Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Co do kontaktu z Mag – Polem tylko polecam telefoniczny zawsze fachowo doradzą wystarczy zadzwonić zrozumiecie po sekundzie dlaczego . Jak już jesteście na miejscu spokojnie wycenią ewentualne przyszłe ratowania naszych cacek . Dzisiaj wymieniłem klocki , czujnik i końcowki stabilizatorów . Następna wizyta w przyszłym miesiącu ale wiem już ile muszę odłożyć . :cool2:

 

Kontakt mailowy to nie byl moj wymysl - pan z biura sam takie rozwiazanie zaproponowal. Poza tym na 100% maja moj nr telefonu. Chyba jednak zdecyduje sie na MCars, 3x dalej, ale MagPol skutecznie mnie na razie odstrasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony polecam warsztat Baura. Robiłem ostatnio parę rzeczy u nich i byłem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Dowiadywałem się w paru warsztatach o wycenę naprawy i u nich było najtaniej. Dotrzymują terminów. Widać, że są solidni i przede wszystkim uczciwi (co w czasach mechaników-partaczy-naciągaczy jest wyjątkiem). Z tego co wiem to posiadają duży wybór części nowych i używanych. Robią także swapy, różne przeróbki zawieszeń, hamulcy itd. Jest to warsztat, który specjalizuje się w naprawie BMW.

Kontakt 661 496 167

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli ktoś ma problem z szybą w swojej Beni to polecam firmę Golden-Bay z siedzibami w Warszawie i Grójcu. Mają naprawdę pełny wybór szyb, a małe uszkodzenia naprawiają. Tanio, solidnie i naprawdę ekspresowo. No i nie ma znaczenia czy masz ogrzewanie, antenę sensory i inne bajery w swojej szybie, oni to zrobią! http://www.golden-bay.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów!

 

Właśnie jako nowy użytkownik, otrzymałem aktywację konta na tym forum (myślałem że juz sie nie doczekam :-). Starałem się o nią głównie po to żeby wyrazić swoją wdzięczność serwisowi MAG-POL .

Jakiś czas temu, stosunkowo niedawno stałem sie szcześliwym posiadaczem 540 iA z 99r. Niestety nie dane mi było zbyt długo cieszyć się fantastycznym przyspieszeniem mojej beemki ponieważ po mocniejszym wciśnięciu pedału gazu zaczynała sie dławić i nie miała mocy.Poszukałem więc na forum polecanego przez Was warsztatu i zadzwoniłem do MAG-POLu. Ku mojemu zdziwieniu okazało sie że musze poczekać 2 tygodnie na wizytę . Ponieważ jestem raczej w "gorącej wodzie kąpany" więc po zarezerwowaniu terminu w MAG -POLu zacząłem jeżdzić tu i tam licząc że jakiś serwis pomoże mi "na szybko". Efekt był taki że wydałem jakieś 500 pln za :-) tzw podłączenie do kompa bądz diagnostykę, również za wymianę termostatu bo też wychodził błąd i niestety teraz wiem że umoczyłem tą kasę bo samochód dalej nie chciał jeżdzić.Tym sposobem doczekałem upragnionego terminu w MAG - POLu. Nie zdążyłem dobrze wjechać na teren warsztatu a juz wyszedł do mnie bardzo sympatyczny mechanik i od razu wjechałem na stanowisko. Chłopaki wzięli się ostro do roboty chwilę postałem popatrzyłem, popilnowałem i stwierdziłem że mogę z czystym sumieniem zostawić samochód wiedząc że jest w dobrych rękach. "Śledztwo" trwało 3 dni ale zakończyło się sukcesem, nie będę opisywał co się stało bo nie jestem mechanikiem i nie chce prowokowac do polemiki. Grunt że oprócz tego wymieniono mi olej i filtr i usunięto usterkę elektroniki.Jak przyjechałem po odbiór samochodu i odbyłem jazde próbną z mechanikiem to gęba nie przestawała mi się cieszyć :twisted: znów miałem reaktor atomowy pod prawym pedałem :cool2: Całość kosztowała mnie 360 pln. Po uregulowaniu rachunku właściciel znalazł jeszcze czas żeby spokojnie porozmawiać ze mną na temat samochodu, odpowiedzieć na kilka moich pytań i poinformować że obejrzał dokladnie samochód i uważa że to naprawdę fajna sztuka - czym sprawił mi dużą przyjemność i pozwolił wybaczyć mojej Beci chwilowe niedomaganie elektroniki.

 

pozdrawiam

 

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ze swojej strony polecam warsztat Baura. Robiłem ostatnio parę rzeczy u nich i byłem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Dowiadywałem się w paru warsztatach o wycenę naprawy i u nich było najtaniej. Dotrzymują terminów. Widać, że są solidni i przede wszystkim uczciwi (co w czasach mechaników-partaczy-naciągaczy jest wyjątkiem). Z tego co wiem to posiadają duży wybór części nowych i używanych. Robią także swapy, różne przeróbki zawieszeń, hamulcy itd. Jest to warsztat, który specjalizuje się w naprawie BMW.

Kontakt 661 496 167

podpisuje się pod tym - też polecam chłopaków - przejawiają wiele miłości do beemek i ogarniają temat

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DIESEL NAPRAWY

Pompy wtryskowe-silniki

SŁAWOMIR POLAK

Mory ul. Poznańska 36

tel. 721-15-52

kom. 0-602-690-035

 

Czy ktoś może jeszcze zna jakiegoś speca od pomp wtryskowych w okolicach Grójca lub Warszawy?

Pytam, ponieważ p.Polak ma najbliższe terminy za dwa tygodnie.

 

Czy w Mag-Polu albo Auto Buków robią takie rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony polecam warsztat Baura. Robiłem ostatnio parę rzeczy u nich i byłem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Dowiadywałem się w paru warsztatach o wycenę naprawy i u nich było najtaniej. Dotrzymują terminów. Widać, że są solidni i przede wszystkim uczciwi (co w czasach mechaników-partaczy-naciągaczy jest wyjątkiem). Z tego co wiem to posiadają duży wybór części nowych i używanych. Robią także swapy, różne przeróbki zawieszeń, hamulcy itd. Jest to warsztat, który specjalizuje się w naprawie BMW.

Kontakt 661 496 167

podpisuje się pod tym - też polecam chłopaków - przejawiają wiele miłości do beemek i ogarniają temat

A jest jakiś inny namiar na nich. Od rana próbuję i nie idzie się dodzwonić, najpierw nikt nie odbierał a potem wyłączony w ogóle. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Gorąco

 

MAG-POL BIS Piaseczno ul. Przesmyckiego 58

 

profesjonalizm, dbałość, dokładność - słowem pełna fachowość a to rzadkość w tych czasach - dostępność wszystkich części - oryginały lub zamienniki, przystępne ceny serwisowe.

 

Kolejny raz korzystałem z usług serwisu i kolejny raz jestem w pełni zadowolony.

 

zrobiono to o co prosiłem i zdiagnozowano mi w ramach serwisu bezpłatnego to co niedomaga i powinno być zrobione w przyszłości - podano kolejność ważności napraw i ceny kolejnych usług.

 

Polecam Kolegom Forumowiczom z terenu Mazowsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktoś może o warsztacie na ulicy Karpackiej 9 ?

człowiek reklamuje swoje towary na allegro, zagadałem do niego w sprawie amortyzatorów zapronował również ywmiane u siebie w warsztacie, wszystko wydaje sie tanio i fachowo, ale prosiłbym o jakieś zdania na ten temat.

jego stronka: http://bemer1.webpark.pl/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na mnie przyszla kolej by swoja bunie oddac w rece mechanikow. Na szczescie trafilem na to forum a tu polecaliscie MAG-POL. Ale od poczatku:

