Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

AUTOPRECYZJA AUTOMATYCZNE SKRZYNIE BIEGÓW

Stara Wieś, Al. Katowicka 250

podaje telefon do Pana Marcina 505 877 104

 

 

 

Witam, jestem tutaj pierwszy raz, gdyz calkiem przypadkiem stalem sie szczesliwym posiadaczem BMW serii 740 z automatyczna skrzynia biegow, niestety fart chcial ze skrzynia po 2 miesiecznym uzytkowaniu odmowila posluszenstwa, pojechalem do Jozefowa pod pretekstem niskiej ceny, po czym przy odbiorze nagle i bez mojej wiedzy suma urosla o ponad 30% i po miesiacu skrzynia dziwnie zaczela bic przy zmianie biegow, pojechalem do SAMKO na Spokojnej taka sama rozmowa ale juz cena bardziej realna oddalem samochod i po odebraniu wszystko wydawalo sie byc dobrze ale po 3 miesiacach sytuacja znow sie powtorzyla, stracilem juz jakiekolwiek sily na naprawe tej skrzyni, znajomy jednak kiedys naprawial w AUTOPRECYZJI jakiegos starego MERCEDESA i polecil mi ten warsztat, tak wiec pojechalem pod warszawe do STAREJ WSI, powiem szczerze ze bylem pod lekkim wrazeniem podejscia do sprawy, wlasciciel zadzwonil do mnie po wyjeciu skrzyni i przy mnie ja zaczal rozbierac w celu diagnozy usterki, spisal protokol, wycenil, i wzieli sie do pracy (nie obiecywali ze zrobia to szybko). Dzis moge stwierdzic ze WARTO BYLO CZEKAC, jezdze samochodem juz pol roku i dzieki bogu nic sie ze skrzynia nie dzieje, zaplacilem w porownaniu do poprzednikow naprawde dobre pieniadze ale jestem naprawde zadowolony zarowno z obslugi jak i wykonania i pozniejszego serwisu!!! Pragne dodac ze skrzynia nosi oznaczenie 5HP30!

POLECAM TEN WARSZTAT JAKO PIERWSZY OSOBOM KTORE NIE MAJA DUZEGO POJECIA O NAPRAWIE AUTOMATU!!![/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

LOL

Polecam pełen profesionalizm; genialna obsługa; ACH i ta cena aż miło było płacić za tyle napraw :)))))

 

POLECAM BO NAPRAWDE WARTO

 

(moja BECIA jest już szczęsliwym pojazdem :lol:

 

witam

potwierdzam: MAG-POL w pisecznie przy przesmyckiego 58

super obsługa - dbanie o klienta !!!

tel. 600 055 350

 

 

bardzo polecam

cosmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Mag Polu w Piasecznie .....Jeżeli ktoś kocha swój samochód to polecam ....Chłopaki w pełni profesjonaliści ...Wymieniałem płyn w układzie chlodzenia , termostat ( kiepsko coś grzało w środku ) kasowanie inspekcji i nowy płyn w układzie wspomagania .....Czas 2 godziny kasa ....naprawdę byłem przygotowany na więcej ....Na koniec sprawdzili mi światła i okazało się że nie mam stopu :duh: ...Całe szczęście że mieli na miejscu czujnik który poleciał a jeszcze tydzień temu działały .....Jeszcze nie raz do nich zawitam ... Wiem przynajmniej że jak ktoś robi coś z pasją to winiki są 100 % :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc

 

Musze podjechac gdzies z moja E46, bo byla po lekki unfalu (sprowadzona) i zostaly tego efekty - do zrobienia mam (od razu mowie ze bezpieczniki OK ;-)) :

 

1. Lampka ABSu sie swieci, ABS nie dziala

2. Lampka ASCu sie swieci, ASC nie dziala

3. Lampka Airbagu sie swieci (mimo ze airbagi sa na 110% ok (swoja droga mam tylko 2x przod) - sam sprawdzalem organoleptycznie :wink: )

4. Oilservice do skasowania (przekroczony przebieg i przyciskiem nie da sie skasowac)

5. Przedkosciomierz nie dziala - ale slyszalem ze jest to z ABSem powiazane

6. Zestroic drugi pilot centralnego zamka

7. Ogolnie sprawdzic elektronicznie czy z samochodem jest wszystko OK.

 

W ktorym warsztacie w Warszawie/okolicach zrobia to najlepiej i przy tym tanio ?? Co mi polecacie ?

