Skocz do zawartości

Małopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy post na tym forum, mam nadzieje ze bedzie to mój drugi dom :) bo jestem miłośnikiem BMW!

 

czytam posty o polecanych warsztatach, z pewnością mogę polecić jeden warsztat do którego się przekonałem i zostałem świetnie obsłużony, miałem dość poważne problemy z elektroniką w mojej siódemeczce e65, w mojej mieścinie Tarnów mało kto podołał temu zadaniu, oni zaś elegancko rozpracowali moje auto, po prostu świetnie wszystko śmiga ! :D

Umówiłem się dokładnie na godzine, przyjeli mnie bez opóźniej, wypiłem sobie kawkę, po prostu polecam ich wszystkim moim znajomym od beemek ! Byłem w innych serwisach bmw ale w porównaniu cena / jakość pracy, jest ogromna różnica!

 

jest to firma serwis aoh

Janusz Jałocha Krzywaczka /kierunek Wadowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 863
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chciałem uprzedzić wszystkich, którzy mają lub będą mieć jakieś problemy ze swoimi Beciami.

A mianowicie na ulicy Powstańców w Krakowie znajduje się Q-Service. ODRADZAM i JESZCZE RAZ ODRADZAM oddanie tam samochodu. Obsługa wogóle nie zna się na rzeczy. Trzymali mi samochód jakieś 3 tygodnie i nic nie zrobili z nim. Tylko same straty, wyciągnęli wszystkie kable na zewnątrz i na tym się skończyło. Jeszcze wzięli za tą "usługę" niemałe pieniądze !!

Ostrzegam wszystkich tu obecnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam serwis aoh

Janusz Jałocha Krzywaczka /kierunek Wadowice

mają gt1 do diagnozy i i coś tam jeszcze do kodowania ...... świetnie sobie poradzili z elektroniką :clap: :clap: :clap: ceny normalne, bardzo profesjonalnie

Możesz cos bliżej okreslić co do terminów przyjęcia i wykonania?

Nadmieniam że głównie mi chodzi o system ogrzewania(zajmują sie tym?)

Pytam bo mam wizytę w sprawie mechaniki u gościa na Kobierzyńskej(podobno sprawdzony), ale nie chętny jest podjecia się naprawy układu ogrzewania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatnio duzo czytalem na temat polecanych osob w Krakowie.

Po przeczytaniu tego watku pojechalem do p. Jarka na ul. Siarczana. Mialem problem ze swiecaca kontrolka DSC i kontrolka hamulca recznego. Po krotkiej chwili dowiedzialem sie ze to chodzi o czujnika na kierownicy, ze jest zle zaprogramowany i trzeba go zakodowac ponownie. Z powodu braku czasu p. Jarek dal mi nr telefonu do kolegi ktory sie tymi rzeczami zajmuje. Trafilem na ul. Dekerta do p. Roberta i po 3 minutach bylo po bolu. Kontrolki zgasly, uklad DSC dziala, male sprawdzenie na Zablociu.

Nic dodac i nic ujac polecam juz wspomnianego w tym watku p. Jarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Heja.

 

I ja po wyczytaniu tutaj dobrych opinii udałem się do p. Jarka ze swoją bunią.

 

Po zakupie w Październiku jeździłem do 2 dobrych serwisów w Trzebini. Żaden z nich do końca roku sobie z BM'ką nie poradził. Straciłem w tym czasie sporo pieniązków, gdyż za darmo się nie bawili(wymieniając po drodze parę dupereli, kosztownych).

W końcu uznałem, że nie ma co się ograniczać i szukać eksperta na terenie trzebini.

Wtedy trafiłem TUTAJ i wyczytałem kupę pozytywów nt. Pana Jarka.

Długo nie czekając zadzwoniłem i umówiłem się na spotknie przy okazji pobytu weekendowego w Krakowie na uczelni.

Podjechałem Pan Jarek posłuchał chwilę i stwierdził, że to nastawnik(pomimo tego, że 2 trzebińskie serwisy na pytanie o nastawnik twierdziły, że jest idealny).

 

Tak więc po rozmowie z Panem Jarkiem podliczyliśmy koszty na jakie musiałem się przygotowac i umówiliśmy się na 3tyg. później.

Autko odwiozłem, dając p. jarkowi tyle czasu ile potrzebował.

Co mnie zaskoczyło? Fakt, że po 2 dniach miałem informację sms'ową, że autko mam gotowe do odebrania.

Przy okazji Pan Jarek zauwazył, że pomimo nowych klocków przód-tył świeci się kontrolka och nich.

Napisał, że za 50zł może zlikwidować tę bolączkę, jeszcze zanim przyjadę, na co OCZYWIŚCIE przystałem.

