Robiłem Inspekcję II miesiąc temu i zapłaciłem za części: - olej Castrol EDGE 5W40 (5,2 L) - 208 zł - filtr oleju BOSCH 40 zł, - filtr kabiny BOSCH - 92 zł, - filtr powietrza BOSCH - 90 zł, - filtr paliwa BOSCH - 75 zł - robocizna - 250 zł Razem ok 750 zł Samochód był podłączany do komutera dwoma różnymi programami, do tego sprawdzono ciśnienie ogumienia we wszystkich kołach włączając zapas oraz stan bieżnika , sprawdzono poziom i jakość płynów, stan okładzin hamulców oraz tarcz hamulcowych.