Skocz do zawartości

Wielkopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje w Poznaniu kogos kto zna sie na programowaniu BMW :) - chodzi mi o wprogramowanie w E61 zapalania sie ringow przy otwieraniu auta - mialem tak ale nagle przestalo swiecic - lampki w lusterkach mi sie zapalaja przy otwieraniu z pilota a ringi juz nie - bylem w ASO ale poszaleli i chca za to 600 zl hahaha :shock:

 

Hmmm, w e9x zapalają się ringi jak masz włączone światła (auto lub mijania)

 

wiesz co wiem, ale ja mialem tak ze klikajac pilotem zamrugaly kierunki zapalaly sie lampki w lusterkach i do tego ringi :) - teraz tlyko mrugaja kierunki i pala lusterka a ringi nie - wiec che miec to z powrotem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje w Poznaniu kogos kto zna sie na programowaniu BMW :) - chodzi mi o wprogramowanie w E61 zapalania sie ringow przy otwieraniu auta - mialem tak ale nagle przestalo swiecic - lampki w lusterkach mi sie zapalaja przy otwieraniu z pilota a ringi juz nie - bylem w ASO ale poszaleli i chca za to 600 zl hahaha :shock:

 

Hmmm, w e9x zapalają się ringi jak masz włączone światła (auto lub mijania)

 

wiesz co wiem, ale ja mialem tak ze klikajac pilotem zamrugaly kierunki zapalaly sie lampki w lusterkach i do tego ringi :) - teraz tlyko mrugaja kierunki i pala lusterka a ringi nie - wiec che miec to z powrotem :P

 

Ok. Przyjmuję że zrozumiałeś moja odpowiedź - żeby przy otwieraniu zapalały się ringi (razem z np lusterkami) musisz mieć włączone światła na auto lub mijania. Tak jest przynajmniej w e9x i tam nie potrzeba żadnego "kodowania" - jak masz ustawioną funkcję "begruessung licht" to tak to działa. Radzę zajrzeć do instrukcji obsługi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje w Poznaniu kogos kto zna sie na programowaniu BMW :) - chodzi mi o wprogramowanie w E61 zapalania sie ringow przy otwieraniu auta - mialem tak ale nagle przestalo swiecic - lampki w lusterkach mi sie zapalaja przy otwieraniu z pilota a ringi juz nie - bylem w ASO ale poszaleli i chca za to 600 zl hahaha :shock:

 

Hmmm, w e9x zapalają się ringi jak masz włączone światła (auto lub mijania)

 

wiesz co wiem, ale ja mialem tak ze klikajac pilotem zamrugaly kierunki zapalaly sie lampki w lusterkach i do tego ringi :) - teraz tlyko mrugaja kierunki i pala lusterka a ringi nie - wiec che miec to z powrotem :P

 

Ok. Przyjmuję że zrozumiałeś moja odpowiedź - żeby przy otwieraniu zapalały się ringi (razem z np lusterkami) musisz mieć włączone światła na auto lub mijania. Tak jest przynajmniej w e9x i tam nie potrzeba żadnego "kodowania" - jak masz ustawioną funkcję "begruessung licht" to tak to działa. Radzę zajrzeć do instrukcji obsługi..

 

witam, zrozumialem zrozumialem :) mam ustawione auto - i w kompie zazanaczone co tzreba ale nei swieca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam sprawdzony od 10 lat warsztat,który zajmuje się naprawą elektroniki:ukł.zapłonowe,wtryski,ABS,automatyczne skrzynie,poduszki,klimatyzacja-oczywiście pełna diagnostyka!

Dowodzi całym warsztatem i jest właścicielem mgr inż.Janusz Kędzia.Pan Janusz to legenda wśród poznańskich czarodziei i kopalnia wiedzy.Od kiedy korzystam z jego warsztatu jeszcze nie zdarzyło się żebym wyjechał stamtąd NIEZROBIONY.Polecam ten warsztat z czystym sumieniem,choć grama tłuszczu z tego nie mam,ale po co się błąkać i płacić jak za zboże.Koledzy-warsztat jest w Poznaniu na ulicy Gostyńskiej 1 (przedłużenie Kopaniny za Głogowską) tel.061-83-07-156. :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
a czy ktoś może polecic jakis warsztat w okolicy Gniezna lub Słupcy?

