Witam Mam pewien problem. Zatarła mi się pompa wtryskowa i chciałem się dowiedzieć czy przy wymianie pompy konieczne jest rozebranie całego silnika (wyciąganie głowicy itd.) bo tak twierdzi mój mechanik. Czy może jest jakiś sposb aby tego uniknąć. Czy opłaca się regenerować taką pompę czy lepiej kupić po prostu używkę ( nowa kosztuje kupe kasy więc napewno sobie na taką nie pozwolę:). Jaki jest orientacyjny koszt regeneracji pompy wtryskowej Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź