Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Naprawa szyberdachów, szyb, alarmy, etc.

 

0 22 814 12 60

502 072 604

03-307 Warszawa, Gersona 19

pow.m. st. Warszawa, woj.mazowieckie

 

brzyszcz@wp.pl

 

Naprawiali mi szyberdach wraz z przerobieniem na elektrykę. Znają się na rzeczy, pełna profeska, byłem mile zaskoczony obsługą i wiedzą. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

 

Informuję szanowne towarzycho, że w znanym Wam dobrze MAG-POL na ul. Przesmyckiego w Piasecznie Panowie zainwestowali w najlepszy sprzęt, CHWALI się CHWALI, i:

 

 

od niedawna można u nich w pełni serwisować KLIMATYZACJĘ

 

 

Dziś właśnie to zrobiłem i mrozi mi jak w lodówce.

 

 

 

Co do usługi - tradycyjnie jak na MAG-POL - DOBRZE i NIEDROGO.

Niecała godzinka i klima jak nowa.

 

 

Polecam!

radocha z jazdy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tłumiki - dobrze i tanio

Warszawa Ul. Harfowa

Jedziemy ul. Grójecka od centrum,

za ulicą Korotyńskiego wypatrujemy małej uliczki w prawo (ul. Harfowa)

 

Mi zaspawali tłumik, a przy okazji poprawili cały wydech (trochę go podnieśli).

 

Dobrze, tanio i z uczuciem. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiem tak: ufam Marcinowi Sturcbecherowi jak kot mleku. Kurde, ten gość widzi wszystko, wystarcza mu 10 minut żeby w samochodzie zobaczyć prawie wszystko, jest mocniejszy od każdej encyklopedii, a poza tym jest po prostu uczciwy. Ceny niskie i słuszne.

Wierzę szczerze, że jak raz tam pojedziecie, to już będziecie spokojni o warsztat do swojego samochodu.

Zresztą Marcin ma świadomość tego, jaką oferuje jakość, bo widzi ile aut do niego przyjeżdza.

Polecam w ciemno.

Ostroroga 10a - blacharka i lakier

Rzemieślników 11 - cała reszta.

 

Ja nigdzie indziej nie pojadę - nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: ufam Marcinowi Sturcbecherowi jak kot mleku. Kurde, ten gość widzi wszystko, wystarcza mu 10 minut żeby w samochodzie zobaczyć prawie wszystko, jest mocniejszy od każdej encyklopedii, a poza tym jest po prostu uczciwy. Ceny niskie i słuszne.

Wierzę szczerze, że jak raz tam pojedziecie, to już będziecie spokojni o warsztat do swojego samochodu.

Zresztą Marcin ma świadomość tego, jaką oferuje jakość, bo widzi ile aut do niego przyjeżdza.

Polecam w ciemno.

Ostroroga 10a - blacharka i lakier

Rzemieślników 11 - cała reszta.

 

Ja nigdzie indziej nie pojadę - nie ma szans.

 

Tak jest, to szczera prawda. Gość uczciwy i baaardzo fachowy. Rzadko się to zdarza w środowisku speców samochodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepszy gazownik w MŁAWIE to Maciek TYLICKI, nie pamiętam ulicy ale to w okolicach dworca PKP. Facet zna się na robocie.Dobry fachowiec ,rzetelny i słowny a przy tym nie jest drogi. Naprawdę polecam.
Chyba chciałbym sprzedać swoją i zamienić na nowszy model...może 7-kę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( Mam pękniętą czołową szybę w moim E 36 coupe i potrzebuje dobrego warsztatu specjalizującego się w wymianie szyb najlepiej w Warszawie lub okolicach.

POMUZCIE PROSZE ! :(

 

www.car-glass.pl

 

A ja polecam zaklad na Śmiałej (Żoliborz). Wstawiaja tam szyby Pilkinstona. Warsztat naprawde godny polecenia - uczciwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( Mam pękniętą czołową szybę w moim E 36 coupe i potrzebuje dobrego warsztatu specjalizującego się w wymianie szyb najlepiej w Warszawie lub okolicach.

POMUZCIE PROSZE ! :(

 

www.car-glass.pl

 

A ja polecam zaklad na Śmiałej (Żoliborz). Wstawiaja tam szyby Pilkinstona. Warsztat naprawde godny polecenia - uczciwi

 

dzięki za radę a mogę jeszcze prosić o nr. tel. ? :D

-=BAWARKA TO DOBRA PARA DLA MNIE -=


http://img512.imageshack.us/img512/2996/333333333yq4.jpg


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=43306&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym prosić o numer telefonu do fachowca na Rzemieślników 11?

Czy moze mam jechać w ciemno:)?

numer stacjonarny zostal przeniesiony z ostroroga czyli nadal jest to 3532867.wymienialem u nich wczoraj rozrzad,doszlo do tego pare innych rzeczy po drodze ale cenami bylem pozytywnie zaskoczony.

ale zaszly pewne zmiany,mianowicie po dwoch wizytach na poprawki rozrzadu(zaczal wyc pasek)panowie stwierdzili ze "tak musi byc"-przed wymiana jakos nie musialo,tak czy siak slyszac od mechanika slowa"tak musi byc"lub "to sie ulozy"na usta cisna sie inne slowa niz profesjonalizm..

no i dopiero po trzeciej wizycie :shock: udalo sie chodzi cicho.jednym slowem nie musialo to wyc,nie chce zle o nich mowic po prostu moze mieli pecha akurat do tego egzemplarza.za jakis czas czeka mnie wizyta u ich blacharza,zobaczymy co z tego wyniknie :wink:

