Skocz do zawartości

Małopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Auto Service - Wieslaw Janiczak

ul. Szczecinska 6

Zasugerowałem sie opinią na forum i pojechałem. Diagnoza ich : Wybiite sworznie wahacza, koncówki drążków do wymiany. Suma Sumarum z robocizną 660zl :duh: :duh: Pojechałem do innego warsztatu - diagnoza wszystko ok oprócz amorków. :?: :?: Pojechałem na dignostyke (szarpak + amory). diagnoza nic do roboty opócz amorów. :jawdrop: Wiec wymieniłem amory i jest gitara :wink: ]

Tak więc co to tej Szczecinskiej to zastanowiłbym sie 3x zanim tam chcecie pojechac pojechac.!!!

Dziwią mnie wypowiedzi niektórych userów :duh: :duh: Radze się zastanowić jak w warukach warsztatowych sprawdzisz sprawność amortyzatoró :?: Można je pooglądać na 10-tą stroną, sprawdzić czy nie leją, nie stukają i ewentualnie organoleptycznie jak tłumią.Szczecińska niestety jest takim warsztem,ktory wymienia Ci amor z powodu byle rysy na goleni lub który ma sprawność 70% a nie 80%.Idać dalej szapraki też wszystkiego Ci nie wykryją a większość odczuć to efekt placebo.

 

p.s. szczecińska - wyposażenie modic II napewno o ile nie nowszy

p.sII. a poza tym to idelanego warsztatu nawet w erze nie dobiorą :twisted2:

SPONSOREM MOJEJ NIEOBECNOŚCI SĄ BROWARY ŻYWIECKIE S.A. :)))



BMW-MADE BY WINNERS, MADE FOR FUN !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 863
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to moze podaj adresy gdzie maja modica III oraz inne interfejsy - moze sie przydac

 

Napewno Szczecińska ma ModicaIII i jeszcze inny sprzęt m.in. do BMW, pozatym mają sprzęt do klimatyzacji - do sprawdzania i nabijania. Robią też porządek z pompami wtryskowymi. Sama to u nich przerobiłam. I jest ok! Co do amorów, to Ozzy ma rację - jest to ciężki temat. Ale jesli sie dobrze zna swoje auto, to żadnych specjalistów do tego nie trzeba, by stwierdzić, że amory są do zmiany juz lub za chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki macie racje co do amorów w 100 %.

Ale oni chcieli mi wymienić sworznie wahachów z przodu + końcówki drążków, bo ponoć były wybite.

Byłem potem u 2ch mechaników i na stacji diagnostycznej i nic takiego sie nie potwierdziło, wiec mam do nich tylko o to żal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Nigdy w życiu nie jedźcie do m - cars. Nie mają pojęcia o tym co robią. Stwierdzili że katalizator do wymiany i niestety jest to bardzo rzadka usterka no i co za tym idzie bardzo kosztowna. Koszt części ok 4000 tyś. Eeh, spece... Tymczasem... przepływomierz zaniemógł, koszt 0 złotych + flaszka. Zawiesil sie czy coś. Nawet nie trzeba bło wymieniac. Dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quattro Service, ul. Malwowa 14- Wola Duchacka (szefem warsztatu jest Artek z bylego 2B) Wykonalna jest cala mechanika,tuning mechaniczny,chipsowanko, Vagowanko , zabawy z turbinkami, Blosami, napedem quattro, sewis olejowy Liqui Molly , naprawy bieżące. Przystępne ceny, dogodne terminy, fachowość wykonywanych usług, bez jakichkolwiek ,,nieczystych zagrań''.

Bardzo Fachowo zaopiekowano się moim e32 :)

Oczywiscie na zyczonko fakturki vat oraz samochod zastepczy.

Kontakt: Artur 502512543

6 INLINE...

Quattro-Serwis Kraków, ul.Rzemieślnicza 20.

www.quattro-service.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

POLECAM Serwis "Pit-wan" przy ul. Cechowej w Krakowie

 

Robię u nich wszystkie bieżące naprawy i wymiany... juz od chyba 1,5 roku wymieniam tam olej i opony i zawsze jest bezproblemowo i niedrogo... Niedawno wymieniałem tam tarcze, klocki hamulcowe, skrzynię biegów(wyskakiwala jedynka :D ) i sprzęgło w mojej bmce i wszystko chodzi elegancko :) Pare dni temu brat wymienił tam sprzęgło w golfie 3 i wszystko hula. jutro jadę zawieźć tam peugeota partnera, bo padła skrzynia biegów... :/ myśle ze sobie poradza.

