Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

No to i na mnie przyszla pora ,zeby sie przywitac choc na forum juz "chwile" jestem. Jestem z okolic włocławka .Przygode z bmw zaczalem nie az tak dawno od przejazdzki ze znajomym pozniej kupilem e36 ( zaplochane na maxa - wlasnie sprzedalem) ,teraz kupilem e36 320 coupe i caly czas szukam jakiejs e30 do dlubania.

 

Pozdrawiam wszystkich kolegow :D

*****************


Sprzedam e90 320d 163km , wiecej info na PW


http://files.tinypic.pl/i/00648/l0zon5mzpefi_t.jpg


*****************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Klubowiczów,

 

jestem z Gorzowa Wlkp. Byłem szczęsliwym posiadaczem e30 318 oraz e34 525tds. Obecnie posiadam A4 1,9TDi ... i dlatego chcę powrócić do marki. Każdy, kto jeździł BMW wie dlaczego :)

 

Planuję kupić (po sprzedaniu A4) e46 318 Pb ew. e39... zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Po wyjezdzie za naszą zachodnią granicę powróciłem lżejszy o pewną sumkę PLN, ale jeszcze nie pamiętam aby uśmiech na mojej twarzy przez ponad 1000 km towarzyszył mi niepodzielnie :mrgreen: Jestem bardzo zadowolony z mojego E39 525dA TOURING, gdzie kultura pracy całego pojazdy przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Jeszcze raz serdecznie witam, i mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Od miesiąca jestem posiadaczem wymarzonego BMW 320D Touring 2005. Poczyniłem już pewne kroki aby stać się członkiem Waszej społeczności. Mam nadzieję, że już niedługo spotkamy się na jakimś zlocie :P

Kris

http://www.kris.aplus.pl/avatar/beem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam Wszystkich. Jestem świeżo upieczonym posiadaczem 530-stki. :)

Samochód rewelacyjny aczkolwiek poszukuję jak naprawić światło stopu,po zdięciu całości nie znalazłem żarówki i boję się ,że trzeba odkleić plastik :(

 

Już naprawiłem , jednak Led jest na postojowych a żarówki to stop-u :)

Teraz martwię się czujnikiem deszczu. Ktoś nieumiejętnie zdejmował przednią szybę i go uszkodził :(

 

Pozdrawiam

Sierra

Edytowane przez sierra666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od 14 sierpnia 2008 jest szczesliwym posiadaczem swojego pierwszego w zyciu BMW a dokladnie jest to model 730d z 2000 roku na mega kosmicznej opcji w kremowych skorach itd... po prostu perelka ktorej szukalem miesiacami :D

 

a wiec moze zaczne ;]

 

1. Ile to pali srednio na mieszanej trasie.

2. Pilnie poszukuje instrukcji do tego auta w PL!!!

3. rownie pilnie obrazu plyty z nowiutka navi PL

4. pare bajerow, ktos mi wciskal ze te podwojne szyby sa pancerne :D prawda czy falsz? normalnie bym nie uwierzyl ale skoro auto ma w sobie az tyle aluminium to skad waga 2 ton?? moze jednak jest zlekka opancerzonym samochodem ktory przezyje strzal z kilkudziesieciu metrow ze zmeczonego glocka hehe

 

czekam na odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich forumowiczow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze juz zaczelem pisac posty a jeszcze dobrze sie nie przywitalem :oops:

 

No to w takim razie SIEMKA WIELKA dla wszystkich

kierowników BEMEK 8)

 

No tak.Ja oczywiście również zapomniałem się przywitać!!!

Jeżdżę Bunią od roku(E-39,525d) i jestem zakochany w tej marce.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

"Te gusta conducir?" :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od lipca jestem posiadaczem wymarzonego autka BMW e38 (730i) rok 94. Jestem z auta naprawdę zadowolony, komfort jazdy, silnik, układ kierowniczy są naprawdę świetne (w końcu to BMW) Niestety ostatnio zaczęły sie małe problemy (głównie z wyciekami z silnika i zawieszeniem), ale w końcu to 14sto letni samochód (na nowszy niestety na razie mnie niestarć ;])wiec chyba ma prawo :). Mam nadzieje ze sie nie zawiodę na tym modelu :). Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich miłośników BMW :) miesiąc temu stałem się szczęśliwym posiadaczem E 38 730d 194 KM przebieg 170 000 km :) auto to prawdziwy rodzynek, postaram się nagrać ładne fotki i wkleić, ale niestety nie wiem jeszcze jak. Jeśli jest jakiś posiadacz E38 z okolic Kościerzyny, Żukowa, Wejcherowa, Słupska czy Trujmiasta, Stary Wilk, który chciałby dać kilka rad Młodemu Wilkowi, to zapraszam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.