Na wizyte musialem czekac tydzien - maja chlopaki duzo roboty. Na wizyte przyjechalem punktualnie i bez nawet minuty czekania wjechalem na warsztat. Problemem z ktorm przyjechalem glownie byl zle dzialajacy uklad ogrzewania. Ale tak naprawde chcialem zeby wreszcie jakis fachura zrobil diagnostyke i przejrzal czy autko naprawiac czy sprzedac (auto ma swoja historie - spory przebieg i bylo bite) wiec zalezalo mi na rzetelnej opinii. Trafilem na bardzo przyjemnego mechanika ktory nie denerwowal sie ze ja bezczelnie gapie mu na rece i spokojnie robiac swoje tlumaczyl mi co w takim aucie sie glownie psuje. Sprawdzil poziomy i wlasciwosci cieczy, uzupelnil plyn wspomagania i wlal koncentrat do chlodnicy. Potem autko trafilo na podnosnik i zaczal sie przeglad podwozia. Tu z karteczka zapisal wszytskie czesci ktore nalezaloby na dzien dzisiejszy wymienic i powiedzial ze najwazniejsze czyli silnik i podstawowe mechanizmy sa w bardzo dobrym stanie a te poprawki to raczej takie bzdetyi nie ma sie czym przejmowac. Samochodzil spowrotem na ziemie i podlaczenie pod komputer. Mija jakies 40 minut diagnozowania a ja sie zastanawiam ile mnie za to skasuja? Przy podlaczeniu kompa nawet spytalem ile podpiecie mnie bedzie kosztowac a on na to ze "- przeciez bez tego nie bylbym w stanie powiedziec co jest z autem i jest to wliczone w diagnostyke" no tak, pomyslalem sobie "ciekawe ile ta diagnostyka mnie wyniesie". Po jakiejs godzinie wyjechalem autem z garazu i poszedlem do szefa obgadac ewentualny remont i zaplacic. Grzeczny pan wszystko podliczyl, powiedzial ze na za tydz. mozemy sie umawiac na robote. W sumie naprawa to jakies 4 godz. wiec nawet podrzuca mnie do pobliskiego Auchan zebym sie nie nudzil (!!!) Oczywiscie powiedzial ile bedzie kosztowac kazda z czesci u nich zamowiona i ile robocizna za to. Jak chce to moge swoje czesci przywiezc ale wtedy nie beda na nie gwarancji dawac (zrozumiale). W sumie wyszlo 500 za czesci i 300 za robocizne. Nie wiem czy to malo czy duzo ale i tak tam do nich pojade bo mimo ze na mechanice sie wcale nie zna to widac bylo ze chlopaki wiedza co mowia i znaja sie na robocie. Jak juz wstepnie sie umowilismy choc bez zadnyc zobowiazan na za tydzien na robote to przyszedl czas spytac ile za dzisiejsza robote. I tu po prostu mnie zamurowalo! UWaga... 20zl Az sie spytalem 'TYLKO tyle?' Zdawalem sobie sprawe ze w niektorych zdzierczych zakladach biora 100 za samo podlaczenie do Carsoftu. A tu godzine mechanik mi opowiadal i tlumaczyl i pokazywal co i jak. I w sumie jak sie okazalo to zaplacilem nie tyle co za robote co za uzupelnienie plynow. Banan mi z buzi jeszcze przez godz. nie schodzil:) I wiecie co jest w ty najlepsze? Ze oni jak najbardziej mogli mnie za ta wizyte skasowac 150 a ja bym nawet nie mrugnal okiem bo tyle sie moglo nalezec. Tylko ze w takim podejsciu profesjonalny zaklad pokazuje swoja klase. Przeciez mogl wziaz 100 czy 200 a ja bym sie zastanawial czy wracac do nich i sie tam zajmowac naprawa. A tak nawet mi do glowy nie przyszlo zeby myslec o konkurencji tylko na pewno do nich wroce i swoje na mnie i tak zarobia. Tak czy siak poczulem ze moje autko trafilo w rece profesjonalistow i nikomu innemu nie dam juz lap polozyc na swojej buni:)

Wszystkie pozytywne opinie ktore przeczytalem na tym forum jak najbardziej zasłuzone!

 

------------------------

Nie bede zakladal nowego postu zeby dopisac pare zdan.

Oczywiscie pojechalem z bunia na umowiona wizyte. Zostawilem autko i tak jak umowione czekalem na tel nast dnia. Tak jak bylo ustalone auto bylo gotowe do odbioru na czas. Nawet odebrano mnie z Piaseczna bo jako ze nie mial mnie kto podrzucic to bylem niemobilny. Wlasciciel przyjechal po mnie moim autkiem i razem pojechalismy do warsztatu. Po drodze jeszcze troche pogadalismy i powiedzial ze nie zauwazyl wczesniej ale mam zapowietrzone hamulce. Zaraz na miejscu kazal sie tym zajac i po pol godz. autko bylo gotowe do odbioru. Naturalnie zadnych "dodatkowych kosztow, ktore wynikly podczas naprawy" wszystko uzgodnione jak amen w pacierzu a odpowietrzenie hamulcy (wszystkich 4 kol) i uzupelnienie jakiejsc blaszki na klockach hamulcowych -"zeby pan byl zadowolony" zrobili gratis:)

 

Naprawde trudno w tych czasach o takich ludzi, ktorzy z taka pasja, zaangazowaniem i uczciwoscia podchodza do wykonywanej pracy. Dziekuje uzytkownikowm tego forum ze mi ich poleciliscie bo byl to strzal w 10!

