Skocz do zawartości

Wielkopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Nie twierdzę,że jest tani. Jest dobrym fachowcem,zna sie na BMW i ma na miejscu części nowe i używane. Jest tańszy od ASO a świadczy usługi na podobnym poziomie. Być może nie wszystkich traktuje równą miarą. Ale w końcu to jego sprawa. Ja mam tam super układ. Zawsze wszystko było oki.
Nic nie stuka nic nie puka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
polecam warsztat za przeźmierowem kawałek za auchanem po drugiej stronie trasy, zaraz przy drukarni introl, teraz chyba introl - cośtam, to link do nich http://www.danmarbis.pl. znają się i robią to od lat bez lipy, ceny od 900 - 1600, latam na ich turbo 4lata ponad i 170tys km
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, szukam w poznaniu mechanika który sprawdzi mi z4 e89. Zależy mi na tym aby mi podniósł na podnośniku auto, pomierzył go wzdłuż i wszerz,pomierzył lakier,zerknął swoim fachowym okiem jak auto było uszkodzone. Czy aby nie sklejone z dwóch bądź więcej egzemplarzy. Czy przypadkiem nie zostawia 4 śladów itd.

Wiadomo, że mogę sprawdzić auto w aso ale jakoś ciężko mi uwierzyć, że w ciągu 2 godz.kompletnie mi sprawdzą auto.

dzięki z góry za wszelką pomoc.

były e36 od 316 do 320,kilka e46 od 318 do 323,e39 525tds,z3 2.8,z4 3.0

z4 jest fajne ;) ale tylko e89

http://img442.imageshack.us/img442/4116/z4avatar.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Do drumpit...

 

Postprzez drumpit » 04 Gru 2011 00:19

Zygmunt Marchlewski

warsztat w Długiej Goślinie pod Poznaniem. Naprawiam tam drugą beemkę. Facet jest specyficzny,ale zna się doskonale na autach. Głównym mechanikiem jest jego syn. maja na miejscu jakieś 20 różnych beemek na części,a oprócz tego wielką hale z częściami. Od 20 lat naprawiają tylko bawarki. Nie zawiodłem sie ,polecam.

 

Bardzo mi przykro ale odradzam. Facet ma ceny z kosmosu, nie usuwa usterki tylko chce zmienić pół samochodu a potem skasować bardzo dużą kasę, to jest chory człowiek. Słuchacie jego głupot i się nakręcacie wmówi wam wszystko, że macie grata , że nie można tak jeździć, że zaraz się rozkraczy na drodze i żcze na gwałt trzeba to robić i wyciągnie od was kasę a potem się śmieje. Jeśli chodzi o jego magazyny z częściami to niestety są tam tylko części sprzed 20 lat, byłem i widziałem,wstawia części używane a twierdzi że nowe. A jeśli już musi wstawić nowe bo używane nie dostępne to skasuje 300 zł więcej, bo płaci za dowiezienie. Jestem rozczarowany i nie polecam a nawet zalecam logiczne myślenie, sprawdzanie w innych warsztatach i porównywanie cen, to nie boli. Skandaliczne jest to, że przed zrobieniem mówi 500zł a po zrobieniu 2500zł jak tak można, skandal i jeszcze raz skandal. Przestrzegam po stokroć przed tym pseudomechanikiem. A tak nawiasem mówiąc to nie widzę w rejestrze warsztatów tego cwaniaka, pracuje chyba na czarno. Jak się zapytałem o rachunek to powiedział że 30% wiecej i jakiś rachunek wystawi, hehe dobre,ciekawe gdzie skarbówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam polecam warsztat:

 

US Maverick Auto Service

ul. Dziewińska 14

60-178 Poznań

tel. 061 661 76 48

kom. 602 766 574

e-mail: ksobich@poczta.onet.pl

 

Warsztat naprawde super, chlopaki wiedza co i gdzie. Wymienialem tam plyn chlodniczy, zadnych problemow. Wczoraj bylem na wymiane zbiorniczka wyrownawczego, szybko sprawnie, mily wlasciciel i mechanicy. Warto dodac ze pojechalem z padnietym DSC, zapomnialem powiedziec ze to tez mozna zrobic. Przyjezdzam po odbior i Pan wlasciciel mowi ze pali sie DSC, ja ze wiem ale juz zapomnialem o tym i ze wpadne kiedys tam to zrobicie. Odpowiedz: Juz nie trzeba - zrobilem :) To sie nazywa dobry warszatat. Podszedl do BMki z jakims kablem 2 minuty i po robocie, a w innych warsztatach chcieli mi ciac auto katowka i zdejmowac maglownice, deske rozdzielcza itp. bo inaczej DSC nie zadziala.