 

ostatnio coraz wiecej ludzi do nich jeździ, wiec porobily sie terminy, zwykle nie dalsze niz 2-3 dni

 

ich stronka to www.pitwan.pl ale tam mapke maja nieaktualną... tutaj zaznaczylem gdzie to jest :

http://img232.imageshack.us/img232/125/pitwanxr9.th.jpg

 

noi dla mnie plus , ze to jest 300m ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Auto Service - Wieslaw Janiczak

ul. Szczecinska 6

 

STANOWCZO ODRADZAM!!!!!!!!

myślałem że jak większość będę zadowolony z ich usług ale myliłem się

 

pojechał do nich wymienić sprzegło u siebie w E36

koszt wymiany 250+30 zł odpowietrzenie taka była umowa

w rezultacie musiałem zapłacić 530zł :duh:

co najgorsze sprzęgło zaczeło hałasować po kilku dniach od wymiany

kiedy tam pojechałem stwierdzono ze mam do wymiany skrzynie....

co mi sie nie bardzo wydawało i pojechałem gdzie indziej sie czegoś dowiedzieć w 3 servisach stwierdzili ze to łożysko oporowe w sprzęgle

 

mało tego kiedy mi odpowieczali samochód nie chcieli mi wlać mojego własnego płynu tylko ich koncentrat lub wodę......DRAMAT

 

tak że servis sam omijam dalekim łukiem i nie polecam nikomu

a mnie czeka jeszcze raz ta sama naprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam

 

Gdyby ktoś z kolegów lub koleżanek z Krakowa miał w teraźniejszości lub w przyszłości mieć problemy ze swoją BMW polecam z czystym sumieniem Pana Jarka . W trzy minuty zdiagnozował mi usterkę z podłączeniem komputera włącznie ( a ma jako chyba nie wiem czy nie jedyny MODICA II) . Ze swoją skrzynią jeździłem nawet do M-Cars i mi powiedzieli ,że chętnie ,że owszem ale to potrwa i nie mają Modica II i żeby czekać , że tak na opis to Oni nie wiedzą i.t.d , i.t.p.

Pan Jarek w kwadrans sprawę załatwił a i sterownik miał. Szybko , miło i tanio !!!. Jestem szczęśliwy bo mi auto jeździ.

 

Tel. do Pana Jarka 501464109 ul. Siarczana 57 ( Borek Fałęcki)

 

Witajcie

Ja również chciałem pochwalić Pana Jarka. Znalazlem jego namiary właśnie tutaj, gdy kupowałem moje e30, a nie znalem żadnego mechanika.

To miły i rzetelny człowiek. Warsztat ma w domu i robi tylko bmw. Za wziecie auta na kanał i rzucenie okiem tzn sprawdzenie korozji, przegubów, tuleji, luzów na przekladni, klocków, oleju w skrzyni i dyfrze, komory silnika, podpiecie do komputera oraz zmierzenie kompresji (na pewno o czyms jeszcze zapomnialem) poprosił 120 zł. Siedział przy tym 2h, chociaz umowilismy sie na godzine i musial odwolac jakieś spotkanie... Jako bonus pojechał jeszce z nami na autostrade na jazde próbną. Jednym słowem:

GORĄCO POLECAM PANA JAROSŁAWA (jakkolwiek sie on nie nazywa :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dobrego mechanika i sklep w Krakowie....

Większość części dostępnych ma na miejscu lub w ciągu 15-20minut

Właściciel z zamiłowania dla marki daje 10%rabatu..:-D

Dla zainteresowanych podaję numer 126503285 ..powołajcie się na forum to na pewno wyjedziecie zadowoleni

Adres:

Christo Botewa (koło giełdy samochodowej na rybitwach)codziennie od 9-17

Pozdrowienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawy blacharskie i tylko blacharskie, bardzo szybko i fachowo. Ceny naprawde wporządku. Za zrobienie wstawki w siedzisku tylnego amortyzatora (wyrwało amora z nakretkami) wziął 50zł. Modlnica k Krakowa tel 0698-643-430 Maciek.

 

A teraz pasowałby mi jeszcze dobry pompiarz (taki od pomp wtryskowych), najlepiej na stronie pólnocno-zachodniej Krakowa (Krowodrza i te rejony), zna ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Bardzo proszę o namiary na jakiś zakład/tapicera w Krakowie gdzie rozbiorą mi fotel kierowcy (skórzany i el. reg.) i odrazu na miejscu wymienią mi maty grzejne bo przestały działać. Będę wdzięczny za jakieś namiary.

Pozdrawiam!

Paweł


Kiedyś było: e36 325i, e39 540i, e38 740i, e53 3.0d, e65 745i, e39 M5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edis

ul. Kotlarska 34

tel (12) 4227623

Poleceny przezemnie, choc dosc wysokie ceny. Ale na Bmw sie znaja i wiedza co robia, jesli sie im tylko dokladnie wskaze co trzeba zrobic ;)

Ale np. na przegladzie moga czegos nie zauwazyc. Trzeba przypilnowac.

