypadkowy to ludzie nie za bardzo nawet patrzą na takie ogloszenie.

 

pozdro i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak felga 17 i wszystko jasne :lol: :lol: :lol:

 

Znaczy co? Bo nie bardzo rozumiem do czego pijesz? W ogóle nie rozumiem co to za głupie przeświadczenie że auto które jeździ u nas jest w gorszym stanie niż takie użytkowane za granica. To właśnie dlatego że tam są lepsze drogi praktycznie nikt tam nic nie robi z zawieszeniem i 10 letnie auta trafiają z fabrycznymi amorami do polski, a przebiegi maja po 200kkm. I to nie dlatego że te amory są dobre ale dlatego, że niemcowi nic nie stuka na równej drodze to to olewa. U nas pojeździsz miesiąc i te "dobre" zawieszenie się rozlatuje bo wystarczy troche dziur i leciwa guma nie wytrzymuje. Ja w swojej E36 wymieniłem przez 120kkm 2x zawieszenie nie dlatego że było wybite tylko dlatego że chciałem mieć komfort i pewne prowadzenie i zapewniam Cie że mimo SIEDMIU lat jazdy po naszych drogach na 225/50/16 zawieszenie miałem 100x w lepszym stanie niż każde przywiezione do kraju.

 

A co do ceny auta to niestety macie racje. 12-letnie BMW to auto dla fana, raczej nie znajdzie kupca wśród zwykłych poszukiwaczy auta bo za 12-15kzl można mieć kilkuletni dupowóz. Trudna i ciężka droga przed Tobą i nie spodziewaj się lawiny klientów chyba, że wystawisz poniżej ceny ale trend jest taki że jak ktoś nie napisze że bezwypadkowy to ludzie nie za bardzo nawet patrzą na takie ogloszenie.

 

pozdro i powodzenia.

Wroszcie cos madrego. Ale fakt polskie drogi z duza fela to zawias szybciel leci niz na seryjnych 15stkach.

http://www.bmwpasja.pl

Nowe foty w galerii


BMW EuroTrip (46 BMW Club Europatreffen )

http://pl.youtube.com/watch?v=R2BJ8VX0qto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra po paru komentarzach mogę coś powiedzieć.Co do felg 17'' widze wypowiadaja sie osoby,które przesiadły się z ''deu tico'' i chca lansu w BMW.Napisałem wyraźnie że auto jest technicznie 100% sprawne.Jedyne co z zawieszenia robiłem to prawą strone z przodu,dwa razy sworzeń i końcówke teraz i łącznik.To jest skutek chyba dziur przy krawężniku a nie felg.Czemu auto po polskich drogach miało by być gorsze od tych z zachodu????To tak jakbyście mówile że niemiec po sraniu ma czystszy tyłek niz polak.jak sobie wytrzesz taki będziesz miał(czytaj:Jak serwisujesz auto takie bedzie).Przebieg to 190.000 pare tys.Jest udokumentowany do pewnego stopnia ,ale na 100% jest faktyczny,bo grama oleju nie bierze,jedyne od wymianuy do wymiany,ze 2setki.-to normalne w eksploatacji.Wnętrze jest igła jak na ten rok.Nic nie skrzypi.Jest bogato wyposażony.

 

Krzych81 jakie masz BMW i jakie koła?

Sucre a ty jakie masz koła?I co znaczy że 17'' to lipa??Sam kupiłeś bidę silnik i jest taka różnica że na samym silniku mój model nawet 5000zł może być droższy nie mówiąc o wyposażeniu,Czemus prawdziwego BMW nie kupiłeś tylko wózek do pracy?BMW nie kupuje sie dla budy wyłącznie tylko to ma trochę ciągnąć.