Edytowane przez filip 316
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego...Trzy dni temu miałem problem w swojej 5 problem z klimą!!:/:/Nie wiedziałem co się dzieje,bo się na tym nie znam,ale obroty mi spadały przy włączonej klimie!!W pewnym momencie wogóle klima przestała chodzić:/ Jechałem akurat Puławską w stronę Piaseczna i los chciał,że akurat natrafiłem na warsztat klimy przy samej Puławskiej...No więc zajeżdzam do tego warsztatu.Było trochę samochodów,ale jeden z pracowników od razu zajął się moją błyskawicą.Na diagnozę długo nie czekałem:/:/Okazało się,że mam za mało gazu!!Napełnili mi klime razem z jakimś barwnikiem,który wykazuje nieszczelność.Bardzo przyjemny serwis,niedrogo,a przytym fajna obsługa.Zajmują się nie tylko klimą,ale też wymieniają oleje,chłodnice wody,klocki i różne:) Teraz mają tam zniżki!Naprawdę polecam!!

 

Autoklimatyzacja

Puławska 470

www.autoklimatyzacja.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony polecam:

 

Naprawa zamków, awaryjne otwieranie samochodu, dorabianie kluczy:

http://www.pogotowie-zamkowe.pl/

Miła, fachwa obsługa, robiłem tam rozwalony zamek w e34.

 

Klimatyzajca:

http://www.euro-klima.pl/polish/index.html

Zostałem tam skierowany na naprawę klimy przez ludzi z MAG-POLu (wówczas jeszcze nie zajmowali się klimą).

Diagnostyka, wymiana sprężarki, nabicie nowym czynnikiem, cena była rozsądna, a mrozi przyjemnie do dziś.

 

Alarmy, blokady, mechanika, elektryka:

http://www.auto-alarmy.com.pl/

 

Naprawdę miła, fachowa obsługa. Miałem rozwalony alarm, i nawalającą elektrykę. Po diagnozie wyszedł padnięty akumulator, ale sprawdzono alternator, rozrusznik, zaś istniejącą instalację sprawdzono i poprawiono. Wszsytko zamknęło się w 400zł, a mogło by znacznie gorzej. Niebawem podpinam tam wóz pod kompa. Naprawdę polecam.

 

Wszystkie firmy mieszczą się w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich miłośników bmw.Sam jezdze e 30 1,8(gaz) z silnikiem m 10.Do niedawna autko spisywało sie bez wiekszych zarzutow,jednak od pewnego czasu zaczeło mi "prychac" w zakresie obrotów 2000-2500.Koledzy znajacy sie na rzeczy doradzali-wymien swiece-wymieniłem,przewody-wymieniłem,-kopułke-wymieniłem,cewka-wymieniłem itp.Gdy nic nie przynosiło efektu zaczalem jezdzic po pseudo elektrykach ktorzy regulowali mi zapłon itp.Efektow nie było zadnych,auto jak szarpało tak szarpie.Gdy juz całkiem rece mi opadły trafiłem na to własnie forum.Zdecydowałem ze auto oddam do mag pol-u w piasecznie.Pan mechanik stwierdził ze musze auto zostawic bo maja duzo roboty i nie wie kiedy bedzie mogł sie za to wziac.Po niespełna 3 dniach dostałem tel ze auto jest gotowe.Dokładnie nie wiem co było ponoc jeszcze raz zapłon ustawili i cos pokombinowali przy palcu rozdzielacza i elektryce.Objawy szarpania ustapiły"jak reka odjał".JESTEM W 100%ZADOWOLONY Z JAKOSCI USŁUG OFEROWANYCH PRZEZ W/W SERWIS I GORACO WSZYSTKIM POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niestety usługa nie okazała sie tanią-za ustawienie zapłonu i pogrzebanie przy elektryce zapłaciłem 200 zł.Tak czy siak jestem szczesliwy ze moja beemka znow jezdzi jak nalezy.Jeszcze raz goraco polecam ten serwis!!!

Pozdr dla wszystkich miłośników tej marki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam bardzo wszystkim uzytkownikom samochodow marki BMW, zwlaszcza ulubionego przeze mnie modelu E36 warszat MAG-POL BIS w Piasecznie przy ul. Przesmyckiego 58 - tel. 0227570048. Szybka, fachowa obsluga, bardzo dobre ceny i 100% jakosci. Jezdze do nich dwoma samochodami 325i i M3 E36 i jestem zawsze bardzo zadowolony - maja pelen pakiet uslug.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bokser: Witam serdecznie!! Byłam ostatnio w polecanym już na forum warsztacie na łopuszańskiej 31 a , tel 22/846 62 30 i przyznaje rację warsztat godny polecenia-miły kontakt, fachowa obsługa a ceny naprawdę niskie - miałam problem z moim BMW na dwóch innych warsztatach nie potrafiono znależć przyczyn awarii ,a na łopuszańskiej w ciągu 5 min wszystko było wiadomo a tego samego dnia auto było sprawne za "bajońską" kwotę 50zł -polecam gorąco !!!!!!! :clap:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim tygodniu zmuszony bylem naprawić rozrusznik w swojej E 36, 1,8. Dopytując po znalezionych w necie warsztatach udało mi się ustalic iż regeneracja mojego rozrusznika wyniesie od 290 zł do 320 zł przy czym musze sam wymontować inczej koszty wzrosną. I mila niespodzianka jeden z pracowników takiego warsztatu polecił mi warsztat elektromechaniczny na ul. Wschodniej w Piasecznie Całkowita regenaracja mojego rozrusznika wyniosła mnie 190 zł. z montazem. Zdecydowanie go polecam przy takich naprawach. Bardzo mila obsługa i kontakt. Zdecydowanie godny polecenia.[/code]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.