Edytowane przez nive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dołączyłem do grona usytysfakcjonowanych

klientów MAG-POL-u. Wymieniali mi wahacze i uporali się jeszcze z kilkoma innymi problemami w moim samochodzie. W porównaniu do innych warsztatów wyróżnia ich wiedza i umiejętności. Poza tym widać, że z pasją podchodzą do samochodu i dbają jak o własny. Jeśli do tego dodać obsługę klienta na wysokim poziomie to trzeba przyznać, że MAG-POL można w ciemno polecić najwybredniejszym pasjonatom BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Serwis BOSCH Cichoń

Kadzidło koło Ostrołęki ul. Mazurska 4 (przy trasie z Warszawy na mazury)

 

Wszystko co związane z mechaniką i elektryką/elektroniką, profesjonalne podejście, nie zdarzyło mi się żeby czegoś nie zrobili, nie ma takiej opcji, nie oddadzą auta jeśli nie zrobią.

 

POLECAM.

http://img638.imageshack.us/img638/9205/panoramaaut.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po raz kolejny polecam ten sam serwis ;) w Piasecznie. Nawet ten sam jak mój przedpiszący ;) . Wymienili mi olej, filtry itp. i okazało się przy okazji że uszczelka pod deklem zaworów przecieka. Oczywiście poszła do wymiany (miała prawo - to już kilka lat dla gumy). Piotr (monter z Tego serwisu) spędził z pół godziny na czyszczeniu krawędzi połączenia, bez żadnych uwag z mojej strony po prostu stwierdził że trzeba oczyścić krawędź z lakietu bo odłazi (jak obejrzałem tą krawędź to może mógłbym dyskutować ;) )... Ja nawet o tym nie wiedziałem... Dlatego znów Ich polecam (a szczególnie Piotra ;) ) - Gość który wkłada trochę serca w robotę (co chyba jest dość rzadkie).
$M$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

ja z czystym sumieniem moge polecic ENERGY GAZ POLSKA - chlopaki wiedza co robia!! a co fajniejsze ostatnio wyposazyli sie w hamownie i to obciazeniowa!! najlepiej rozmawiac z Piotrem... naprawde zawsze mozna liczyc na porade :)

 

jak cos smialo mozna sie na mnie (Karol) powolac bo napewno mnie bedzie kojarzyl :)

 

www.egp.pl

 

a co do warsztatow w okolicach zabek ktory polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Oczywiście - MAGPOL jest OK polecam wszystkim wielbicielom bawarek - jeszcze nigdy się nie zawiodłem na kolegach z MAGPOL-u

 

Witam!

 

Czy ten warsztat zajmuje sie innymi markami poza BMW na tak samo wysokim poziomie? :think:

Edytowane przez Exec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście - MAGPOL jest OK polecam wszystkim wielbicielom bawarek - jeszcze nigdy się nie zawiodłem na kolegach z MAGPOL-u

 

Witam!

 

Czy ten warsztat zajmuje sie innymi markami poza BMW na tak samo wysokim poziomie? :think:

 

Wiem, że Rover też nie jest im obcy. Ostatnio widziałem ze 2 stare VW, ale też i matiza... Zadzwoń, to się dowiesz ;)

$M$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
dzisiaj byłem w sklepie BMW ul.Narbutta 5A obsługa i wiedza w temacie na najwyższym poziomie i bardzo sympatycznie

Pozdrawiam

 

Potwierdzam w całej rozciągłości.Nie byłem tak co prawda dłuższy czas,ale swego czasu bywałem tam często i zawsze byłem zadowolony.Pracują tam (mam nadzieję że w dalszym ciągu) dwie bardzo miłe i fachowe kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.