Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 06.01.2026 uwzględniając wszystkie działy

  1. Jeżdżę zadowolony już pół roku 🙂 I filmik po foliowaniu: https://streamable.com/nk9ar0
  2. Po co zadawać dwa te same pytania w dwóch miejscach w przeciągu dwóch minut.. Spokojnie, to nie piekarnia, święto jest. 😇
  3. Zawsze imponował mi Jackie Stewart i Jego próby czasowe z piłeczkami na masce 😉 Ale celniej to Markok ujął 🤣 Tzn rozpędzam się, ale tyle to zajmuje, że zwyczajnie żal mi utraty prędkości, więc hamuje tylko, gdy nie da sie ominąć 😆 Teraz na przód założyłem ATE, niemniej jednak nie planuje sprawdzać, czy też 150 tys wytrzymają 😉
  4. Piękne auto, kolor jak najbardziej pasuje.
  5. Tył faktycznie nie powala, przymroź oczy i widzisz F-Pace. Przód tez nie moja bajka. Wygląd to jeszcze nic, bo w środku zapewne "zapachnie" recyklingiem 🙂 BTW przez Święta mieliśmy rodzinę w odwiedzinach, przyjechali nowym 5er z 2023r. Przebieg 23tys, kierownica z tej plastikowej skory wyglądała na 150-200tys , bez przetarć, ale błyszczała jak po politurze. BMW upada
  6. Przód jeszcze ok, ale te światłą z tyłu....dla mnie fuj....Dlaczego nie mozna zostawić czegoś, co jest naprawde ładne tylko kierują sie w jakąs dziwną drogę....Uwielbiam moje X5..ale jak mam wydać tyle kasy na auto, które nei do konca będzi emi się podobac, to zmienie na inny znaczek
  7. U mnie tak to wygląda, 50% jazda po W-wa, reszta to dość dynamiczne trasy szybkiego ruchu, weekendowe przejażdżki i korzystanie z zapasów mocy. SS za każdym razem deaktywowany po starcie, 50% czasu w Comfort, reszta Sport. Narazie tylko leję 98 i nie liczę za bardzo litrów 😛
  8. Gdyby ktoś wybierał gumę bez homologacji to kilka słów ode mnie o conti 8s Zrobione 1500km w różnych warunkach zimowych. Już wiem czego mogę się spodziewać. Nie miałem okazji jeszcze przetestować tych opon w deszczu na mokrym asfalcie. Muszę poczekać na zmianę pogody. Pierwsza sprawa są cichsze (może minimalnie ale jednak da się zauważyć) od letnich Pirelli p zero. Tego się nie spodziewałem. Warunki zimowe, kopny śnieg, koleiny, błoto pośniegowe i zamarznięte błoto pośniegowe bez najmniejszych uwag. Pewne prowadzenie, ruszanie, hamowanie. Porównanie mam do zimowych Michelin 20” (ostatnie 4 sezony). Bardzo zbliżone zachowanie. Także na razie bez negatywnych niespodzianek.
  9. Dwa razy montowałem kamerę w nowych X5 G05 w salonie BMW i teraz analogicznie zrobiłem w Q8 - wiem, że robili niektórym z forumowiczów problemy ale na bank da się dogadać ;).
  10. Jeśli tak miałoby wyglądać nowe X5 to może jednak się obroni? Ważne żeby konkurencja chińczyków zmusiła BMW do zrobienia prawdziwego premium, a nie przemiału starych plastików na eco-badziew.
  11. Pomimo, że u mnie 318i to z ciekawości popatrzyłem... i widzę, że oszukuje podobnie. Aplikacja 8.1 za cały rok, a fuelio (polecam https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kajda.fuelio&hl=pl) około 9.0, czyli około 11% więcej niż w aplikacji. Jazda w 80% na krótkich dystansach po mieście.
  12. https://share.google/TgbrYnsDRH7dYHpUa Może pomoże.
  13. Nie, siedze w samochodzie do rana
  14. Wracam do tematu z nowymi informacjami. Po wymianie świec, zaczął odpalać normalnie po dłuższym postoju, raz na jakiś czas ma tylko problem, ale zauważyłem również, że po krótszym postoju, dzieje się tak praktycznie za każdym razem; mówię tu o postoju od 1h do 8h - tzn. odpalę go rano, pojadę do pracy (droga zajmuje 10-15 minut), zgaszę go i po 8h pracy ma problem z odpaleniem. Silnik kręci, odpala nierówno, przez około 15-20 sekund nim telepie i czasem trzeba mu dać gazu, żeby załapał po czym stabilizuje obroty i pracuje normalnie. Po pełnym rozgrzaniu problem całkowicie znika, odpala normalnie i trzyma stałe obroty.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.