Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

 

Marcin Szturc

ul. Ostroroga

na tyle Powązek, na Woli, dokładnie naprzeciwko Orlen brama wjazdowa na samym rogu

koleś ma wszystkie BMW w palcu, jest chodzącą encyklopedią, fan i pasjonat tej marki, głównie starszych modeli

 

Zdecydowanie Polecam ten Warsztat! :!:

 

Warsztat sie rozwija - nadal polecam jego uslugi

www.mcars.pl

Maja juz strone www, ktora bedzie sie rozwijac i stanowic dla uzytkownikow BMW praktyczny "poradnik"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szturc jest mily, ma super serwis i super sie opiekuje BMkami. Co szczegolnie mi sie podoba to jest ze jak niewie to mowi ze niewie i ze trzeba np. pojechac do Boscha lub kodz gdzie sie szczegolnie na tym znaja (jak np. w TDS Pompa albo TURBO). BARDZO BARDZO POLECAM
BMW było: E30 316i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie polecić Warsztat Pana Krzysztofa :D

Mieści się on na Bródnie ul. Żyzna 5, trudny dojazd ale warto poszukać.

Robie u niego autko od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony. :cool2:

Naprawia tylko BMW i robi to bardzo profesjonalnie. Na koniec wszystko tłumaczy co i jak i dlaczego, także można się jeszcze przy okazji dużo nauczyć! :cool2: :cool2:

Teraz trudno u niego o jakiś dogodny termin (1-2 tyg. czekania) ale jak jest jakaś drobna usterka to można zawsze przyjechać i sprawdzić co się popsuło.

Czasem jak trzeba to dzwonie do niego i tlumaczy mi jak cos naprawic przez telefon!!!

:mrgreen: :mrgreen:

 

POLECAM

Koleś zna się na BMW, jeszcze się nie zdażyło żeby nie wiedział jak coś naprawić.

 

Namiary

Krzysztof Seweryn

ul. Żyzna 5

tel. 606 536 527

AP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Mechanika:

Dołączam się do polecających zakład Piotra i Leszka: MACIEZYSZ, Podgrodzie 3.

 

Nie ma dla nich zagadki z dziedziny mechaniki, naprawiałem już u nich zawieszenie, uszczelniałem silnik, robiłem kapitalny remont silnika. Ich jedyną wadą jest chroniczny brak czasu, ale nigdy nie odmówili pomocy, jeżeli zaszła taka potrzeba.

Perfekcyjnie wyregulowali mi pompę wtryskową w TDS-ie. Nie potrzebowali do tego żadnego stołu ani innych takich rzeczy - silnik zapala "za raz", ma stabilne wolne obroty, przyspieszenie jest ok., pali 9l w mieście.

 

Elektryka:

 

Tomasz Zawadzki

Kobyłka, ul Nadarzyńska 3

0 505 825 940

Na terenie stacji benzynowej (chyba Shell)

Po pierwsze jest to bardzo cierpliwy człowiek. Doskonały, jeżeli przyjdzie nam znaleźć skomplikowaną usterkę, a przy tym niedrogi.

 

Hydraulika:

 

Regen Auto

Andrzej Podgórski

ul. Broniewskiego 26

Warszawa Wesoła

Pompy wspomagania, maglownice itp.

Znają się na rzeczy, nie naciągają na dodatkowe koszty.

 

Plastiki:

 

V-max

Serwis motocykli

ul. Światowa 11 (niedaleko Łopuszańskiej)

02-229 Warszawa

Malutki zakład, zajmujący się spawaniem plastiku. Robi dokładnie i tanio. Spawałem tam już kilka elementów takich jak: obudowa wentylatora, nagrzewnica, zderzak, mocowania lamp, a nawet intercooler.

 

Najważniejsze jest to, że jeżeli nie jest pewny, czy spawanie da efekt, odradza wykonanie naprawy (tak było w przypadku nagrzewnicy - miał rację - zaraz się rozszczelniła, ale to ja byłem uparty). Wybieram jego usługi, kiedy mam do wyboru: spawać stary element (np. mocowania lamp), czy kupić nowy.

 

Pozdrawiam,

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam warsztat w Piasecznie k. Warszawy na ul.Przesmyckiego.Jest tam tanio i dobrze,a i co wazne mila obsluga.Tel (022) 757 00 48

 

 

witam nie bylem tam jeszcze ale miale przyjemnosc rozmawiac z wlascicielem telefonicznie i bylem pod duzym wrazeniem jaka mi pomoca sluzyl przez tel. nie wiem jak ceny tam sa ale napewno bede kozystal z tego warsztatu pisze to na zas bo za okolo 4 dni bede tam goscil i mysle ze bede tak samo zadowolony jaki i z samej rozmowy

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam jeszcze jeden ale zupełnie z innej Beczki

jest to ASO Maran

inż Andrzej kokoszczyński

ul. wrocławska 2

tel 022 638 12 68

 

Prosic o Pana Piotra Słomczyńskiego kierownika serwisu mechanicznego

 

 

Napisalem z innej beczki bo To serwis Seata ale BMW tez zrobia. Moja robia i jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja naprawde bardzo polecam warsztat w Mosciskach !

ul. 3 Maja 89

 

Jest to Autoserwis, szefem jest p. Ryszard Wyderka. Wczesniej pracowal w Niemczech jako mechanik, a teraz otwarl swoj warsztat.

 

tel. 752 26 08

 

Jezdze tylko do niego ze swija e39, a wczesniej jezdzilem e32 i zawsze mialem wszystko na czas i w porzadku.

Prowadza tam baze danych w komputerze, po wymianie jakiejs czesci daja numer czesci z faktury i mozna sprawdzic. Jest tanio !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi dzis, juz drugi raz w histiorii tego auta, pomogl wlasciciel piseczyńskiego MAG-POL'u.

Tym razem telefonicznie i gratis a bylem pewien ze bez lawety sie nie obedzie!!!!

Naprawde polecam, bardzo sympatyczny i w 100% wie co mowi, niestety terminy dlugie, ale w jego przypadku to zaleta bo jest na co czekac!!

 

Pozdrawiam, Karol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Marcin Szturc

ul. Ostroroga

na tyle Powązek, na Woli, dokładnie naprzeciwko Orlen brama wjazdowa na samym rogu

koleś ma wszystkie BMW w palcu, jest chodzącą encyklopedią, fan i pasjonat tej marki, głównie starszych modeli

 

Zdecydowanie Polecam ten Warsztat! :!:

 

Witam szanowne miłosniczki i miłośników marki BMW,

 

Ostatnio miałem okazje skożystać z usług Pana Marcina i muszę przyznać, że zn sie na tym co robi :cool2: , Moje atko E34 520i 24V z Vanosem 95' trafiło do Pana Marcina po tygodniowym oczekiwaniu w kolejce. Miałem rozregulowany rozrząd przez innych "zdolnych" mechaników. Miałem również uszkodzoną nagrzewnicę i parę innych drobnostek do "wyprostowania". Po 4 dniach rozkręcania, regulacji i przeglądu drobniejszych szczegułów wyjechalem z warsztatu zupełnie innym BMW. Auto odżyło i teraz czuję, że jadę :cool2: . Jednym słowem polecam Pana Marcina, wie co i jak trzeba robić.

Pozdrawiam, Jacek_M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szturc jest mily, ma super serwis i super sie opiekuje BMkami. Co szczegolnie mi sie podoba to jest ze jak niewie to mowi ze niewie i ze trzeba np. pojechac do Boscha lub kodz gdzie sie szczegolnie na tym znaja (jak np. w TDS Pompa albo TURBO). BARDZO BARDZO POLECAM

 

Fakt, Marcin jest super jesli chodzi o wiedze fachowa i kocha BMW. Niestety on sam osobiscie coraz rzadziej robi przy samochodach, a juz do jego mechanikow takiego zaufania nie mam... Ale polecam warsztat bo diagnostami sa super, a i ceny czesci maja dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę śmiało polecić firmę ALARMET SYSTEM

 

Zajmują sie oni chiptuningiem, zabezpieczeniami, alarmy itp

  • Blokady elektroniczne tzn. antynapad i imobilajzer (blokady np. pompy, zaplonu, rozruchu).
    Centralne zamki.
    Elektryczne szyby.
    Radia, głośniki, wzmacniacze.
    Drobne naprawy elektroniczne i elektryczne.
    Naprawy alarmow.
    Liczniki - modyfikacja stanu przebiegu pojazdu

.

 

http://www.alarmetsystem.com

 

Posiadają także własną hamownie więc można sprawdzić tam samochód.

Wszystkie elektryczne sprawy robie u nich i jestem bardzo zadowolony.

 

tel. 508 069 943 - Paweł, na hasło forum BMW znizka :wink:

Bayerische Motoren Werke

Moja 328i :) i na 328i.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Zawsze tam jeżdżę i zawsze jestem zadowolony.

Nieważne czy to drobnostka, czy coś poważniejszego - rozwiązują wszystkie moje problemy. :cool2:

 

MAG-POL BIS

ul. Przesmyckiego 58

05-500 Piaseczno Chyliczki

e-mail: chinex@wp.pl

tel. 022 7570048

http://www.auto58.pl

 

PS. ... a mam do nich ponad 150 km

marzenie : E34 M5

http://img266.imageshack.us/img266/9927/540podpisnj4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Super mechanik od Youngtimer'ów

Ojrzanów ul. Tarczńska 26. Pan Wiesław 605647736.

35km z Centrum Warszawy. Z trasy katowickiej 6km w lewo na wysokości Siestrzeni. Charakterystyczny punkt hotel MAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast polecam serwis BMW Pawłowski Łomianki

tel do nich 22 751 27 70

 

w e34 zmieniałem u nich amortyzatory, spręzyny, hydroregulatory luzu zaworowego, poduszke tylnego amortyzatora, kasowałem błedy komputera, a za kilka dni będe uszczelniał cały przód silnika.

 

w e39 całe tylne zawieszenie, węże chłodnicy, sprawdzałem oryginalność przebiegu, wymieniałem katalizatory.

 

Serwis naprawde godny polecenia :cool2:

Pozdrawiam!

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie polecić Warsztat Pana Krzysztofa :D

Mieści się on na Bródnie ul. Żyzna 5, trudny dojazd ale warto poszukać.

Robie u niego autko od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony. :cool2:

Naprawia tylko BMW i robi to bardzo profesjonalnie. Na koniec wszystko tłumaczy co i jak i dlaczego, także można się jeszcze przy okazji dużo nauczyć! :cool2: :cool2:

Teraz trudno u niego o jakiś dogodny termin (1-2 tyg. czekania) ale jak jest jakaś drobna usterka to można zawsze przyjechać i sprawdzić co się popsuło.

Czasem jak trzeba to dzwonie do niego i tlumaczy mi jak cos naprawic przez telefon!!!

:mrgreen: :mrgreen:

 

POLECAM

Koleś zna się na BMW, jeszcze się nie zdażyło żeby nie wiedział jak coś naprawić.

 

Namiary

Krzysztof Seweryn

ul. Żyzna 5

tel. 606 536 527

 

Ja też polecam! Równiez tu serwisuje - naprawde świetny fachowiec.

 

Pozdrawiam

GRAFIKS

Pozdrawiam

Krzysztof

GRAFIKS

http://www.oldmodels.pl - modeliki kolekcjonerskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie.

Już od dawna serwisuje swoje autko w MAG-POL Bis w Piasecznie na Przesmyckiego 58 i naprawde polecam ten warsztat, w prawdzie widze ze zmienila sie ekipa niestety, bo jeszcze w lutym bylo tylko dwoch mechanikow i sprawdzali sie na medal!!! teraz jest tam male zamieszania bo jest ich z 5 i sie troche gubią niestety. mam nadzieje ze wroci to szybko do normy. Jednym slowem nadal polecam bo jest tam szybko tanio i bardzo solidnie. Co do terminow to trzeba troszke poczekac ale warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Marcin Szturc

ul. Ostroroga

na tyle Powązek, na Woli, dokładnie naprzeciwko Orlen brama wjazdowa na samym rogu

koleś ma wszystkie BMW w palcu, jest chodzącą encyklopedią, fan i pasjonat tej marki, głównie starszych modeli

 

Ostatnio robili w mojej Buni (środek kwietnia):

Zawias (wszystkie gumy z przodu, amorki, mieli wymienić sprężyny)

Hamulce (Tarcze, klocki, ręczny)

Nie wymienili tarcz z tyłu (ee jeszcze pojeździ), nie wymienili amortyzatorów z przodu bo podobno nigdzie nie można dostać.

Nie podłączyli czujników zuzycia klocków ! "a jakoś nam to umknęło"

Na pytanie co obciera z tyłu przy cofaniu: pewnie półoś (lekkie pociągnięcie ręcznego eliminowało piski i zgrzyty)

Nie zrobili ręcznego - był w agonalnym stanie a teraz tylne hamulce ocierają przy jezdzie do przodu! Hamulca ręcznego - zero.

Auto stało 4 dni w warsztacie zapłaciłem 2 tysiące i dalej jest nie do końca sprawny.... Może to wypadek przy pracy ale uświadomił mi, że najlepiej zdjąć garnitur, powiesić koszulę w szafie, wbić się w kombinezon i zrobić samemu. Po oględzinach na kanale okazało się, że jest drugie tyle do poprawienia po Panach Fachowcach z Mcars...

Umawialiśmy się na poprawki ale albo nie mieli czasu albo wymawiali sie weekendem. Umówiliśmy się na telefon - pan Marcin powiedział, że odezwie się jak tylko przyjadą amortyzatory, dzwoniłem, przypominałem się i figa.

Zwlekałem prawie miesiąc z wystawieniem opinii o warsztacie ale po tym jak zrobili ile za to wzięli i ile sam będę musiał jeszcze popracować... cholera więcej do nich nie pojadę.

To był tylko wypadek przy pracy!

Edytowane przez pavlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwlekałem prawie miesiąc z wystawieniem opinii o warsztacie ale po tym jak zrobili ile za to wzięli i ile sam będę musiał jeszcze popracować... cholera więcej do nich nie pojadę.

 

Muszę wejść pod stół i odszczekać. Przed chwilą otrzymałem telefon z zaproszeniem na wtorek (13-06) do poprawek!

Usterki były ale tak jak wspominałem mogło to byc "wypadkiem przy pracy", który rzucił cień na renomę zakładu. Niniejszym odwołuję poprzedniego posta w części dotyczącej "Fachowców", przepraszam za sformułowania, które mogły się wydać niesprawiedliwe.

Panowie z MCars potrafią się zachować i zareagować na negatywną opinię, dbają o klienta i dobre imię firmy! Szczegółowy opis we wtorek wieczorem.

 

 

Teraz jest jak być powinno! ekspresowo i fachowo! Słowo daję poprzednie niedoróbki były jedynie wypadkiem przy pracy!

Mechanicy wymienili: Przednie amortyzatory i sprężyny, tylne tarcze/klocki/linki/szczęki ręcznego zero pisków, zgrzytów, trzasków. Wreszcie mogę podjechać pod dowolny krawężnik nie urywająć miski, zamieść ogonem "na ręcznym". Została tylko wymiana tylnych sprężyn (zostały krótkie) bo IMHO przód stoi ciut za wysoko.

Jeszcze raz odszczekuję: Będę odwiedzał MCARS jeśli wystąpi jakakolwiek usterka!

Następna planowana wizyta: 03-07-2006.

 

P.S. Niski zawias w E30 z silnikiem M40 sprawdza się jedynie na postoju...

Edytowane przez pavlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.