Pzdr. Prosiak. :D

jesli chodzi o elektronike moge zdecydowanie polecic kogos, konkretnie witkowo.

mega dobry, tani, jedyny mankament ze trzeba dlugo czekac, bo podworko cale zawalone samochodami:)

ale nie tylko elektronika sie zajmuje, choc w tym jest geniuszem wrecz

jak cos to na pw pisac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam sprawdzony od 10 lat warsztat,który zajmuje się naprawą elektroniki:ukł.zapłonowe,wtryski,ABS,automatyczne skrzynie,poduszki,klimatyzacja-oczywiście pełna diagnostyka!

Dowodzi całym warsztatem i jest właścicielem mgr inż.Janusz Kędzia.Pan Janusz to legenda wśród poznańskich czarodziei i kopalnia wiedzy.Od kiedy korzystam z jego warsztatu jeszcze nie zdarzyło się żebym wyjechał stamtąd NIEZROBIONY.Polecam ten warsztat z czystym sumieniem,choć grama tłuszczu z tego nie mam,ale po co się błąkać i płacić jak za zboże.Koledzy-warsztat jest w Poznaniu na ulicy Gostyńskiej 1 (przedłużenie Kopaniny za Głogowską) tel.061-83-07-156. :clap:

 

dzwoniłem tam, bo mam mały problem ze skrzynią, ale po kilku razach, gdy nikt nie odbierał straciłem cierpliwość :mad2:

Michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, czy miała ktoś przyjemność naprawiać swoje BMW w tym warsztacie?:

 

AUTOHELP

Stacja Obsługi Pojazdów

ul. Stefańskiego 2

62-002 Suchy Las

 

Już wcześniej punkt sam sie polecał na forum (sam boss, albo ktorys z jego pracowników). Dzwoniłem przed swietami ale nie dało rady na podstawowy serwis byli zawaleni terminami- głownie sprawami wulkanizacyjnymi.

Ceny naprawde śmieszne, podobno, powtarzam podobno znaja sie na BMW.

Nie potwierdzam, nie zaprzeczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie

mam pytanie, będe chciał zdiagnozować autko E39 touring po lifcie w benzynie. Może być ASO albo dobry warsztat, który mi pomoże w wyborze kupić czy nie.

Będę w Poznaniu w połowie przyszłego tygodnia i wówczas chciałbym taki warsztat odwiedzić,

z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam sprawdzony od 10 lat warsztat,który zajmuje się naprawą elektroniki:ukł.zapłonowe,wtryski,ABS,automatyczne skrzynie,poduszki,klimatyzacja-oczywiście pełna diagnostyka!

Dowodzi całym warsztatem i jest właścicielem mgr inż.Janusz Kędzia.Pan Janusz to legenda wśród poznańskich czarodziei i kopalnia wiedzy.Od kiedy korzystam z jego warsztatu jeszcze nie zdarzyło się żebym wyjechał stamtąd NIEZROBIONY.Polecam ten warsztat z czystym sumieniem,choć grama tłuszczu z tego nie mam,ale po co się błąkać i płacić jak za zboże.Koledzy-warsztat jest w Poznaniu na ulicy Gostyńskiej 1 (przedłużenie Kopaniny za Głogowską) tel.061-83-07-156.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Koledzy mam prośbę. Przejrzałem forum klubu i nie znalazłem satysfakcjonującej mnie informacji. Mianowicie mam zamiar w niedalekiej przyszłości nabyć e90 z lat 2006/07 diesel 2.0 163KM automat z możliwie najniższym przebiegiem:)). Auto potrzebuje głownie do pracy - rocznie koło 30tys. Mam dosyć nowych Corolli w podobnej cenie czy innym Focusie. Zależy mi na tym aby auto było dobrze serwisowane, ale nie koniecznie w ASO. Dobrze tzn wszystkie przeglądy, wymiany olejów, klocków, pasków itp. robione na czas i żetelnie... Nie chce mieć problemów z autem i zastanawiać się co teraz wymienić, zmienić itp. Czy moglibyście polecić mi jakiś warsztat w Poznaniu, który sprostałby zastąpić ASO we wszelkich ingerencjach w auto?

Wiem także że to może nie odpowiedni temat do pytania jakie koszty serwisu są takiego auta i ogólnie czy warto się w "używkę" pakować, żeby autem troche kilometrów robić rocznie i mieć je jakieś 4-5 lat, ale prosiłbym o jakiś link jeśli znajdzie ktoś tego typu info. Wiem że podstawowe koszty przed 200tys to filtr cząsteczek, ew turbina...

Pozdrawiam i dzięki za wszelkie info:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Napradę serdecznie polecam warsztat Pana Waldka:

 

US MAVERICK

Ksobich Waldemar

Poznań ul. Dziewińska 14

 

tel. 6617648

kom. 602 766 574

 

Pan Waldek i ludzie z tego warsztatu chyba wiedzą wszystko o każdym modelu BMW :D

 

Niestety trzeba się umawiać z tygodniowym, czasami dwutygodniowym wyprzedzeniem, ale warto... zawsze wyjeżdżałem zadowolony. Jako pierwszy naprawili mój ABS do ktorego dobierało się już chyba z 10 "fachowców" - kazali wymieniać w nieskończoność komputer. A Pan Waldek pogrzebał, pogrzebał i naprawił ;) Druga sprawa to bardzo uczciwe zachowanie Pana Waldka i ekipy kiedy wszystko wskazywało, że czeka mnie szlif i remoncik motoru - wystarczyło wyregulować zawory, zregenerować dźwignie i jeszcze kilka drobiazgów i zamiast 1500+ PLN zapłaciłem 180 PLN ;)

 

Jednym słowem - polecam w ciemno.

 

Pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam serdecznie!

 

Szukam dobrego warsztatu specjalizującego się bądź po prostu znającego się na M-kach.

Mam problem ze skrzynią SMG w M5 E60 i ASO we Wrocławiu nie ma pojęcia co jest nie tak.

Za wszystkie wskazania z góry dziękuję.

 

Pozdrawiam Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
OSTRZEGAM !!!!!!! OSTRZEGAM !!!!!!!!! PO STO KROĆ OSTRZEGAM!!!!!

Żerko BOSCH

ul.Mogilenska 19

Poznań

tel.061/653 61 59

-naprawa pomp wtryskowych na stanowiskach pobierczych-

 

Miałem awarię pompy wtryskowej od BMW 3 , zawiozłem do "mgr.inż.Żerko . poinformowano mnie ,że po sprawdzeniu usterki zostanie wyceniony koszt naprawy. Po tygodniu !!!!! (sprawdzenie polega na podłączeniu do komputera czas ok 5 min .- informacja zaczerpnięta od podobnego warsztatu z Bydgoszczy) otrzymałem wiadomość ,że koszt naprawy ( wymiany układu scalonego ) wyniesie bagatela 3700 ,- !!!!! Sprawdziłem jaki koszt naprawy będzie w Bydgoszczy w firmie BOSCH - AUTO - SERVICE MIECZYSŁAW KLUSZCZYŃSKI okazało się ,że 2100,- .Długo się nie zastanawiając pojechałem odebrać moją pompę do mgr.inż Żerko .No i zaczęło się . Okazało się ,że za sprawdzenie czyli podłączenie do komputera w/w pompy Pan mgr.inż Żerko zarządał 500 złotych. Po długich sporach zostałem zmuszony do uiszczenia zapłaty .

Nie polecam chamskie zachowanie mgr.inż Żerko i jego obsługi , oszustwo a zarazem współczucia wszystkim tym którzy w tej chwili mają tam swoje pojazdy .Odsyłam do osobnego forum na temat tego warsztatu mgr.inż Żerko . :nienie: :nienie: :nienie:

Zgadzam się całkowicie.Ten warsztat to banda naciągaczy.Sam się przekonałem!!!

Nic nie stuka nic nie puka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam

Istnieje w Poznaniu firma która nie poprawia osiągów technicznych silnika ale za to doskonale

poprawia ilość decybeli do maksimum wewnątrz auta .

Kolesie którzy tam pracują znają się na rzeczy i jeśli nawet w twoim wozidełku nie ma miejsca na głośnik to oni je stworzą ,

a starego seryjnego kaseciaka zamienia na nowoczesne radyjko pasujące do konsoli w samochodzie

http://www.caraudiosystem.pl

ul.Zgoda 30E Poznań 60-122

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.