Masz świeże zdjęcia czy jest jakiś ślad po jakims dzwonie co piszesz.Jeśli coś było to jak czytałes posty inne to trzeba było doczytać że idzie wszystko nowe.I znowu jest prawie jak dziewica.Maska nowa,błotnik nowy,gril nowy ,pas nowy,lampa nowa-wiem że ty byś klepał ale ja nie myśle jak ty.Auto jest jak z salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RafiRud, wołać możesz ile dusza zapragnie ale sam zapewne wiesz jak wygląda teraz sprzedaż auta. Jeśli rzeczywiście jest tip-top to w tydzień Ci pójdzie po znajomych za 15k. Inaczej może być ciężko, sedan bez m-pakiety szału nie robi i trzebaby naprawdę amatora który doceni auto. U nas stety-niestety kupuje się rocznik i przebieg a nie auto.

 

I tak jeszcze nawiązując do niemieckich i polskich dróg. Ja tam wole kupić coś latane nawet i 5 lat po polskich drogach od kogoś kto pilnował i naprawiał auto jak należy niż tak jak sporo ludzi kupić szmate po turku za 2/3 rynkowej ceny i się szczycić że auto z niemiec i jeździł dziadek w weekendy do kościoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafirudi nie musisz sie tak odrazu podniecac i oberazac innych ktorzy wyrazaja swoja opinie.dla niektorych to bide silnik mozesz miec Ty mi narazie wystarczy 140ps a felgi siedemnastki tez mam od dawna i wiem jak wyglada na nich jazda a poprzednim autem nie bylo daewoo tylko tez bmw...

a to ze auto bylo robione na nowych i oryginalnych czesciach to kupujacego g....o obchodzi bo i tak tego nioe udowodnisz.i wez sie chlopie troche kultury naucz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafirudi nie musisz sie tak odrazu podniecac i oberazac innych ktorzy wyrazaja swoja opinie.dla niektorych to bide silnik mozesz miec Ty mi narazie wystarczy 140ps a felgi siedemnastki tez mam od dawna i wiem jak wyglada na nich jazda a poprzednim autem nie bylo daewoo tylko tez bmw...

a to ze auto bylo robione na nowych i oryginalnych czesciach to kupujacego g....o obchodzi bo i tak tego nioe udowodnisz.i wez sie chlopie troche kultury naucz.

 

Co ty chcesz od kultury.Wiesz felga 17'' to nie wszystko,opona sie liczy.Miałem rok 235/40/17 Ventus oponki i troche było lipa na koleinach.Teraz założyłem nowe Falken 225/45/17 i jest niebo,a ziemia.Super sie jeździ i napewno mniejszych niezałozyłbym.Co do auta to nie napisałem nigdzie ze silnik 2,5 to super silnik w BMW ,tylko przeczytaj pierwszego posta i pisze wyraźnie,że jak trzeba to i w miare jedzie,po drugie w bmw uznaje tylko 6 cylindrów.Bo tylko silniki 2,5 i 2,8 fajnie sie sprawują nie licząc M-ki bo to juz inna bajka(nie wystarczy kupic tylko utrzymaj to w stanie jak ja swój na bierząco serwisowane-W M wszystko kilka razy droższe jest).Auto mam do wożenia rodzinki,bo tez chyba niedoczytałes a nie do lansu,a dla bezpieczeństwa nawet silnik większy jest lepszy.A tak wogóle jak ty masz 140KM ze swykłego 1.8.Chyba ze to is.

Co do wymiany nowych czesci,jak to nie mozna tego udowodnić.Stare czesci leza,po drugie po warstwie lakieru mozna zbadac i stwierdzic czy nowe czy szpachlowane,widac nie znasz sie chyba na tym.

 

A tak wogóle po co się kłocić.Oceniajcie autko i piszcie swoje opinie jak w temacie.

_Tomek_ własnie myslałem podobnie,ze na tych kołach ok.16.000zł a bez tych tylko na alumach 15'' i zimówkach 8mm za 14500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycenę auta robi się bardzo prosto. Zbierasz informacje z rynku o cenach wywoławczych identycznych aut jak twoje lub bardzo podobnych. Następnie ustalasz cenę redniš z tego porównania. Kolejnym krokiem jest wybór trzech aut o cenie najbardziej zbliżonej do rednie i zestawiasz fizycznie je do porównania z twoim autem. Jeli masz np ładniejszy lakier to podwyższasz swojš cenę, jeli wyższy przebieg to obniżasz itd itp.

 

Przy okazji silnik w 318ti to M44 z 16 zaworową głowicą. Compact ma mniejszą masę i dość wysoką moc, sprawny kierownik w takim aucie mógłby zszokować 323.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,myślę że nie ma co tak się od razu denerwować,prosiłeś o komętarze to je masz,może twoje auto jak najbardziej jest w super stanie ,jeżeli o niego dbasz i nie oszczędzasz na częsciach oleiach itp,no to spoko :cool2: ale wiedz że większość bmw wpolsce to już tylko wraki,ludzie kupują podrobki,oszczędzają na czym sie da,ja sprzedalem swoja bmw była w super stanie ,zadbana,rok w kraju,bez przerobek no ale silnik za mały,byjalem się z nią i uwierz mimo że auto było ładne zainteresowanie znikome ,na bmw musi odpowiedni klijent, u nas każdy boi się tego auta.ludzie wolą kupić jakiegoś golfa a nawet forda,też chciałem dużo, ale po pewnym czasie musialem się obudzic i żeby sprzedac trzeba było zejść z ceny,teraz szukam r6 ale im dłużej szukam to wątpię że w polsce znajdę auto godne uwagi bo jak nie całe malowane to jakieś dziwnie przerobki typu spoilery do nieba czy lipne lampy,w niemczech myślę że szybciej znajdę auto w oryginale

co do kól to moim zdaniem na nasze drogi to tylko 195/65/15 nie nosi na koleinach i dla zawieszenia zdrowiej,,pozdro[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RafiRud - trudno Cię jest zrozumiać, bo pytasz ludzi ile jest warte Twoje auto, a gdy podają nie takie ceny jakich się spodziewasz, to się obrażasz - ktoś tu bardzo mądrze powiedział, że auto jest tyle warte ile za nie dadzą.

Dziwi mnie również to, że właściciel zadbanego i serwisowanego samochodu nie wie ile jest ono warte - to kto ma wiedzieć? Wśród znajomych kumpel wspomniał, że ma zamiar sprzedać swoją E39, od razu znalazło się trzech chętnych z jego otoczenia dlatego, że wiedzą o tym aucie wszystko i zapewniam Cię, że to auto nie trafi ani na giełdę, ani do autokomisu czy ogłoszenia - takie auto ZAWSZE idzie do rodziny lub znaajomych.

Ogłoszenie typu: 325i z 1995, przebieg 175 tys., bezwypadkowe, zadbane, niepalone serwisowane (książka serwisowa), 1 właściciel (75-letni dziadek), mało jeżdżone (tylko do kościoła) i inne dyrdymały - czy auto w takim stanie ma prawo trafić do ogłoszenia? - wątpię.

RaffiRud - myślę, że jeżeli Twoje auto jest w takim stanie jak opisujesz, to znajdziesz kupca, który z pewnością wyłoży tyle kasy ile jest ono warte.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A tak wogóle po co się kłocić.Oceniajcie autko i piszcie swoje opinie jak w temacie.

_Tomek_ własnie myslałem podobnie,ze na tych kołach ok.16.000zł a bez tych tylko na alumach 15'' i zimówkach 8mm za 14500zł...

 

Myślę, że te te ceny które przytoczone są powyżej są bardzo realne do wzięcia za to autko. Niedawno sprzedałem 325i z 93r - troche lepiej wyposażone od twojego, z sekwencyjnym gazem i na kolach alu 15 (do wyboru byly tez oryginalne 17 za doplata ) - za 15200zł samochodu wcale długo nie sprzedawałem.

 

Tak jak ktoś już napisał - nie jest to autko dla każdego (wielu woli za tą kasę kilkuletnią pandę - i takich ludzi też rozumiem z róznych powodów), ale nie brakuje też chętnych na takie autko jak twoje. Wiadomo, że kupi i doceni je osoba, która będzie szukała E36 z konkretnym silnikiem i wyposażeniem (prawdopodobnie po przesiadce z innego bmw :) ), a nie ktoś kto "chce BMW" - oni wybiorą wersję za 8kzł i prawie takie samo autko :)

 

Tak, że nie ma sie co zrażać gadaniem o kupowaniu i sprowadzaniu "BMW" po 7tys. zł tylko czekać na konkretnego klienta - bo takich egzemplarzy jak twoj po prostu już za wiele nie ma.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RafiRud - trudno Cię jest zrozumiać, bo pytasz ludzi ile jest warte Twoje auto, a gdy podają nie takie ceny jakich się spodziewasz, to się obrażasz - ktoś tu bardzo mądrze powiedział, że auto jest tyle warte ile za nie dadzą.

Dziwi mnie również to, że właściciel zadbanego i serwisowanego samochodu nie wie ile jest ono warte - to kto ma wiedzieć?

Pozdrawiam :D

Po pierwsze nikt nie pisał nic o cenie na którą bym się obrażał.A co do ostatniego zdania to kazdy chce jak najwięcej,a to ile chce a co rynek dyktuje to dwia różne tematy.

Po trzecie w temacie napisałem za ile mażna sprzedać i czy warto w takim stanie właśnie sprzedawać za takie pieniądze ,czy lepiej jeździć.

 

Piszcie dalej i sie nie obrażam o nic tylko zdenerwowały mnie komentarze na temat kół i stanu zawieszenia.Zazwyczaj mówia to osoby co nie jeżdza na takich kołach lub mają rozpierniczoną zawieche i im tłucze wszystko i myślą ze wszędzie tak jest.Napisałem wyraźnie i to w TVN TURBO niedawno nawet kierowcy ze szkoły jazdy potwierdzili.Największym rozmiarem najbardziej optymalnym na Polskie drogi,żeby nie nosiło jest 225/45/17 i ja własnie takie mam.To też zależy dużo od jakości i twardości opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zadałem sobie ostatnio takie pytanie rynek jest jaki jest i czy za moja 325 dostałbym 12 tys zł jak takie samochody można juz kupić za 7 tyś zł ( w opłakanym stanie ale można).Chyba trzeba jezdzić dalej 1-2 lata, po tym czasie te modele beda juz chyba za 3-5 tyś ale kupując np teraz e46 też trzeba włożyć pieniądze jeżeli sie chce mieć wszystko na tip top.

I teraz tak mysle nad e46 sprzedam e36 325 za 12 tyś i dołoże następne 18 tyś na minimum 320 bez sensu trzeba jezdzić i za 2 lata kupić e46

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img408.imageshack.us/img408/8567/68051822ax4.jpg

 

RafiRud kiedy kupowałes auto ile nia jezdzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja sprzedałem E36 316 dwa miesiące temu w stanie jak to określali ludzie wiedzący jak go traktuje jako idealny jak na swoje 12 lat. Co z tego że było w takim stanie jak miałem jeden telefon z ogłoszenia. Wziął je w końcu szfagier kumpla i dobrze, choć w sumie miałem poważne wątpliwości czy sprzedać je za 12kzł. Ale stało się jak się stało, auto sprzedalem i nastąpił prawie dwumiesięczny okres poszukiwań w sumie auta o połowe młodszego za 4x wyższą cene :!: Tak niestety to jest, to co oglądłem za ten czas i co przejeździłem to moje ale jednego jestem pewien, jak się chce kupić auto w stanie jak na maniaka BMW przystało, a nie tylko kupić BMW to można osiwieć, wyłysieć i dorobić nerwicy, a przy okazji momentami hamować nerwy żeby nie nakłaść po ryju jednemu czy drugiemu sprzedającemu. Wreszcie znalazłem to za czym tyle jeździłem choć w sumie też przypadkiem bo jechałem auto oglądać bardziej by się do niego zniechęcić niż z chęci jego kupna. Po prostu ma wyjątkowy jak na coupe kolor w dodatku ze zdjęc wyglądajacy raczej mało atrakcyjnie ale na żywo jest o takie :modlitwa: :dance: zresztą jak całe auto, bez jednej skazy, wszystkie detale jak na moje wypaczone oko są perfekcyjne ale co się dziwić jak ma niespełna 68kkm. :cool2: I oczywiście jak na swoje 7 lat było duuużo droższe niż inne z tego rocznika ale bylo warte każdej ceny czego oczywiście nikt przy sprzedaży już nie doceni ale na chwile obecną mnie to wali jak sanki w lecie.

