Napewno Szczecińska ma ModicaIII i jeszcze inny sprzęt m.in. do BMW, pozatym mają sprzęt do klimatyzacji - do sprawdzania i nabijania. Robią też porządek z pompami wtryskowymi. Sama to u nich przerobiłam. I jest ok! Co do amorów, to Ozzy ma rację - jest to ciężki temat. Ale jesli sie dobrze zna swoje auto, to żadnych specjalistów do tego nie trzeba, by stwierdzić, że amory są do zmiany juz lub za chwilę.