Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim forumowiczom ;). Od pewnego czasu jestem znowu posiadaczem BMW (tym razem e36 1.8 sedan, kilka lat temu bylo e21 1.8). Mam nadzieje, że bede mógł wam w czymś pomóc ale i licze na wasza pomoc w razie potrzeby. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich użytkowników BMW.Od tygodnia jestem posiadaczem E60 520d,które zastąpiło AUDI A4 B7.AUDI przejechałem 100tyś od nowośći nie było nawet jednej usterki (2,0TDI 140PS).Zobaczymy jak będzie tutaj mam nadzieję,że się nie zawiodę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imie Symon i jestem z Suwałk

Miało być Audi jest BMW e46 320d 150km , mam nadzieje ze bede zadowolony :)

Odważni nie żyją wiecznie...ostrożni nie żyją wcale...

Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :wink:

Dosłownie od kilku dni jestem właścicielem pierwszego auta - E46 Compact zza zachodniej granicy. Jest to 316ti z 2001 roku z ubogim wyposażeniem, ale ogromnym potencjałem. Jak przybędzie gotówki, to będę inwestował :)

 

Pozdrawiam,

throzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim.

 

Jestem Dawid, mam 18 lat i mieszkam w Tarnowie. W prawdzie nie mam jeszcze samochodu, ale przymierzam się do kupna e36, mam nadzieję, że się uda i zostanę tu z wami dłużej.

 

Bless you!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem posiadaczem od tygodnia E60 525i.

Ostatnie 2 lata jeździłem A6 Quatrro i przyszłą pora na Bete zresztą nie pierwszą w moim życiu..jakieś 15 lat temu pierwsza była roczna E36 na sportowym zawiasie pozniej 524 td i 525i też na sport zawiasie.

Po latach wróciłem do Bawarki ale do Audi nadal mam też sporo szacunku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Przemek :wink:

nadszedł okres w moim życiu kiedy sprzedałem swoje pierwsze autko (corsa b) i przymierzam się do e36 325 Coupe ;) (jestem w nie zapartzony jak w obrazek) :norty:

 

pozdrowienia dla całej społeczności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.