 

Koniec końców, odebrałem bunię z nastawnikiem regenerowanym(z gwarancją miesięczną), łącznie z jego wymianą, regulacją, wymienione czujniki hamulców na nowe, oraz zrobiony mały przegląd buni, celem wynalezienia czy coś jest jeszcze do wymiany.

Przy okazji Pan Jarek zlokalizował mały wyciek oleju i przy odbioże od razu podał Mi wyliczenie co trzebaby wymienić i ile by to u Niego kosztowało.

 

Także FULL Serwis, a za wszystko zapłaciłem 1250zł, z czego jestem bardzo zadowolony.

 

Miły kontakt, a zawsze jak podjeżdżałem pod pana Jarka, to stało kilka BM'ek na podjeździe(za każdym razem inne).

Także widać, że jest to dobrze znany z solidności człowiek.

 

Każdemu polecam Pana Jarka z ul. Siarczanej z Krakowa.(nr. tel. w poprzednich postach kolegów).

 

Pozdrówki i życzę Wam tylko takich pozytywnych kontaktów.Kuba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Polecam pana Jarka z Zakopianki, na Szczecinskiej raczej nie poelcam warsztatu chca za wszelka cene cos wymienic, testowac - ogolnie duzo wychodzi naprawa, bo zawsze cos dorzuca co wcale niekoniecznie powoduje awarie :-)

 

 

Moglby ktos polecic warsztat, gdzie wymienia mi filtr powietrza/olej w miare szybko i sprawnie oraz gdzie kupujecie filtry powietrza w Krakowie firm takich jak np Mann lub knecht. Nie moge ich zdobyc sa tylko jakies zamienniki typu NO NAME od 16zl do 70zl :/ Moje BMW 530d e39

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Gdyby ktoś z kolegów lub koleżanek z Krakowa miał w teraźniejszości lub w przyszłości mieć problemy ze swoją BMW polecam z czystym sumieniem Pana Jarka . W trzy minuty zdiagnozował mi usterkę z podłączeniem komputera włącznie ( a ma jako chyba nie wiem czy nie jedyny MODICA II) . Ze swoją skrzynią jeździłem nawet do M-Cars i mi powiedzieli ,że chętnie ,że owszem ale to potrwa i nie mają Modica II i żeby czekać , że tak na opis to Oni nie wiedzą i.t.d , i.t.p.

Pan Jarek w kwadrans sprawę załatwił a i sterownik miał. Szybko , miło i tanio !!!. Jestem szczęśliwy bo mi auto jeździ.

 

Tel. do Pana Jarka 501464109 ul. Siarczana 57 ( Borek Fałęcki)

 

Witajcie

Ja również chciałem pochwalić Pana Jarka. Znalazlem jego namiary właśnie tutaj, gdy kupowałem moje e30, a nie znalem żadnego mechanika.

To miły i rzetelny człowiek. Warsztat ma w domu i robi tylko bmw. Za wziecie auta na kanał i rzucenie okiem tzn sprawdzenie korozji, przegubów, tuleji, luzów na przekladni, klocków, oleju w skrzyni i dyfrze, komory silnika, podpiecie do komputera oraz zmierzenie kompresji (na pewno o czyms jeszcze zapomnialem) poprosił 120 zł. Siedział przy tym 2h, chociaz umowilismy sie na godzine i musial odwolac jakieś spotkanie... Jako bonus pojechał jeszce z nami na autostrade na jazde próbną. Jednym słowem:

GORĄCO POLECAM PANA JAROSŁAWA (jakkolwiek sie on nie nazywa :P )

 

Jeszcze jeden zadowolony klient pana Jarka. Wymiana kol, oleju i klockow zajela 2,5 h, gdyz nie mialem ze soba filtra oleju. Pan Jarek obdzwonil kilka hurtowni i sam po niego pojechal. Bylo to w piatkowy wieczor przez co zamknal warsztat dopiero o 21. Calosc (robocizna i czesc) wyniosla mnie 135 zl. Do tego oczywiscie podpiecie samochodu pod program diagnostyczny i wyczyszczenie kilku bledow. Mily czlowiek i do tego dobry fachowiec. Polecam wszystkim.

 

:clap: :cool2: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONTAŻ i SERWIS INSTALACJI GAZOWYCH

F.H.U "JOANNA"

AUTO-GAZ

30-622 Kraków

ul. Beskidzka 7

tel. 012-425-53-04

kom. 0502-821-874

od gazników do sekwencji nawet v12 po prostu wszystko

sekwencyjne wtryski (naprawde warto) na instalacje 2-generacji szkoda czasu pieniędzy i przepływomierzy :)

 

Potwierdzam i zachęcam do odwiedzenia tego zakładu. Doskonale się znają, w końcu Piotrek Ficek (gospodarz tego zakładu) też miał e32.

