Skocz do zawartości

Ryniu

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ryniu

  1. Ryniu odpowiedział(a) na Klucha temat w E46
    dodam do tego co napisane wcześniej: - opornica klimatronika tzw. jeż, - moduł centralnego zamka (przekźniki), - EGR, - żaluzja chłodnicy, - wężyki podciśnienia,
  2. Ryniu odpowiedział(a) na Adam 67 temat w E46
    Nic nie trzeba resetować, kontrolka gaśnie od razu po przekręceniu kluczyka, jeżeli tak nie jest to jest przerwa w obwodze w czujniku w lewym przednim kole lub tylnym prawym, ew. wtyczka do końca nie wskoczyła lub jest przerwa w obwodzie poza czujnikiem, ja polecam klocki TRW.
  3. Ale gdzie dokładnie szukac tych połączen i jak sie tam dostac? U mnie problem nie ma chyba zwiazku z upałem wiec raczej wykluczam przekaznik i sklaniam sie ku szukania przyczyny w kablach i połączeniach... Sam bym sie za to osobiście nie brał, poza tym pół samochodu trzeba rozebrać, co za tym idzie na pewno z 2 dni roboty w słoneczny dzień ...
  4. chciałbym się zapytać co to jest tkm :?: :?: :?: Dziwna jednostka odległości. tkm to tonokilometr stosowana w transporcie towarowym ...
  5. witam, ostatnio problem z centralnym zamkiem dotknął i mnie, post ten jednak pomógł, cała operacja zajęła 3 godzinki, przekaźniki kupowałem tu: http://www.aphelektra.com/cgibin/shop?info=216vd&sid=4e53c307 25 zł za szt. teraz wszystko jest ok, centralny się otwiera za każdym razem. Aha zapomniałem podziękować kolegom :cool2:
  6. Ja wyjmowałem, ale miałem do niej 3 podejścia, dziadostwo, nie idzie tego wyjąć, lampka wychodzi razem z budową metalową, także trzeba uważać żeby nie połamać plastiku, podważa się ją od jednej strony, od strony wnętrza, dokładnie są tam dwa sprężyste zaczepy, takie wygięte haki które trzba wcisnąć do środka, są one usytuowane około 2 cm od krawędzi, wtedy można ją wyszarpnąć z podsufitówki.
  7. Ryniu odpowiedział(a) na dzik320d temat w E46
    Tak samo jakbys odlaczyl EGR'a
  8. Ryniu odpowiedział(a) na Kuba3.5 temat w E46
    Są te same także nie ma problemu, a przy okazji można sprawdzić który dobry
  9. Ryniu odpowiedział(a) na Kuba3.5 temat w E46
    Wg mnie to raczej normalne ze przy 1500 rpm na 4 sie zadlawi ... za duzy bieg za male obroty
  10. Ryniu odpowiedział(a) na Markiew temat w E46
    Jak chcesz wiedziec jakie masz prawdziwe spalanie to zalej bak do pelna, wyzruj kilometry, zrob 200-400 km, ponownie zalej do pelna i bedziesz mial prawdziwy wynik, porownasz ze wskazaniem komputera. Mi teraz pokazuje srednie 6,2, zima pokazywal 7,2.
  11. Ryniu odpowiedział(a) na fabian_p temat w E36
    Takich rzeczy sie nie regeneruje, nowe sa stosunkowo tanie. Objawem padnięcia pompy wody jest grzanie się silnika, takze ten halas pochodzi raczej z czegos innego.
  12. Ryniu odpowiedział(a) na traxi temat w E46
    Może ktoś poduszki podpiął pod kontrolkę oleju albo coś innego ... :norty:
  13. Ryniu odpowiedział(a) na PawelekBMW temat w E46
    "PawelekBMW" moze napisz ile dales EUR, jaki przebieg i co trzeba naprawic ?? Jakie wypoazenie ?? Przyjechales na kolach ?? Ile kosztuja zjazdowki we wloszech ?? A te klamki, litstwy i kratke to moze sobie ktos do bajeru pomalowal ...
  14. W tym przypadku roznica na srednicy kola to zaledwie 1,5 mm, te 255 sa o tyle mniejsze.
  15. Ja teraz na wiosne zakladam do mojej felgi 18 AC Schnitzer'a z oponami 225/40R18, juz przymierzalem, wchodza bez problemu :mrgreen: Szerokość felg 8,5 cala, ET 43, standardowe zawieszenie.
  16. Raczej na pewno nie, u mnie tez sie tego typu rzeczy dzialy, a okazalo sie ze mialem dziure w wezyku podcisnienia sterujacym turbo, takze przyczyn moze byc wiele.
  17. Chyba najladniejsze lampy ...
  18. hmmm moze to jakis obiornik gps ?? najlepiej po sznurku do klebka ...
  19. Nowa nie znaczy że dobra, ja bym się jej dokładniej przyjrzał.
  20. Ryniu odpowiedział(a) na Alhazar temat w E46
    Ma turbine, olej w silniku na pewno nie zaszkodzi wymienić, reszte po prostu sprawdz, zajrzyj gdzie sie da, najlepiej wlasnym okiem sprawdzic co i jak wyglada, ja tak zawsze robie, po zakupie sprawdzam wszystko, moc zapewne 136 KM przy tym roczniku, chociaz biorac pod uwage wiek i przebieg moglo troche tych kucykow ubyc, jak ktos palil w aucie to zapachu nie wytepisz, troche pomoze pranie tapicerki i siedzen koszt okolo 250 zl .
  21. Chociaż jak kiedyś analizowałem ten schemat : http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=11_2230&hg=11&fg=45 to u mnie jakoś chyba odwrotnie jest z tymi wężykami idącymi do zbiorniczka podciśnienia ...[/url]
  22. Wszystko znajdziesz na http://www.realoem.com
  23. Ryniu odpowiedział(a) na Burner temat w E46
    W 318d masz tam filtr paliwa wraz z chłodniczką, w 320d 150 KM czegoś takiego już nie ma. Szczerze coś ten kielich z pierwszej foty podejrzanie wygląda.
  24. Być może u Twojego kumpla jest tak jak u mnie, że nie ma wzmacniacza fabrycznego, wystarczy przejsćiówka na kostki iso i wsio gra :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.