Witam Wszystkich. Jestem świeżo upieczonym posiadaczem 530-stki. :) Samochód rewelacyjny aczkolwiek poszukuję jak naprawić światło stopu,po zdięciu całości nie znalazłem żarówki i boję się ,że trzeba odkleić plastik :( Już naprawiłem , jednak Led jest na postojowych a żarówki to stop-u :) Teraz martwię się czujnikiem deszczu. Ktoś nieumiejętnie zdejmował przednią szybę i go uszkodził :( Pozdrawiam Sierra