Ja tu założyłem gaz w moim e32 3.0 V8, zapłaciłem troszke mniej, niż kolega wycenił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos polecic warsztat, gdzie wymienia mi filtr powietrza/olej w miare szybko i sprawnie oraz gdzie kupujecie filtry powietrza w Krakowie firm takich jak np Mann lub knecht. Nie moge ich zdobyc sa tylko jakies zamienniki typu NO NAME od 16zl do 70zl :/ Moje BMW 530d e39

 

Goraco polecam firme Gemma Oleje - miesci sie na zakopiance dokladnie obok ASO BMW M-Cars. Zmieniam tam olej od dluzszego czasu i jestem super zadowolony. Maja chyba 10 stanowisk, tak wiec bez jakiegokolwiek dzwonienia podjezdzalem juz chyba z 5 razy i nigdy nie czekalem dluzej niz 10 minut by wjechac na podnosnik. Cala operacja wymiany oleju i filtra oleju zajmuje niecale 30 minut i wykonywana jest GRATIS. Po prostu podjezdzasz, mowisz jaki olej, jaki filtr i to wszystko. Czesci maja na miejscu i tylko za nie placisz. Oczywiscie mozna placic tez karta, co dla jest akurat duzym plusem.

 

Wg. mnie super! Obsluga mila i profesjonalna!

 

Ceny? Nie wiem... Moge jedynie powiedziec, ze ostatnio 04.03.2008 byle u nich na wymianie oleju w 320d - wlewam 5 litrow Mobil 1 0W-40(full syntetyk) + filtr oleju Filtron za co zapłacilem 232 zł - wg. mnie OK :)

 

tutaj ich stronka - http://www.gemmaoleje.pl/shpg.php?show=main

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :)

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Mam pytane do szanownych Forumowiczów, a mianowice: Co możecie powiedzieć o serwisie Gładyska? Nie znalazłem żadnego postu odnośnie tej firmy a przecież to ponoć serwis autoryzowany Bosch'a, więc powinni być dobrzy.

Chcę zapytać czy ktoś mial z Nimi styczność i czy można im zaufać w bierzącym serwisowaniu samochodu. Ciekawi mnie również co sądzcie o częściach Bosch'a do BMW czy to dobry wybór jakość/cena?

Bardzo proszę o komentarze ponieważ muszę się na coś zdecydować. Bardzo lubię akurat urządzenia firmy Bosch nie zawiodły mnie nigdy więc pomyślałem że tak samo może będzie z serwisem samochodu.

 

Dzięki z góry za jakiekolwiek odpowiedzi.

P.S.

Jeszcze jedno gdzie można, pomijając serwis ASO, zmienić język z włoskiego na angielski, bo na j. polski już wyczytałem że muszę wysłać nad morze czytnik ale to akurat mi się nie uśmiecha.

P.S II

Co trzeba zrobić żeby móc oglądać DVD i czy jest to możliwe bez tunera telewizyjnego.

P.S.III

Mam przyciski na kierownicy od telefonu ale jak się mogę połączyć przez Bluetoth skoro telefon nie widzi w samochodzie żadnego urządzenia.

 

Jeszcze raz dzieki za potencjalne odpowiedzi i wyrozumałość.

 

Pozdrawiam

meggiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Widzę że większość osób poleca pana Jarka z Ul. Siarczanej, w związku z tym mam pytanie, czy u tego pana jestem w stanie zrobić duży przegląd auta? Niedawno kupiłem samochód i musze sprawdzić wszystko co się da plus wymienić wszystkie płyny, filtry itp.

Czy jet tam możliwość zrobienia gruntownego przeglądu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem uprzedzić wszystkich, którzy mają lub będą mieć jakieś problemy ze swoimi Beciami.

A mianowicie na ulicy Powstańców w Krakowie znajduje się Q-Service. ODRADZAM i JESZCZE RAZ ODRADZAM oddanie tam samochodu. Obsługa wogóle nie zna się na rzeczy. Trzymali mi samochód jakieś 3 tygodnie i nic nie zrobili z nim. Tylko same straty, wyciągnęli wszystkie kable na zewnątrz i na tym się skończyło. Jeszcze wzięli za tą "usługę" niemałe pieniądze !!

Ostrzegam wszystkich tu obecnych :)

 

Prostując sprawę wzięli tylko 80 złotych za diagnostykę komputerową (która nic nie poskutkowała) + 240 złotych (w innym serwisie - poskładanie samochodu ponieważ dostałem samochód w opłakanym stanie w środku - pourywane plastiki, kable, itd.). TAK WIĘC STANOWCZO PO RAZ KOLEJNY ODRADZAM NAPRAWĘ SAMOCHODU W Q-SERVICE. (Wydaje mi się, że samochód oddaje się w stanie takim jak się go przyjęło). Samochód jak wjechał na holu do Q-SERVICE tak wyjechał z niego na holu = STRATA CZASU, PIENIĘDZY !

