Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!! Jestem nowy na tym genialnym forum (Chociaz mam juz na koncie kilka postow) i naprawde jestem zadowolonym posiadaczem konta :) Teraz troszkę o mojej Buni :) Jeżdzę BMW E34 520 24V Touring, kolor jej to diamond-shwarz metalic (Jak sie pomyliłem to przepraszam) Za niedługo wzuce kilka fotek do galerii :) Pozdrwiam wszystkich bardzo serdecznie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich na Forum!

Jestem szczęśliwym posiadaczem BMW E-32 730iA.

Wcześniej jeżdziłem Hondą crx więc jeśli jest ktoś z rejonu Tychów to chętnie się spotkam, żeby obgadać parę spraw związanych z tym autem.

Chętnie wchłonę wszelkie informacje.......

Pozdrawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich - od paru miesięcy jeżdzę sedanem E46 2,0 diesel (M47) i jestem bardziej niż zadowolony.

Dziękuję za wszystkie informacje od Was - bardzo przydatne. Co prawda dopiero teraz się zarejestrowałem, ale przeglądam forum od czasu jak chciałem kupić samochód - bardzo profesjonalne i kulturalne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

BMW jeszcze nie mam, ale od jakiegoś miesiąca śledzę forum codziennie. Nazywam się Adam, zaintersowania to elektronika/automatyka. Studiuję informatyke na Uniwerku Warmińsko - Mazurskim, pracuję jako automatyka w przemyśle "oponiarskim".. to tyle o mnie..

Pozdrawiam

adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy BMW :) Na imie mam Marek interesuje sie tuingiem samochodowym,nielegalnymi wyścigami ulicznymi,driftingiem,car-audio itp :) Na codzień śmigam BMW 525i E34 z 1990roku zapraszam do obejrzenia fotek i POZDRAWIAM :)

Jestem silny wewnętrznie jak Jeep Wrangler, z klasą jak Mercedes S600, niedostępny jak BMW 750iL, delikatny jak jasna skóra w Volvo C70, pięknyi wysportowany jak Audi TT i niekoniecznie szybki jak Porsche :D

...::: StreeT RacinG Is NoT A CrimE :::...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy BMW. Ktoś mi kiedyś powiedział, że jak raz się do auta tej marki wsiądze, to potem trudno jest przesiąść się na jakieś inne. Od niedawna zaczynam w to wierzyć, jeżdząc moim BMW 520 Shadow Line 87r. Autko jest super i jestem cholernie zaadowolony. Pozdrawiam wszystkich:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!

Jestem nowy na forum ale nie nowy jako użytkownik BMW.

Jeździłem już różnymi samochodami:

(Astra, GolfIII, Nissan Maxima, Citroen Berlingo, Mercedes 124 3,0Coupe, a wcześniej także BMW: 318 E30, 318 E36 i E34 TDS)

nic (moim zdaniem) nie dorównuje BMW.

Obecnie posiadam BMW 525iX Touring oraz 325i E36

 

"...jeśli jeździć, to tylko BMW"

Jeśli BMW to tylko z dużym silnikiem - przy najmniej 2,5l :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.