 

Kolejny dostepny w Krakowie :

 

AutoService, ul. Szczecińska 6, tel (12) 6532680

 

Próbowałem obydwa seriwsy - duuuużo lepsze wrażenie na mnie zrobił serwis EDIS na Kotlarskiej, a i ceny duuuużo bardziej przyziemne. Stosunek cen Szczecińska : Kotlarska to mniej więcej 2:1, a jakośc wykonywania usług porównywalna.

 

Więc osobiście polecam EDIS na ul. Kotlarskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecem speca od szyb - al. 29 Listopada 227.

 

Jadąc na Warszawę w trzecia przecznica lewo za drugim wiaduktem, trochę w głębi w prywatnym domu. Jest tablica z kierunkowskazem i napisem "auto szyby", ale i tak dość łatwo przejechać.

 

Telefony: 603 377 910, 415-90-05 (do 17), 413 10 27 (po 17). Na ulotce ma napisane, że montaż całodobowy, ale nie sprawdzałem.

 

Gość w 15 minut naprostował mi zgięte ramię w podnośniku i wymienił oryginalne prostokątne łożysko, które psuło się raz na miesiąc na okrągłe. Pół roku już działa bez zarzutu.

 

Natomiast średnio polecam serwis autoszyby Jaan na os. Kombatantów 16. Niby wsztko w porządku, ale nie potrafili naprawić tak, żeby się już nie psuło. Plus za to, że gdy wróciłem do nich z diagnozą, że ich pracownik nie wykonał naprawy jak należy bez słowa zwrócili pieniądze.

 

Pozdrawiam

 

Kranken

 

P.S.

 

Nie znacie jakiegoś godnego polecenia serwisu w Nowej Hucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

witam,

 

poszukuje dobrego warsztatu, tzn dobrych fachowców do przeglądu E46 320D przed kupnem takiego modelu. Chce sprawdzić wszystko tzn blacharke, czy nie był bity, zawiecha, silnik, ciśnienie, turbawke itd.

 

Co polecacie? Który warsztat ?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w krakowie na pewno masz autoryzowany serwis BOSCH, jesli nie wiedzialbym gdzie isc - poszedlbym do nich.faktem jest, ze nie sa tani, ale przynajmniej wiedza co robia...

 

ja korzystalem z dwoch w slupsku i bylem bardzo zadowolony.

na poniedzialek umowilem sie w nowym saczu z moja 520i...zobaczymy co bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dołożę coś od siebie. Byłem ostatnio z tłumikiem (vw Transporter). Już był tak totalnie zdechnięty że żadna inna firma nie chciała sie podjąć jego wymiany. Jest jednak doskonały chirurg przed którym "nie ma że się nie da zrobić" Poprostu bardzo dobry fachowiec który za robociznę ma bardzo przystępne ceny. Robi praktycznie wszystko z układami wydechowymi.

 

Kraków ul. Żółkiewskiego 28

tel.430-47-53, lub 0601-48-96-03

 

Jest to w rejonie Ronda Grzegórzeckiego, a dokładnie kierunek - ul. Grzegórzecką od Ronda do Hali Targowej. Zaraz za wyjściem z Ronda(światła-przejazd tramwajowy), na zatoczce dla autobusów należy skręcić w prawo( koło widocznego kiosku Ruch'u).

 

no i ostatnio mnie zawiedli..... zakładali mi nowy tłumik końcowy i tak mi go założyli że obejmy od tłumika wywaliły mi w lewej wnęce bagażnika dziure :evil: no i za tani to w sumie nie są, i jeszcze jedno zakładali mi sonde lambda do mojego pierwszego bmw, i mówie : mam konektorki żeby nie lutować, nie nie nie trzeba zlutujemy - no i zlutowali tak ze nadal sonda nie działała. wiec ostrożnie z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam. Podczas ferii w górach zapaliła mi się kontrolka Airbag. Mam pytanie. Gdzie w okolicach Zakopanego wykasuje błąd airbag.?? Samochód BMW 525d 2003r. Czeka mnie powrót do domu (800 km) i nie chciałbym miec niesprawnych poduszek. Za odpowiedź z góry dziękuję. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Poszukuję warsztatu w KRK co wymieni mi porządnie amory i geometrię ustawi. Polecicie coś?

 

Już nieaktualne :-)

Edytowane przez trzastek

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy może ktoś z kolegów robił z system ogrzewania(nagrzewnica, zaworki) i może podać warsztat który sie podejmie tego typu naprawy?

 

Mam roszenie płynu chłodniczego pod dywanikiem od strony kierowcy.

Poproszę tylko Kraków i okolice.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.