Dziękuję za uwagę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mianowicie na ulicy Powstańców w Krakowie znajduje się Q-Service.

 

Zgadza się, TRAGEDIA, panowie robili wrażenie jakby BMW widzieli po raz pierwszy w życiu, nie usunęli usterki, za to narazili mnie na kolejne koszty (pęknięta świeca, przecięty przewód zapłonowy). Diagnostyka komputerowa (80 PLN) - oczywiście, konieczna, tyle że NIC z niej nie wyniknęło - dalej nie wiedzieli co jest nie tak. Fascynujące wyczyny typu podpinanie przewodów wysokiego napięcia na włączonym silniku... radzę omijać ten Ku... Serwis z daleka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Jeszcze jedno gdzie można, pomijając serwis ASO, zmienić język z włoskiego na angielski, bo na j. polski już wyczytałem że muszę wysłać nad morze czytnik ale to akurat mi się nie uśmiecha.

P.S II

Co trzeba zrobić żeby móc oglądać DVD i czy jest to możliwe bez tunera telewizyjnego.

P.S.III

Mam przyciski na kierownicy od telefonu ale jak się mogę połączyć przez Bluetoth skoro telefon nie widzi w samochodzie żadnego urządzenia.

 

Ja oferuje usluge zmiany jezyka w navi/update softu itp. Na pozostale pytania odpowiem Ci gratis ;)

www.navibmw.prv.pl

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatnio duzo czytalem na temat polecanych osob w Krakowie.

Po przeczytaniu tego watku pojechalem do p. Jarka na ul. Siarczana. Mialem problem ze swiecaca kontrolka DSC i kontrolka hamulca recznego. Po krotkiej chwili dowiedzialem sie ze to chodzi o czujnika na kierownicy, ze jest zle zaprogramowany i trzeba go zakodowac ponownie. Z powodu braku czasu p. Jarek dal mi nr telefonu do kolegi ktory sie tymi rzeczami zajmuje. Trafilem na ul. Dekerta do p. Roberta i po 3 minutach bylo po bolu. Kontrolki zgasly, uklad DSC dziala, male sprawdzenie na Zablociu.

Nic dodac i nic ujac polecam juz wspomnianego w tym watku p. Jarka.

 

 

A propos ul. Dekerta. Rzekomy p. Robert to człowiek, który jeszcze nie tak dawno pracował w innym (lepszym :cool2: ) serwisie a na koniec poprostu ich okradł :shock: :shock: :shock: :shock: . Wiem to z pewnego żródła, i aż się nie chce wierzyć :twisted: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli natomiast koledzy potrzebowaliby dobrych i tanich części do swoich bawareczek to polecam hurtownię w kierunku na Zielonki . Taki żółty budynek po lewej stronie przed Zielonkami . Mają prawie wszystko do naszych wozidełek i tanio :cool2:

Nadal dobrze mnie się jeździ :)


Kasa dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja natomiast polecam ASO BMW Misiak - oddaję tam auto na przeglądy i zawsze jest OK - sprawnie i miło, ceny zaś sa niższe w porównaniu z innymi ASO. Kiedyś też robili czujnik ABS w e 39 i prawidłowo zdiagnozowali usterkę (z czym nie mogli sobie poradzić fachowcy z Bosch Service) a sam czujnik był tańszy niż w Boschu.

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Dealerach:

- Misiak

ul. Niepokalanej Marii Panny 93

31-589 Kraków

tel.: (0 12) 425-85-43

fax: (0 12) 425-79-87

www.bmw-misiak.pl

- M-Cars

ul. Góra Libertowska 14

30-444 Kraków - Libertów

tel.: (0 12) 256-45-55

fax: (0 12) 270-38-19

www.bmw-mcars.pl

Narazie we wstępnym rozpoznaniu to ceny mają straszne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za radami z forum trafiłem do P. Jarka.

(Tel. do Pana Jarka 501464109 ul. Siarczana 57 ( Borek Fałęcki))

 

No i opinia nie odbiega od reszty szybko, fachowo, z uśmiechem, z miłą pogawędką :D.

 

Usterka: Świecąca się kontrolka Airbagów (grzebanie pod fotelem bo coś wpadło tak się skończyło), a dokładniej błąd maty (tej która sprawdza czy ktoś siedzi)

Naprawa:Podpięcie pod komputer i reset

Cena:3x niższa niż w M-Cars

 

POLECAM !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.