Fakt jest natomiast taki, że to auto po prostu czekało na swojego kupca, na mnie, kto inny pewnie by marudził że przebieg kręcony zapewne, cena za wysoka, kolor nieładny i mogło by stać jeszcze bardzo długo ale taka jest cena za ideał BMW, to co wiele ludzi nie potrafi po prostu pojąc bo dla nich cena powyżej ceny rynkowego złomu jest nie do przyjęcia.

 

RafiRud: zastanów się dobrze czy chcesz przez to wszystko przechodzić bo jeżeli Twoje auto jest naprawdę w idealnym stanie to albo będziesz czekał na swojego kupca ktory to doceni albo sprzedaż po cenach "padlin" z DDR, a potem długa droga przed Tobą w poszukiwaniu nowego.

 

P.S. Co do mojego przebiegu, nie mam podstaw sądzić że jest falszywy chyba, że serwis BMW we włoszech wystawił wsteczne lipne faktury na przeglądy i powpisywał lipne przebiegi, no i wystawił nową KS co by się wpisy pokrywały z kilometrami na fakturach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do auta to nie napisałem nigdzie ze silnik 2,5 to super silnik w BMW ,tylko przeczytaj pierwszego posta i pisze wyraźnie,że jak trzeba to i w miare jedzie,po drugie w bmw uznaje tylko 6 cylindrów.Bo tylko silniki 2,5 i 2,8 fajnie sie sprawują nie licząc M-ki bo to juz inna bajka(nie wystarczy kupic tylko utrzymaj to w stanie jak ja swój na bierząco serwisowane-W

 

Ja widze, ze kolega juz ma niezly zamęt w głowie po przeczytaniu tych postów albo jest poprostu nie w temacie, bo z tego co sie orientuje to 6 cylidrów jest tez w 2 litrówkach :)

 

A jesli chodzi o samochód to w miare fajnie sie prezentuje ale tak jak koledzy pisali wczesniej - auto jest tyle warte ile da za nie kupujacy. Ale tak na moje oko 14 tys. zł TO JEST MAX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieskromnie do tematu podłaczę się i ja po długiej nieobecności na Forum. Otóż moje maleństwo mam od 3 lat, sprowadzone z Niemiec i zaraz za trzy miesiące zakupione od obcej mi osoby z ogłoszenia. Przez ten okres przejechałem Nim 30 tys.km. W ubiegłym roku wymieniłem sondę Lambda. Poza tym zaraz po nabyciu auta zakupiłem nowe zimowe opony Goodyear Ultra Grip 6 185/65/15. Auto jest na alufelgach oryginalnych, dodatkowo wymieniłem na nowe łączniki stabilizatora w przednim zawieszeniu , jak również klocki hamulcowe na tę oś. Wymieniłem świece zapłonowe na NGK, olej silnikowy dwa razy na Mobil sintetic 5W50, olej w dyfrze. Powiem tak: zapłaciłem za mój skarb 16 tys.zł. Wtedy w mojej okolicy nie było takich aut. Teraz jest ich około 30 sztuk (nie koniecznie coupe) -tylko, że często nie te same, tylko wciąż nowe - a "stare" gdzieś znikają!!! A ja jestem zawszę ze swoją maleńką i jest nam dobrze! Sprawuje się wspaniale, i cóż dopowiedzieć- NIC. Trzeba poprostu uważnie przeczytać i wszystko jasne, POZDRAWIAM :8)
Nie sztuka skorzystać z serwisu-SZTUKA ZROBIĆ TO SAMEMU !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.