Witam, zadzwoniłem do nich we wtorek przyjęli mnie w piątek rano, odebrałem samochód ok 15, nie wiem czy to długo czy krótko, ale jestem w 100% zadowolony. Z tego co wiem zajmują sie wszystkim co jest związane z bmw, najlepiej zadzwonić pozdr
polecam serwis aoh Janusz Jałocha Krzywaczka /kierunek Wadowice mają gt1 do diagnozy i i coś tam jeszcze do kodowania ...... świetnie sobie poradzili z elektroniką :clap: :clap: :clap: ceny normalne, bardzo profesjonalnie
876 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.