Skocz do zawartości

Jakie pióra wycieraczek?


kal800

Rekomendowane odpowiedzi

mozesz smialo kupic valeo xtrm - pelno ich na allegro, sa dedykowane do konkretnego modelu i super pasuja bez zadnych przystawek do fabrycznych ramion, sa cichutkie, polecam zdecydowanie, koszt ok 120zł zas w ASO cos ok 250zł.

pozdrawiam

Krzysiek


Sprzedam do E90 pre lift:

1. Pasek wielorowkowy do benzyniaków N52

2. Lampy komplet ori tył, używane w bdb stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valeo najpewniej, choć oryginalne w pudełku BMW miałem do E39 Made in Poland. Tak czy inaczej wymiana piór co roku.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Te Valeo są takie same jak oryginalne?

 

Kal

 

wg mnie TAK! oprocz Valeo jest na nich napis SWF a to firma ktora produkuje dla BMW tzw oryginał, gdzies w necie przed zakupem znalazlem powiazania wlasnie pomiedzy SWF a Valeo, a poza tym wycieraczki super, tez kupowalem na allegro za 120 zl z przesyłką :D a w Aso 240 zł :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Pozwolę sobie odgrzać kotleta przed sezonem zimowym :)

Jakie wycieraczki (pióra) polecacie do E60 - oryginały z ASO czy też jakieś zamienniki tylko chodzi mi o takie co by nie latały na ramieniu i nie masakrowały szyby przy okazji robiąc wiele hałasu a mało roboty :)

 

Pozdrawiam

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się to tutaj opisuje użyj :search: a później wal posta ;) tak też zrobiłem ...

 

Sprawdze te Valeo - mam nadzieję że się nie zawiodę kiedyś kupiłem do poprzedniego auta "niby" dedykowana i latały na zaczepie jak nic przy okazji przeskakując na prędkościach powyżej 90km/h dlatego się nieco zraziłem

 

Przy okazji mowa o valeo Xtreme ?

A co sądzicie o BOSCH Aerotwin ?

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Jakie wycieraczki (pióra) polecacie do E60 - oryginały z ASO czy też jakieś zamienniki tylko chodzi mi o takie co by nie latały na ramieniu i nie masakrowały szyby przy okazji robiąc wiele hałasu a mało roboty :)

Poczekaj chwilę. Zaraz będzie w BMW akcja Zima i pewnie, jak co roku, pióra będą miały jakąś promocyjną cenę. 120zł to nie będzie pewnie, ale może różnica nie będzie już taka znaczna ;)

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie Valeo. Poprzednio były oryginały. Różnicy żadnej nie widzę :) Więc śmiało polecam.

BMW to jest to co lubię najbardziej! Freude am Fahren!

http://img.userbars.pl/120/23959.gif

http://img153.imageshack.us/img153/6728/aaad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam,

 

Tez u siebie ostatnio wymienialem - szukalem wlasnie jakiegos porownania miedzy tymi valeo xtrm a bosch'a i w tescie pisali ze z bosch'a lepsze ale kto to wie czy to porownanie nie bylo sponsorowane...

 

Co do samych wycieraczek sprawuja sie swietnie, wszystko zbieraja i nic nie slychac teraz zobaczymy tylko jak dlugo.

 

http://www.wiperblades.co.uk/bmw-5-series-saloon-years-2003-to-2010/bosch-955s-aerotwin-wiper-blade/ zakupilem takie tylko ze z ebaya bo wychodzily taniej prawie o polowe ;) 31£ na stronie a 20£ na ebay'u.

 

Pozdrawiam,

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pogoda sprzyjała bo ciągle padało prawie więc w najmniejszym deszczu wymieniłem pióra wycieraczek na VALEO XTRM i mogę szczerze z czystym sumieniem powiedzieć, że są jak oryginałki ;) Pasują świetnie bez męczarni mocowania, zbierają rewelacyjnie i pracują cicho więc na prawdę mogę na tą chwilę gorąco polecić. Zobaczymy jak długo będą się sprawować :)
Obecnie BMW E36 Compact 96r M43B16 -> M50B25 <- w dążeniu do ideału
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ja zamówiłem 2 tyg temu valeo XTRM i to jest pomyłka... w górach jak byłem przy temp -2 st nie dało się ich uzywac, myslę e twarda guma robiła hałas w środku nie do wytrzymania.. później zaobserwowałem jadąc długo w deszczu że też piszczą jak są uzywane ciągle przez około 20-30 minut... nie wiem, wszyscy chwalą, dlatego je kupiłem, ale oddaję je bo nie da się ich używac, może jakies stare dostałem, albo wadliwy produkt, w każdym bądź razie u mnie lipa..

 

oto link, nagrałem bo sam nie wierzyłem - https://youtu.be/ujnRbmge3ZU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Też ostatnio wywaliłem valeo.

Nie do zniesienia.

 

Załozyłem boscha bo tylko takie mieli od reki ale puki co jest bardzo ok.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem z motostacji teraz, co najlepsze ze 3 tyg temu jak kupowałem wycieraczki to zamówiłem na początku boscha aerotwin, ale kolega mi doradził valeo i odmówiłem boscha i zamówiłem valeo :P :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Valeo, czy Bosch?

 

Ja po długiej przygodzie z Bosch wybrałem Oximo. Zbierają tak samo,a kosztują połowę ceny. Zazwyczaj było tak, że po zimie Bosch był do wymiany /zresztą jak każda wycieraczka/ bo wystarczyło parę razy przejechać po lodzie na szybie u już zostawiała smugi. Jedyne do czego można się w Oximo przyczepić to zatrzaski mocujące pióro wycieraczki do ramienia, nie są wykonane z taką precyzją jak Bosch co skutkuje małą gimnastyką przy zakładaniu. W działaniu dla mnie bez różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.