 

Myslalem o BMW "na swiatlach w Łomiankach" :wink: , tam pelna inspekcja elektroniki to 100 zł, ale czy to dobry wybor ? :roll:

 

Dzieki z gory

 

pozdrawiam

piotres

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co do warsztatu w łomiankach to moze i dobry warsztacik ale ceny jakbysmy mieli niemieckie pensje hehh skolei podejscie ich do roboty hmm na sztuke , ale ja nieotym ostatnio wracajac od strony Jabłonnej natrafiłem na warsztacik zwie sie auto-bukow chłopaki coprawda zawiele miejsca niemaja ale kazdego przyjmuja z otwartymi rekami mimo iz jest powiedzmy zawalone nieodprawiaja z kwitkiem samochodzikiem zajeli sie błyskawicznie i co najwazniejsze traktuja je indywidualnie i jakby miały dusze a nie na sztuke bardzo mi sie to spodobało i napewno osobiscie odwiedze ich nieraz miejmy nadzieje ze tylko i wyłacznie na przegladzie technicznym a nie naprawie hehh pozdrawiam goraco własciciela sz.p Tomasza i człowieka o niebywale wspaniałych rekach istny chirurg sz.p Sławka dane ich warsztaciku mozna zanalezc na www.auto-bukow.pl bo za duzo by sie tu rozpisywac a ze zdjeciami to owiele lepiej wyglada bo trzeba to zobaczyc na własne oczy mało jest takich ludzi jak oni z pasja i dusza i takim podejsciem do tematu dlatego jeszcze raz goraco ich polecam warsztacik auto-bukow . . . Pozdrawiam Krzysztof z Warszawa Bemowo . . .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa(Bemowo) Sołtyka róg Młynarskiej. Pan Krzysztof, specjalista od Betek robiłem u niego zawiesze, wycinałem katalizator i trochę innej drobnicy, solidny i baaardzo tani, zresztą sam fanatyk marki ma E-32 750i AC Schnitzer no i rekina też 7-kę :D

 

0-605-897-269

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Żyrardowa.

Mam troszke takich, jakby to powiedziec drobnych niedopieszczen zwiaznych z mechaniką i elektryką w mojej Beemce. Widze ze wiekszosc osób chwali sobie MAG-POL BIS. Do Piaseczna mam jakby nie patrzec ok. 50 kilometrów.

Czy opłaca sie jechac taki dystans zeby oddac samochód do mechanika własnie tam?

 

PS. Czy robią oni coś takiego jak przegląd mechniczny i elektryczny samochodu w celu stwierdzenia co jest ewentualnie do wymiany/regulacji?

Audi S4 Avant 2,2T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Magpolu przeglad Ci zrobia i to za friko. Ale od miesiaca (no, bez 4 dni) czekam na maila z wycena robot, ktore trzeba u mnie zrobic. Na maila z ponagleniem tez sie nie doczekalem odpowiedzi. Mam nadzieje, ze to jednostkowy przypadek lub mail zniknal w czelusciach netu. Ale nie podoba mi sie to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinPioneer

Tu nie chodzi o podniecanie się tylko o to ze bardzo dużo osób ma blisko do tego warsztatu i jest im na ręke to że nie musza nigdzie dalej jechac zeby zaznac solidnosci danej firmy :)

 

PS. Każda sroka swój ogonek chwali :wink: (nie traktuj tego osobiscie - tak mi sie skojarzyło)

Audi S4 Avant 2,2T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz jak blisko to tak,wtedy wszystko jasne.Ale np jak ja miałbym jechac do Siedlec mam tam około 40km,lub do Warszawy jeszcze lepiej 100km to bym nie pojechał.Jak tu na miejscu jest pełno warszatów i stacji diagnostycznych.Ja z tym nie mam problemu i nigdzie nie jeżdżę bo jak zechce sobie coś sprawdzić to mam na miejscu i za gratis.Zresztą w tamtych miejscach by mnie skasowali2x 3x więcej za ta samą usługę bo to już inna strefa cenowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. mam do piaseczna do MagPolu najblizej ze wszystich polecanych warsztatów (chociaz i tak 50km) ale pojade do nich, zrobią mi ekspertyze i dzieki temu bede wiedział na czym stoje i z czym se dam rade to zrobie we własnym zakresie.
Audi S4 Avant 2,2T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

to ja tylko dodam, że do MagPol'u jeżdżę z Lublina, bo jestem pewny że rozwiążą moje wszystkie problemy z autkiem :cool2:, a nie staną przy samochodzie i przez 30 minut będą jęczeć, że za dużo roboty, że za drogo, że się wcale nie opłaca :mad2: :mad2:, niestety innym warsztatom już dawno powiedziałem stanowczo NIE :!:

marzenie : E34 M5

http://img266.imageshack.us/img266/9927/540podpisnj4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak dzwonilem do Magpolu (poczatek grudnia, wykasowanie bledow w elektronice E46, koszt u nich "80 zl za samo wpiecie komputera") to mowili ze maja terminy takie ze ok. 2 tygodnie przed sie trzeba zapisywac :shock: ....co ta "reklama" na tym forum robi :lol: .

 

W koncu pojechalem do Pawłowskiego do Łomianek i za 100 zl wszystko zrobil, chociaz chcial 150 zl (diagnostyka pelna elektroniczna, usuniecie bledow paru rzeczy m.in. lampa airbag, zdiagnozowanie czujnika ABSu - musial kolo zdjemowac) ...w sumie do ich roboty nie mam nic (ale to przeciez taka banalna praca byla) , lecz jak sie zaczalem targowac o cene to tak sie naburmuszyl, ze juz wogole potem ze mna ten pan rozmawiac nie chcial :lol: :lol: ..takze obsluga bywa mocno bucowata, wiec dobrego wrazenia to na mnie ten warsztat nie zrobil .

 

pozdro

piotrek

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do MagPol-u to zauważyłem u nich jedną dobrą cechę, której nie ma u innych znanych mi warsztatów: nawet jak trafi się jakiś drobny błąd z ich strony to nie boją się do niego przyznać i usuwają ustekę bez grymaszenia, oczekiwania i dodatkowych kosztów (piszę o DROBNYCH błędach - grubych nie stwierdziłem :) ).

A jeśli chodzi o kontakt emilowy, to chyba lepiej zadzwonić i "pogonić" ;) Pana Grzesia (przy tej ilości klientów ma co robić), nie dawno mieli jakieś kłopoty z netem (w końco to Mechanicy, a nie informatycy ;) ) więc emile mogą nie dochodzić.

$M$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiyam,

Gorąco polecam dwóch zapaleńców (oczywiście BMW). Kontakt do nich znalazłem na forum:

"CZĘŚCI NOWE I UŻYWANE ORAZ NAPRAWA BMW - ROZSĄDNE CENY, KRÓTKIE TERMINY, WYSOKA JAKOŚĆ, DUŻE DOŚWIADCZENIE - WARSZAWA - 0 661 496 167"

Szukałem części, którą oni pomogli mi znaleźć (no dobra, powiedziałem czego potrzebuje, a oni to znaleźli). Wymienili mi ją szybko i do tego tanio.

Jeżeli macie jakiś problem to dzwońcie do nich, na pewno pomogą. Jak padł mi samochód i nie byłem w stanie go odpalić, przyjechali pod dom, coś tam pomajstrowali przez chwile. Nie policzyli nic, bo stwierdzili, że byli przejazdem. To się nazywa assistance!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kontaktu z Mag – Polem tylko polecam telefoniczny zawsze fachowo doradzą wystarczy zadzwonić zrozumiecie po sekundzie dlaczego . Jak już jesteście na miejscu spokojnie wycenią ewentualne przyszłe ratowania naszych cacek . Dzisiaj wymieniłem klocki , czujnik i końcowki stabilizatorów . Następna wizyta w przyszłym miesiącu ale wiem już ile muszę odłożyć . :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt zdzierstwo jak jasna cholera!!! W zeszłym roku wymieniałem tam sobie filtr oleju,olej , filtr powietrza, olej w skrzyni, w dyfrze, i zapłaciłem za wsyztsko ?(robocizna) ok70 zł. Ale to było w zeszłym roku..

Dziś dzwoniłem zeby się zapytać o wyminaę tarcz i klocków to dostałem cene 350 zł!!!! A za wyminae filtra paliwa 50 zł!!!!! No po prostu szok!!!

Chyba im coś sie w głowach poprzestawiało..

Potem zadzwoniłem do MCARS zeby zobaczyc czy oni też maja takie chore ceny, a widziałem ze ludzie ich też polecają.. cena za jedną oś , czyli za dwie 120 zł.. I mimo tego że mam dalej o te 15 km to chyba oczywiste jest gdzie pojade...

Pozdrawiam

wazik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.