Treść opublikowana przez Ryniu
-
Awaria!!!Centralny zamek nie domaga.Alarm głupieje.
sprawdz karancowki, przynajmniej ja tak mialem ze byla to wina wlasnie tego
-
Awaria!!!Centralny zamek nie domaga.Alarm głupieje.
Może to wina krańcówki w tych drzwiach.
-
Wymontowanie seryjnego radia z e-36
Nie robić w święta to da rade :cool2:
-
[e46] kostka z radia do wzmacniacza
Odpowiedz brzmi "tak" http://www.allegro.pl/item182062623_adapter_konwerter_przejscie_glosnikow_na_cinch.html tez wystarczy troche poszukac :wink:
-
Chip tuning BMW 320d-co sądzicie.
Wydaje mi się że fabryki nie ma co poprawiać, każdy silnik jest optymalnie zaprojektowany, chodzi o moc i żywotność, a także użyte materiały. Skoro za mało mocy, to raczej proponowałbym zmienić na 330d.
-
Pytanie o [E36] 325tds i [E46] 320d (150KM)
Generalnie 3 jest lżejsza niż 5, co za tym idzie lepsze osiągi, a co do bezpieczenstwa to rzeczywiscie 3 dostala tylko 1,5 gwiazdki w testach ncap, e34 nie wiem, poza tym e36 to nowsza konstrukcja niz e34.
-
Pytanie o [E36] 325tds i [E46] 320d (150KM)
Hej ja bym doradzał kupić 325 tds, albo nawet 325 td, miałem właśnie to ostatnie autko i spisywało się wyśmienicie, przy przebiegu 360 tys. km odpalał w - 15 stopni C na tyknięcie, oczywiście jak kto dba tak ma, jak to mówią :cool2: , jeżeli chodzi o osiągi to też niezłe (pisze o td), 3 osoby + bagaż + autostrada = 200 km/h bez problemu, średnie spalanie 7,5 literka.
-
szyba boczna problem jak rozebrac boczek drzwi ?? doradzcie
Warto zapytać sie w serwisie bmw, te plastokowe prowadniczki moga byc tansze niz na tej aukcji, wiem bo kiedys kupowalem, ale to bylo z rok temu.
-
padł automat - naprawiać czy używka?
Słuszna racja :cool2:
-
Pompa Wtryskowa e46
hehehe raczej nie ma takiej opcji żeby nie wykryli - przecież to fachowcy :wink: , a tak w ogóle może sami ją podmienili :twisted2:
-
co to za wtyczka w drzwiach
Słuszna racja :)
-
Pomoc przy wyborze TDSa
To tylko karoseria została Ci ta sama :mrgreen: to teraz pozostaje trzymać go aż do wykończenia ...
-
co to za wtyczka w drzwiach
To że jest wtyczka od poduszki, to wcale nie znaczy że w ogóle one tam były, najlepiej podjechać do ASO, oni po numerze VIN powiedzą z jakim wyposażeniem auto opuszczało fabryke.
-
co to za wtyczka w drzwiach
Zgadza się, to wtyczka od poduszki.
-
Kontrolka zapięcia pasów bezpieczeństwa
hehehe no to widze że polskiej instrukcji się nie ma hehehe ja też nie mam ... ale coś tam skumałem z wersji napisanej w języku po niderlandzku, że niby w zależności od wersji może być ta kontrolka bez brzęczyka i tylko się zapala i gaśnie po paru sekundach, lub zapala sie i gaśnie po paru sekundach z brzęczykiem, lub w nabogatszej opcji zapala się i gaśnie razem z brzęczykiem po zapieciu pasów tak to niby wygląda :cool2:
-
Pomoc przy wyborze TDSa
To tak samo słyszałeś jak ja, z tą różnicą że ja odnośnie silnika 1,7tds :mrgreen: , rzeczywistość jest taka że jak silnik wyjechany to każdy będzie nawalał, a co do wyboru silniczka, to zależy czy chcemy mocne dynamiczne auto czy też mniejsze spalanie, ale tak zauważyłem po sobie, a miałem już pare aut m.in. passata z silnikiem 1,9 tdi 90 KM, który zawsze mi palił 5,5 litra oleju napędowego na 100km, że jednak wolę tę pierwszą opcje :cool2:
-
Kontrolka zapięcia pasów bezpieczeństwa
Zdaje się że we wszystkich E46 tak jest :lol:
-
Można zobaczyć wasze e-46??
Nie radze kupować w pleszewie czy też ostrowie, opinia jest taka o tamtych komisach że auta są tam po niezłych dzwonach.
-
Prosba.Niedziałający klakson
Też mam problem z klaksonem, mianowicie wydaje mi się że jest jakiś ochrypły, w związku z tym pytanie - jak się w ogóle do niego zabrać ? gdzie on jest w e46 ? i czy można go jakoś wyregulować ? a może po prostu działa tylko jeden ? bo są chyba dwa tak ?
-
oznaczenie modelu na klapie bagażnika
Resztki kleju możesz zmyć denaturatem :cool2:
-
CZAS POTRZEBNY DO ZAGRZANIA SILNIKA ?
Jak miałem zapłacić 130 zł za podjebke, albo 200 za używke w poznaniu na giełdzie :twisted2: to wolałem kupić oryginalny za 170 :norty:
-
montarz radia 2 din w miejsce orginalu???
Przepis: wyrzucamy standardowe radio, kupujemy coś takiego: http://www.allegro.pl/item177658665_ramka_bmw_5_e39_po_1995_zamontuj_standardowe_radio.html, teraz wystarczy kupić dobre firmowe radyjko na mp3 :cool2: , ja mam tak zrobione, najlepiej jeszcze wymienić fabryczne głośniki :mrgreen: innego rozwiązania nie widze, chyba że zmiana auta :nienie:
-
Ciśnienie w oponach.... Niskoprofilowych...
530i (V8) z tymi kołami 235/45/ZR17 powinna mieć przy normalnym obciążeniu P: 2.0 T: 2.4 przy max obciążeniem P: 2.5 T: 3.1 , także raczej będziesz miał tyle samo. Indeksy prędkości: Q=160 R=170 S=180 T=190 H=210 VR=210 V=240 W=270 Y=300 ZR=240
-
Kupno e46 320d Touring pomózcie :) wady zalety:)
Warto podjechać do serwisu, tam ci powiedzą z jakim wyposażeniem auto opuszczało fabryke, po podłączeniu do kompa powiedzą ci czy poduszki nie były przpadkiem kiedyś wystrzelone :mrgreen: , a z kluczyków zczytają ci oryginalny przepieg :wink: , o ile wcześniej jakiś super majster go nie sfałszował :mrgreen: .
-
GRILL BMW !!!!! POMOCY
C.uj z nerkami, dobrze że ci samochodu nie ukradli :norty: