Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam warsztat MCars na Ostroroga 10a, na tylach Powazek - specjalizacja BMW. Po wizycie u chlopakow odzyla we mnie wiara w uczciwosc i rzetelnosc warsztatow - choc ich siedziba nie nadaje sie do folderow :). Tel. 353 28 67 lub 888380427
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam

 

"Midas" róg Puławskiej i Romera - vis a vis wyścigów konnych...

Niestety nie mam żadnego telefonu... :(

 

Serwis "pierwszej pomocy" - klocki, tarcze, olej, amorki, klima, opony i wszystko co z kołami...

 

Większość rzeczy robią od ręki. Ceny rozsądne.

 

Kontakt: http://www.midas-polska.pl

 

Edit 12.02.2006 : Jakieś dwa miesiące temu założyli mi nowe tłumiki (które im przywiozłem) zrobili to kompletnie niefachowo i spartaczyli robotę. Tłumik po kilku kilometrach spadł z zaczepów i walił o spód samochodu. Pojechałem do nich z reklamacją: po obejrzeniu stwierdzili, że musiałem gdzieś uderzyć spodem i się "wyprostowała rura" więc to moja wina, a oni tego nie zrobią. Trochę wydawało mi się to dziwne, bo tłumiki nie miały na sobie nawet rysy - więc podjechałem do Kumpla i zaczęliśmy kombinować. Okazało się, że wystarczy na chwilę odkręcić podpórkę przy katalizatorze, wyregulować umiejscowienie tłumika i zaczepić go od nowa. Cała operacja trwała ok. 20 minut i wszystko jest w porządku do tej pory (nie licze naszych domysłów i kawy ;) ).

Ogólnie nie polecam.

Edytowane przez SMS
$M$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja serdecznie polecam warszat MACIEZYSZ, Podgrodzie 3

 

tel. 22 - 7211366

 

 

Jak dojechac:

 

Wyjazd z Warszawy na Poznan, mijamy TESCO, mijamy znak Warszawa, nie dojezdzajac do gieldy na Broniszach, za hurtownia farmaceutyczna, jest tabliczka Mory, zaraz za nia skret na BABICE STARE, przy stacji GALONIK Petrochemi Plockiej. Skrecamy na BABICE i pierwsza uliczka w prawo, wlasciwie nie uliczka tylko droga, przy Magazynach. Do warsztatu juz sami wjedziecie, bo inaczej sie nie da, droga sama prowadzi.

 

Wiecej info pod warsztatowym nr telefonu.

 

Oprocz mechaniki, BMW oczywiscie takze inne modele i typy samochodow, glownie niemieckich producentow, ale nie tylko.

 

 

Po sasiedzu, na tej samej posesji jest rowniez super blacharz-lakiernik. Tel. 22- 7223016.

 

JA TU NAPRAWIAM, SERWSUJE I MALUJE WSZYSTKIE SWOJE SAMOCHODZIKI OD 8 LAT. ZAWSZE JESTEM ZADOWOLONY.

POLECAM, TANIO, SOLIDNIE I UCZCIWIE.

 

 

również się dołączam serwisuje u nich swoje bmki już bardzo długo i zawsze byłem zadowolony. Przede wszystkim znają się na robocie. Ceny baaardzo przystępne polecam...

E36 325i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominalem juz na forum, wiec i tu tez.

 

Polecam goraco, jesli ktos chce zakladac instalacje gazowa.

Nie skalecza, nie skrzywdza Twojej upatrzonej, ulubionej i wychuchanej beci 8)

Dobre instalacje, dobry montaz.

Estetyczne, fachowe wykonanie.

 

W-wa, Ostrobramska 75. ENERGY GAZ POLSKA

www.egp.pl

 

W mojej 540i wszystko gra i buczy. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan Wysocki / Trax Racing

ul. Szegedyńska, na Jelonkach

nie jest to zakład specjalisujący się w beemkach, ale moja była tam naprawiana chyba przez 10 lat, moi rodzice nadal się tam naprawiają, gość jest godny zaufania więc myślę, że moge spokojnie polecić.

 

 

Marcin Szturc

ul. Ostroroga

na tyle Powązek, na Woli, dokładnie naprzeciwko Orlen brama wjazdowa na samym rogu

koleś ma wszystkie BMW w palcu, jest chodzącą encyklopedią, fan i pasjonat tej marki, głównie starszych modeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam a ja polecam CAR-EXPRES Domaniew kolo Pruszkowa naprawia wszystkie auta i to co najwazniejsze ma tez sklep z czesciami wiec duzo ma na miejscu i ceny ma konkretne TEL.0501279350,0227980027 Natomiast nie polecam warsztatu pana Henryka Błońskiego z Zielonki stosuje w 99% tanie zamieniki .No i obsługa fatalna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Marcin Szturc

ul. Ostroroga

na tyle Powązek, na Woli, dokładnie naprzeciwko Orlen brama wjazdowa na samym rogu

koleś ma wszystkie BMW w palcu, jest chodzącą encyklopedią, fan i pasjonat tej marki, głównie starszych modeli

 

Zdecydowanie Polecam ten Warsztat! :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pod koniec września musiałem wymienić klocki hamulcowe przód i tył.

Zadzwoniłem powiedziałem o co chodzi.Po trzech godzinach miałem zaproszenie do przyjazdu do warsztatu.Panowie w tym czasie sprowadzili klocki ATM i po godzinie wyjechałem zadowolony z niewielkim uszczerbkiem w kieszeni.Porównując ceny dilera to w tym warsztacie wyszło 50% taniej.

Za ok 1000km muszę zrobić przegląd(inspekcja) i oczywiście wstępnie się umówiłem.

POLECAM TEN WARSZTAT Z CZYSTYM SUMIENIEM

 

SUPER DOBRZE SZYBKO I TANIO

MAG-POL w Piasecznie ul. Przesmyckiego 58

tel. 757-00-48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

:D polecam warsztat MAG-POL w Piasecznie ul. Przesmyckiego 58 telefon:7570048

naprawiano mi tam samochod - juz kilkakrotnie i za kazdym razem OTRZYMUJE MILA OBSLUGE, DOBRA CENE i PROFESJONA OBSLUGE.

Mechanika , elektronika, elektryka, hamulce, amorki, Opony i wulkanizacja - to wszystko tam znajdziecie !!!

POLECAM !!! Wiele osob poleconych przeze mnie pojechalo tam i nigdy nie nazekali !!! i to jest 100% PROFESIONALIZM! POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

(22) 722 00 80 p. Sławek

 

ul. Zielna 27 Blizne Łaszczyskiego

Jadąc Górczewską w stronę Sochaczewa, za Lazurową pierwsza asfaltowa w prawo i potem druga w lewo.

 

Człowiek solidny, generalnie naprawia wszystkie samochody (ja robiłem u niego Fiata, Honde, Opla no i teraz pare drobiazgów w BMW), człowiek myśli jak coś robi i robi wszystko bardzo solidnie. Przy okazji ceny ma na jak najbardziej ludzkim poziomie (przykładowo, wymiana piasty i łożyska, trochę za tym jeszcze pojeździł, robocizna - 100 PLN).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER DOBRZE SZYBKO I TANIO

MAG-POL w Piasecznie ul. Przesmyckiego 58

tel. 757-00-48

 

Wybralem sie do tego warsztatu, gdyz polecalo go wiele osob na forum. Musze powiedziec, ze ABSOLUTNIE SIE NIE ZAWIODLEM. Warsztat jest godny POLECENIA. Super obsluga, kultura, profesjonalzim, przystepne ceny. Zdecydowanie POLECEAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUTO-MARK

 

Łomianki ul.Boczna1

499-12-78

 

Namiar ten dostalem od mojego ojca, on zna pana rysia(wlasciciel) chyba ze 20lat i zawsze robi samochody u niego. BMW mam od niedawna ale jak go kupilem to od razu pojechalem na boczna. Wczesniej serwisowalem tam golfa i zawsze bylem bardzo zadowolony. POLECAM bo sa solidni i nie zdzieraja z ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam,

 

nie wystawię negatywa pewnemu warsztatowi pod Warszawą, ponieważ co prawda nie naprawili mi samochodu ale nie wzieli tez pieniędzy.

Natomiast moje problemy rozwiązała pewna firma polecana przez WAS czyli MAG-POL z Piaseczna (Przesmyckiego 58).

Jechałem tam aż 30 km ale warto było.

Teraz np mają długie terminy ale coś w tym musi być.

 

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Widzę, że do MAG-POLu zaczynają się ludzie zjeżdżać :) . Ja też tam byłem - zrobili mi zawieszenie (te warszawskie wyrwy...) i jeszcze kilka detali - teraz mam inny samochód :D . Poza tym bardzo miła obsługa (i szybka - oczywiście po umówieniu). I "żyć dali" (finansowo ;) ). Polecam wszystkim Klubowiczom i Forumowiczom. Kontakt: http://www.auto58.pl/
$M$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto Grad

Wyspecjalizowana firma w usuwaniu wgnieceń w karoserii samochodów bez ponownego lakierowania.

 

Powstałych wskutek:

-szkód atmosferycznych (gradobicia)

-szkód powstałych podczas eksploatacji

 

Zastosowana metoda pozwala na:

-usunięcie szkody bez uszkodzenia powłoki lakierniczej

-ograniczenie kosztów naprawy do 50% w porównaniu z metodą tradycyjną (lakierowanie)

-zachowanie maksymalnej czystości podczas naprawy

-szybkie wykonanie naprawy

-wykonanie naprawy w miejscu wskazanym przez klienta

 

Jakie uszkodzenia można usunąć?

Można usunąć wgniecenia (z nieuszkodzoną powłoką lakierniczą)

o maksymalnej średnicy 50 mm i maksymalnej głębokości 3 mm oraz inne łagodne

 

Wykonujemy również:

-polerowanie nadwozia

-zaprawki lakiernicze

-montaż i lakierowanie ospoilerowania

 

Jak się z nami skontaktować?

Tel: (22)863-46-14 lub kom. 0609404970

E-Mail: autograd@interia.pl

 

Jak do nas dotrzeć?

Warszawa, ul. Mikołajska 19a

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników BMW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.