Witaj słuchaj jesli planujesz ciagnac auto z usa to przygotoj sie na długie czekanie i inne pierdoły.... i oczywiscie za wszystko wołają kase nie wiem jak w warszawie ale ja moja M3 do rzeszowa płyneła 7tyg i jak zaczołem załatwiac papiery to 2miechy stała na składzie celnym... ogolnie duzo czasu nerwów i dalej kasa.... tyle co do całej tej zabawy.. no ale warto było :twisted:
Witam wszystkich maniaków bmw a w szczegolnosci eMek :twisted: jesli mozna to chetnie wpadne na spota w rzeszowie robionego przez ekipe z forum :wink:
4 298 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.