Skocz do zawartości

E39 520 + gaz pytanie


dan110

Rekomendowane odpowiedzi

Moje konkluzje dotyczace miksera w M50 (Ty masz pochodny od tego silnika):

-strzaly w korektor ssacy

-nienaturalne grzanie sie silnika

-przegrzewanie sie glowicy powoduje pekanie cewek wysokiego napiecia

 

Wymieniac dalej,czy zniechecilem Cie juz wystarczajaco do tego typu zabiegow? do takiego silnika tylko i wylacznie sekwencja oszczednosc jest złudna....

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny zaleza chyba od regionu. U mnie np licza okolo tysiaca od cylindra.

pzdr,

Jacek

 

Czyli za silnik 2.0 litry 6 tysięcy :duh: za tyle to Prinza do V8 założysz. Popytaj znajomych o dobry zakład gdzie montuja instalacje gazowe, przejrzyj fora o tematyce BMW są na nich działy z polecanymi warsztatami serwisami i zakładmi montażu LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli za silnik 2.0 litry 6 tysięcy :duh: za tyle to Prinza do V8 założysz. Popytaj znajomych o dobry zakład gdzie montuja instalacje gazowe, przejrzyj fora o tematyce BMW są na nich działy z polecanymi warsztatami serwisami i zakładmi montażu LPG.

 

Cos co dla CIebie moze jest smieszne,dla innych jest realne. Taka byla wstepna wycena dla E34 M50B20. Cena do negocjacji (watpie,aby upust byl wiekszy niz 500zl).

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wycena była w tym roku ? W jakim miesiącu, jeśli w tym? Zawsze myślałem, że w Krakowie jest drogo, ale u Ciebie Jacek to prawie 100% więcej niż u mnie chyba, że V generacje chciałeś sobie zafundować :mrgreen:

 

Wycena z grudnia zeszlego roku. Nie wiem ktorej dokladnie generacji powiedzialem,ze ten silnik ma dzialac bez zarzutow i uslyszalem taka cene. W Krakowie jest taniej zapewne z tego powodu,ze jest wiecej zakladow starajacych sie byc konkurencyjnymi i jest wieksze zapotrzebowanie.

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwagier na śląsku[Mysłowice] ma załozoną sekwencje, za 4500pln ,ale chyba 4-5 lat temu, jezdzi do dzis bez problemów, pare diesiątek kilom. już zrobil i jest oki , motor{2,8 L}, myśle że za 3500 pln można myślec o załozeniu porządnej sekwy, ciekawe czy blos wchodzi w e39 w rachubę, to by było wtedy zwykła instalka + 300 pln za blos, + parownik za 230 pln,+ stożek--oczywiście wszystko do mocy np. 250 KM, ja jezdzę od niedawna na blosie -to jest wynalazek!!??, 525i jedzie jak na benzynie :shock: pzdr :arrow: :arrow: :arrow:
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam zwykły gaz w 520i i jeżdżę już ponad 2 lata bez problemu (żadnych strzałów itp.) Razz .Wiadomo jest bardziej mułowaty,ale ja dużo jeżdżę i na trasie wystarcza ,a jak potrzebuję kopa to przełączam na benzynę.Nie wiem jak jest na sekwencji bo nie miałem nigdy możliwości porównać. Jak jest dobrze założona i wyregulowana instalacja to powinno być dobrze,trzeba pilnować oleju i filtrów. Ale to jest moje zdanie i każdy ma wolny wybór.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E39 z gazownią I i II generacji to nieporozumienie.

Prawie kupiłem E39 z gazem I generacji i nie chciała

iść powyżej 5000 obrotów na gazie. Właściciel coś tam

marudził i z tym marudzeniem go zostawiłem. Wtedy

jeszcze nie miałem tyle wiedzy o gazie co teraz i jego

pokrętne tłumaczenia nie przekonały mnie.

Sekwencja to podstawa w tych samochodach.

Biedni Mało Wiedzą o tej marce ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.