Ostatnio polecilem warsztat kumplowi pojechal klekoczacym i trzesacym sie na wszystkie strony Mitsubishi i co? Auto chodzi jak nowe, serio. Jak cos grubszego mechanik dzwoni tlumaczy, doradza czy robic czy nie. W Kołobrzegu nie ma dobrych warsztatow dlatego BMka tylko US Maverick, a Skoda rodzicow jezdzi do Lubonia, tam tez chlopaki znaja kazda śrubkę w autach grupy VAG. Jeszcze raz Dziekuje i Polecam Wam klubowicze i polecam moim znajomym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Znacie może dobry zakład specjalizujący się w ASB, w którym można płacić kartą? Poznań lub bardzo bliskie okolice?

 

Edit: Znalazłem sam :)

Tarnowo Podgórne, Ogrodowa 3, Teodor Myszkowski TeoMotors. 4 czerwca odstawiam autko, podzielę się wrażeniami potem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie może dobry zakład specjalizujący się w ASB, w którym można płacić kartą? Poznań lub bardzo bliskie okolice?

 

Edit: Znalazłem sam :)

Tarnowo Podgórne, Ogrodowa 3, Teodor Myszkowski TeoMotors. 4 czerwca odstawiam autko, podzielę się wrażeniami potem :)

 

Nie chcę Cię straszyć, ale wbij sobie w google opinie o nim... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie może dobry zakład specjalizujący się w ASB, w którym można płacić kartą? Poznań lub bardzo bliskie okolice?

 

Edit: Znalazłem sam :)

Tarnowo Podgórne, Ogrodowa 3, Teodor Myszkowski TeoMotors. 4 czerwca odstawiam autko, podzielę się wrażeniami potem :)

 

Nie chcę Cię straszyć, ale wbij sobie w google opinie o nim... :roll:

 

Poczytałem gugla, ale nie ufam ocenom na anonimowych forach typu "dobrymechanik", itp. Za dużo onetowych trolli. Zakład polecił mi mechanik ze stacji kontroli pojazdów na podstawie swoich własnych doświadczeń. Z resztą jadę z usterką związaną z peryferiami skrzyni (dźwignia zmiany biegów zaczęła ciężko chodzić po wizycie u pewnego partacza), ale pewnie będzie się to wiązało z płukaniem i zalewaniem na nowo skrzyni (czyli 5-6 stówek za sam olej), jakimiś dodatkowymi robotami, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem polecic nasz warszat w Wieckowicach koło Poznania, kierunek Buk. ul gromadzka 64

zajmujemy sie:

naprawami powypadkowymi

spawaniem aluminium

restaurowaniem-odnawianiem

kosmetyka lakiernicza

pomiary karoserii

sprowadzaniem aut na zamowienie z zagranicy

lakierowaniem

polerka

oraz produkcja ram do naprawy karoserii i sklep z wyposazemiem warsztatow samochodowych www.techwar.eu

 

robimy auta od wgniotki na drzwiach poprzez własnorecznie wytloczone el, zastepcze do wstawiania cwiartek, dachow itp.

wszystko od wyszukania z nasza pomoca auta poprzez sprowadzenie naprawe lakierowanie do oddania kluczykow gotowych do jazdy.

 

 

jutro dodam kilka zdjec pogladowych z naszych prac

 

telefon

Waldemar 601930646

Łukasz 886283538

 

ważne do kazdych napraw jest prowadzona dokumentacja naprawy auta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

polecam http://www.mechanikabmw.pl/

 

wymieniałem napinacz paska wielorowkowego i rolkę plus dwa paski

wymiana turbo, filtry, olej, diagnostyka

 

polecam w 100%

 

solidny, bardzo dobre ceny, bez ściemniania

zdiagnozowany problem i konkretne działanie

wszystko robione spokojnie bez naciągania

dobry kontakt z klientem - wiadomo na każdym

etapie co i jak i mniej więcej za ile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.