Treść opublikowana przez Ryniu
-
CZAS POTRZEBNY DO ZAGRZANIA SILNIKA ?
Wszystkie chyba nie, bynajmniej ja chyba nie mam, chyba że czegoś nie wiem :jawdrop: a może mam :?: Druga sprawa wszystkie 320d to miały :?: bo ja chyba znowu czegoś nie wiem :?: w takim razie po czym poznać :?:
-
CZAS POTRZEBNY DO ZAGRZANIA SILNIKA ?
Zależy jak dla kogo ... 170 zł za oryginalny to trochę jest :cry2: wiem bo wymieniałem.
-
CZAS POTRZEBNY DO ZAGRZANIA SILNIKA ?
U mnie podobnie jak u kolegi mazura 4-6 km do właściwej temperatury :!:
-
Co myślicie o radyjku JVC KD-G322 ????? PROSZE O OPINIE
Nowe można kupić za 350 zł, w tej cenie jest to świetny wybór :cool2:
-
E39 - clarion z maskownicą zamiast bussines
Za 350 zł możesz mieć nowe fajne JVC z MP3 :cool2:
-
Pomoc przy wyborze TDSa
Bierz 325tds nawet jakby byl zadbany 325td to tez bierz, ja mialem wlasnie tego ostatniego i 318tds tez mialem, 2,5 literka jest nieporównwalnie lepszy :cool2: jezeli chodzi o spalanie to 1,7 palił mi średnio 6,7 litra, a 2,5td 7,5.
-
czy to możliwe 1994/63tyś
Prawdopodobnie był wymieniany licznik, mógł się zepsuć wcześniej, spotkałem się już z takimi przypadkami. Na zachodzie tak robią, tyle że wtedy jest dołączony odpowiedni dokument, który może gdzieś po drodze do Polski zaginać ;-) .
-
Jaka długość śrub do alufelg oryginalnych 26 czy 28 mm ?
BMW jest tu chyba wyjątkiem, ale tak czy siak, śruby mogą być za krótkie, warto zmierzyć.
-
e39 520 d 136km POWÓD BRAKU MOCY
Radziłbym jeszcze sprawdzić wężyk od podciśnienia sterujący turbiną, przynajmniej u mnie było to tego winą :cool2:
-
Instrukcja obslugi do E46 przed liftem
Poszukj na forum jest gdzieś w wersji elektronicznej w języku angielskim.
-
Jaka długość śrub do alufelg oryginalnych 26 czy 28 mm ?
Koniecznie do felg stalowych śruby z łbem kulistym a do alusów ze stożkiem, różnica zasadnicza widoczna gołym okiem.
-
Intercooler,założyc czy nie,jak to zrebić
A turbina była ta sama czy inna w td i tds ??
-
Intercooler,założyc czy nie,jak to zrebić
Raczej chyba się nie opłaca, zresztą bez tego ten silniczek w tym samochodzie i tak nieźle wymiata, wiem bo miałem.
-
Kilka pytań, jestem nowy
I odtwarza pliki mp3, czyta pełne nazwy i katalogi ?
-
Kilka pytań, jestem nowy
To do tego modelu z mp3 nie kupisz.
-
Kilka pytań, jestem nowy
Odp. 4 Polecam PIONEER DEH-P 6900MP IB można kupić nowe na aukcjach za około 800 zł, lub w podobnej cenie JVC KD-G821.
-
cisnienie w oponach
Wg moich źródeł będziesz miał to samo czyli E36 316i 205/55/R16 przy normalnym załadunku : P - 1.8 T - 2.0 przy max załadunku : P - 2.0 T - 2.5 nawet 225/50/R16 mają to samo
-
Brak mocy w 318tds
Hmmm ciężko wytłumaczyć, ale spróbujemy, jak masz kolektor (to czarne na którym jest znaczek i srerne paski :-) ) i patrzysz na niego z góry, to w prawym górnym (od strony podszybia) narożnkiu kolektora od spodu jest mała dziurka i tam ma wchodzić cienki wężyk od jakiegoś podciśnienia, jak ten wężyk spadnie to objawy są takie jak wcześniej napisałeś, auto jest mułowate i za cholere nie chce jechać. Wsadz tam ręke i wyczuj czy wężyk jest na miejscu, kolektora odkręcać nie trzeba.
-
Brak mocy w 318tds
Zobacz czy ci przypadkiem nie spadł cienki wężyk idący od spodu do kolektora.
-
cisnienie w oponach
320i opony 225/55R15 przy normalnym załadunku P - 2.0, T - 2.3 przy max załadunku P - 2.2, T - 2.7
-
czy to jest orginalan dokladka?
Szczerze napisze że żadne dokładki mi się nie podobają, najlepiej w oryginale - takie jest moje zdanie :cool2:
-
Silnik gaśnie gdy mam 1/4 baku
Miałem podobny problem w 318tds, w moim przypadku była to pompa paliwa w baku, nie dawała ciśnienia.
-
E46 again...
Niestety, musze się tutaj z kolegą zgodzić ... :mrgreen:
-
kontrolka od klocków hamulcowych
Połącz te dwa przewody czujnika nr 9 widoczne na schemacie.
-
problem - UKŁAD CHŁODZENIA, ew. uszczelka pod głowicą
Sprawdz najpierw czy chłodnica którą kupiłeś nie jest zatkana, potem kup i załóż termostat, odpowietrz układ i zobacz co się będzie działo.