Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcialem pogratulowac wszystkim uzytkownikom BMW - panowie dobry wybor :) a wszystkim specjalistom od naszych cudownych aut chcialem pogratulowac zalozenia forum. Rewelacja mozna znalezc duzo ciekawych i pomocnych informacji (a mowia ze bmw to wydatki a tu prosze na forum mozna znalezc porady "zrob to sam")
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Często tu zaglądam, ale dziś w końcu postanowiłem się zarejestrować. Od roku podróżuję srebrnym e46 touring 320d 150KM (przejechałem nim już 40 tys. km) i muszę stwierdzić, że pomimo iż miałem wcześniej 8 samochodów (nie BMW), to dopiero teraz wiem co to znaczy samochód, z którego ma się 100% satysfakcji...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!! Forum czytam juz od nie wiem kiedy, no ale dopiero teraz się zarejestrowałem (tzn aktywowałem konto - nareszcie)

 

Odkąd mam prawo jazdy :) jeżdżę BMW :)

Moim pierwszym samochodem bylo wspaniałe E30 (318i) z 89 roku 4 drzwi... Oj to były wspaniałe czasy. Na tym samochodzie nauczyłem się porządnie jeździć. Idealne wyważenie przy pokonywaniu zakrętów, wspaniałe zawieszenie.

 

A teraz (czyli od 4 miesięcy) pomykam e36 323i coupe (link do zdjęć powinien być w podpisie). Różnica oczywiście megawielka. Tak jak pasażerowie poprzedniej nie mieli problemów z chorobą lokomocyjną - tak teraz po przesiadce do e36 troche "zielenieją" :) - chodzi o pokonywanie zakrętów ofcorz :).

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników BMW , obecnie śmigam na E36 316i . Niestety moja żona niedawno rozstała się z E34 520i więc pod domem na razie tylko jeden normalny samochód :( .

Interesuję się wszystkim co związane z BMW w wolnych chwilach lubię majsterkować , grzebać w elektronice i psuć komputery ,żeby było co naprawiać .

Szczerze to motoryzacja – elektronika – informatyka – technika to jedyne rzeczy obok mojej rodziny o których myślę . Obecnie moim marzeniem jest kupno E39 525tds lub E46 320d gdy ono się spełni dowiecie się pierwsi .

Jeszcze raz Wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia na trasie .

PS. Szczególne wyrazy uznania dla ADMINA i wszystkich związanych z tą stroną o BMW i wspaniałym klubem .

Jurek .

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:modlitwa: witam wszystkich

jestem baaardzo szczesliwy ze moge jeżdzić moją pieknoscia

BMW E 36 COUPE :D

-=BAWARKA TO DOBRA PARA DLA MNIE -=


http://img512.imageshack.us/img512/2996/333333333yq4.jpg


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=43306&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry.

przez dziwny przypadek 13 dnia miesiąca wpałciłem pieniążki na poczet 325 E 36 Coupe. nie żałuję choć kilka rzeczy będę musiał w aucie zrobić.

ale gdyby nie naciski "z góry" :lol: , pewnie byłoby E 30...

 

mieszkam kawałek od Stolicewa - gwoli wyjaśnienia...

18.11.2006

Forza evil!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich BMW-maniaków :8)

 

do niedawna byłem szczesliwym posiadaczem 316 e36... ale juz ladamoment 325 e36 :wink:

 

Pozdrowki dla wszystkich (normlanych) włascicieli tej Marki :cool2:

Jadąc 200km/h to co jest przed tobą,jest już wspomnieniem,ale ty tez możesz nim być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Od soboty jezdze E36 320i Touring. Po wielu latach jazdy Honda i codziennych zmaganiach w słuzbowych Fordach, jak tez po codziennym ogladaniu placu pelnego ciezarowek, nareszcie czuje nieopisana frajde z jazdy.

 

Pozdrawiam

Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem na etapie "rozpoznania terenu" odnośnie aut marki BMW, przeglądam forum anonimowo od jakiegoś czasu, ponieważ myślę nad zmianą auta (chcę się zastanowić i wybadać grunt). Naprawdę jest tu bardzo ciekawa kopalnia wiedzy i można się wiele nauczyć.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Was ludziska. jestem z Tych lepszych (woj. Śląskie miasto TYCHY) ostatnio zakupilem e34 2,4td z 1990roku. jak narazie jestem zadowolony z auta mimo ze ma duuuzo wynalazkow, ktorych nie znam !!!

 

 

pozdrawiam

pozdro ... kiko

www.cwaniak.pl


chcesz troszke miejsca w sieci ? daj znac ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdeczne :)

Jestem z Katowic... ( Śląsk )

Co prawda nieposiadam jeszcze swojego wlasnego bmw :doh: :cry2: ale na pewno jest to jeden z moich celów które mam nadzieje niebawem spełnie...Sporo czytam na róznych forach i czasem sam mam okazje pogrzebać przy swoim opelku (a wiele jest rzeczy wspólnych w wielu autkach) wiec w pewnych sprawach bede mogl Wam pomoc lub dobrze nakierowac... Pozdrawiam...

 

Grzegorz... :cool2: :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.