Witam Wszystkich. Po wyjezdzie za naszą zachodnią granicę powróciłem lżejszy o pewną sumkę PLN, ale jeszcze nie pamiętam aby uśmiech na mojej twarzy przez ponad 1000 km towarzyszył mi niepodzielnie :mrgreen: Jestem bardzo zadowolony z mojego E39 525dA TOURING, gdzie kultura pracy całego pojazdy przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Jeszcze raz serdecznie witam, i mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona.