Skocz do zawartości

Wielkopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oceniacie serwisy w Poznaniu Smorawinski/ul.Obornicka i Olszowiec/ul.Ostrowska ( cena czesci, robocizny i w ogole obsluga)?

 

Bylem o Olszowca (kolo Kinepolis) zaraz po sprowadzeniu auta. Mialem dziwne stuki z zawieszenia. Zaprosili mnie na serwis gdzie 3 mechanikow pokazywalo mi jakie mam luzy na wachaczach (50tys przebiegu) i zalecili wymiane. Mialem tego dnia wyjazd i kilka tys km do zrobienia wiec sie zgodzilem. Zaplacilem fortune i halas nie ustal (jak sie okazalo pozniej, halas byl spowodowany zuzytymi oponami).

Nigdy wiecej sie tam nie wybiore, naciagneli mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam również:

NAPRAWA BMW MIKOŁAJCZAK

Poznań, ul. Strzeszyńska 227

tel. (061) 822 18 16

 

Zajmowali się moim e39, po wstępnej rozmowie przed naprawą odniosłem

wrażenie, że mam do czynienia z profesjonalistą (rozmawiałem z szefem), efekt po naprawie potwiedził moje przypuszczenie :D

 

 

tez polecam, fachowo i bez naciagania a aso smorawinski i olszowiec mogli by przyjsc na nauki:)

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam dobrego lakiernika w Poznaniu na Krauthofera 58 (NAROZNIK kRAUTHOFERA a GORECKIEJ)

kiedys mial swoj warsztat na Albanskiej niedaleko petli Gorczynskiej,teraz ma na Krauthofera,jezdze do niego wiele lat i jestem zadowolony z jego uslug spawa zderzaki,maluje zajmuje sie mechanika.

Nie jest drogi a solidny.

Moze nr tel 501 620 209

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie!

 

Polecam warsztat w którym sam pracuję, naturalnie dla klubowiczów zniżki, jednak co myślę, że ważniejsze to fachowa pomoc i szybka naprawa - nie ma to jak sobie wlewać 8) . Ale prawda jest taka, że fachowców mamy bardzo dobrych, i przy naprawdę nie dużych pieniążkach, a i w sympatycznej atmosferze naprawimy wasze cudeńka. Sam samochód, który jest moim oczkiem w głowie, i tak jak nigdy nie lubiłem go oddawać innym mechanikom, tak teraz nie mam z tym problemu :) - ale tylko tym zaufanym.

 

Zainteresowanych zapraszam na http://www.autohelp.pl, a tych już potrzebujących do Suchego Lasu koło Poznania na ul. Stefańskiego 2. Ew. telefon lub e-mail poniżej:

email: warsztat@autohelp.pl

Tel. 061 624 39 99

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

NAPRAWA BMW MIKOŁAJCZAK

Poznań, ul. Strzeszyńska 227

tel. (061) 822 18 16

 

Polecam , bywam tam z 3 i x5 . Może kawy nie serwują ale sprawnie i terminowo działają .To jest najważniejsze . No i nie drogo . Naprawdę jak na razie polecam.Mam nadzieję,że tak bedzie dalej. :cool2:

Edytowane przez maras31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTRZEGAM !!!!!!! OSTRZEGAM !!!!!!!!! PO STO KROĆ OSTRZEGAM!!!!!

Żerko BOSCH

ul.Mogilenska 19

Poznań

tel.061/653 61 59

-naprawa pomp wtryskowych na stanowiskach pobierczych-

 

Miałem awarię pompy wtryskowej od BMW 3 , zawiozłem do "mgr.inż.Żerko . poinformowano mnie ,że po sprawdzeniu usterki zostanie wyceniony koszt naprawy. Po tygodniu !!!!! (sprawdzenie polega na podłączeniu do komputera czas ok 5 min .- informacja zaczerpnięta od podobnego warsztatu z Bydgoszczy) otrzymałem wiadomość ,że koszt naprawy ( wymiany układu scalonego ) wyniesie bagatela 3700 ,- !!!!! Sprawdziłem jaki koszt naprawy będzie w Bydgoszczy w firmie BOSCH - AUTO - SERVICE MIECZYSŁAW KLUSZCZYŃSKI okazało się ,że 2100,- .Długo się nie zastanawiając pojechałem odebrać moją pompę do mgr.inż Żerko .No i zaczęło się . Okazało się ,że za sprawdzenie czyli podłączenie do komputera w/w pompy Pan mgr.inż Żerko zarządał 500 złotych. Po długich sporach zostałem zmuszony do uiszczenia zapłaty .

Nie polecam chamskie zachowanie mgr.inż Żerko i jego obsługi , oszustwo a zarazem współczucia wszystkim tym którzy w tej chwili mają tam swoje pojazdy .Odsyłam do osobnego forum na temat tego warsztatu mgr.inż Żerko . :nienie: :nienie: :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek Dolaciński

ul. Szeroka 72

62-300 Września

tel. 502 671 172,

Firma czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 17.00

 

Wykonujemy:

* kompletne wykończenia wnętrz samochodowych w skórze (siedzenia, kanapy, boczki),

* kierownice, gałki zmiany biegów, mieszki

* konsole (skóra, alcantara),

* dachy cabrio,

* kompleksową renowacje wnętrz aut zabytkowych (tapicerka, obicia, dywany, konsola...)

 

www.dolacinski-skory.pl www.tapicerka-skorzana.pl

_____

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To mój pierwszy post, więc witam serdecznie wszystkich szanownych forumowiczów.

 

Chciałbym gorąco przestrzec przed ASO Olszowiec w Poznaniu.

Na dziale serwisu nagminnie montują regenerowane wahacze i drążki kierownicze do wszystkich modeli, natomiast na fakturze widnieje nr częsci nowej... Rozbierane silniki, które były serwisowane w wyżej wymienionej firmie regularnie nosiły w całej magistrali olejowej czarne, smoliste osady - można podejrzewać bardzo niską jakości lanego przez ASO oleju. Ceny nie mają absolutnie nic wspólnego z innymi ASO BMW w PL. Są astronomicznie zawyżane. Po odbiorze samochodu w jego wnętrzu przez kilka dni wyczuwałem nie do zniesienia zapach papierosów, jak do tego ma się jakośc marki premium... Żeby tego było mało, to jak zgłosiłem się po miesiącu z prośbą o duplikat faktury, nie było jej w systemie!!! TRAGEDIA to już podlega pod organy ścigania!

 

Pozdrawiam serdecznie!

Jarek

&E46 2.0d

&E90 2.0d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

koledzy nie wiem czy we właściwym miejscu się pytam, więc jak nie to proszę moderatorów o przeniesienie tematu.

 

Mam problem z zawieszeniem z przodu. Byłem u kilku "fachowców", ale jeden mówi, że maglownica ma lekkie luzy, drugi , że drążki kierownicze (nie końcówki, a drążki), a trzeci coś o wahaczu wspominał.

Moje pytanie jest następujące:

gdzie mogę pojechać w POZNANIU, żeby sprawdzić zawieszenie na szrpakach i żeby udzielono mi sensownej odpowiedzi za rozsądne pieniądze bez naciągania, co jest nagminne na widok BMW, a ja biedny student jestem (zarobiłem na samochód i o niego dbam, ale nie stać mnie na wymianę po kolei- żeby sprawdzić).

 

Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi

 

PS widzę, że koledzy polecają zakład pana Mikołajczaka. Czy mają tam szarpak i jak tam z cenami tzn. ile +/- zapłacę za diagnozę zawieszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Firma BENDIKS SERVICE Poznań ul. Szamarzewskiego 42.

Byłem w tej firmie z alternatorem do BMW E39 2,5D 2002r w celu wymiany szczotek, a faktycznie to wymiany regulatora gdyż szczotki nie występują jako oddzielny element. Pani przyjmująca zlecenie nie potrafiła określić ile kosztuje regulator i ile jego wymiana, tylko poinformowała że koszty przekażą mi telefonicznie. Po godzinie mam telefon że koszt naprawy wyniesie 640 zł, z czego 500 zł to koszt regulatora, a 140 zł robocizna. Uznałem że są to koszty zawyżone gdyż sprawdziłem że regulator w ASO Smorawiński kosztuje 396 zł, a zamiennik 158 zł i w związku z tym odstąpiłem od naprawy. Spotkała mnie następna niemiła niespodzianka, a mianowicie zażądano przy odbiorze 30 zł za wycenę. Oczywiście nie zapłaciłem tej kwoty gdyż chciałem zlecić naprawę a nie żadną wycenę, tym bardziej że nic mi o tym nie powiedziano przy przyjęciu zlecenia. Nigdy w żadnym warsztacie nie spotkałem dotychczas takich praktyk, a to, że ktoś jeździ BMW to uważam za mało wystarczający powód do zawyżania kosztów.

Jeśli chodzi o stronę fachową to nie mogę nic powiedzieć gdyż nie korzystałem z naprawy. Mam tylko zastrzeżenia do próby zawyżania kosztów i próby wyłudzenia nie należnej zapłaty.

Na koniec mogę poinformować, że alternator mam już naprawiony z gwarancją za kwotę 290 zł a więc o ponad połowę taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

"POD GWIAZDĄ"

 

Lucyna i Szymon Migdałek

64-310 Lwówek Wlkp

ul.Ratuszowa 4

 

Warsztat:

ul. Leśna

64-305 Bolewice tel.668 163 395

 

Warsztat naprawde godny polecenia, najwyzsza joakosc wykonywanych uslug, przystepne ceny!!!

 

kilka słów ode mnie :

 

Naprawdę powazni ludzie zadnej sztuki, żadnego "wiazania na druty", warsztat co prawda z nastawieniem na mercedesa ,ale to juz kolejne z rzedu serwisowane u tego czlowieka (mojego serdecznego przyjaciela) BMW i naprawde bez żadnych zastrzeżeń... Co najbardziej mi sie podoba to indywidualne podejscie do kazdego auta czy to cinquecento (czy jak sie to pisze) czy najnowsza S-klasa ten człowiek robi to z prawdziwą pasja i nigdy ale to naprawde nigdy nie traktuje żadnego autka przedmiotowo ( cos ala - byle wypchnac z warsztatu) - dopóki nie "chodzi"jak sie należy nie ma szans żeby zjechało z kanału...

co tu duzo gadać pełen profesional!!!!!!!!!!naprawde mozna im zaufac wiem co mówie jestem maniakiem ;)

 

ps.auto odbieramy zawsze wyczyszczone w środku jak i na zewnatrz!!! (bez żadnych śladów ingerencji mechanika czy osób 3ich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jesl chodzi o tapicerstwo samochodowe i wszystko z tym zwiazane (skory, tapicerki, wymiany, naprawy, obicia, renowacje wnetrz, podsufitufki, kierownice w skorze, dachy cabrio itd.)

to rowniez chcialbym polecic wspomniany wczesniej zaklad pana Marka Dolacinskiego we Wrześni ulica Szeroka.

Z czystym sumieniem moge polecic.Pelen profesjonalizm.Ci panowie to juz trzecie pokolenie tapicerow samochodowych.Zjedli zeby na tej robocie. Nie oszukaja, doradza i robia klientowi jak sobie samemu)

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznań, ul.Fabianowo 22

tel. 830 42 30

 

Robiłem tam ostatnio zawieszenie i wymieniałem olej + filtry i jestem bardzo zadowolony. Fachowo, rzetelnie, ceny naprawdę ok. Mogę ich śmiało polecić. :wink:

Mają trochę roboty, więc trzeba się wcześniej umawiać.

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja chciałem polecić lakiernika w Kaliszu.

 

62-800 Kalisz

ul. Ptolemeusza

tel. 601-738-128

 

www.aerograf.kalisz.pl

lub

www.lakiernik.kalisz.pl

 

Usługi typowo lakiernicze a dodatkowo malowanie aerografem.

Ceny spoko. Zawsze można się dogadać. Tyle że trzeba się wcześniej umówić bo zawsze jest kolejka.

Było E-34 1988

Diamant Schwarz Metallisch


Zapraszam: http://www.aerograf.kalisz.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Opony Express Interakces Adam Nawrot

 

64-100 Leszno

Al. Konstytucji 3 Maja 11

tel./fax (0 65) 526 81 81

 

Jeden z najlepszych serwisów zajmujących się oponami i felgami ale to mało ważne.

 

Najważniejsze że są najlepsi w geometrii podwozia itd. Najlepszy i najnowocześniejszy sprzęt, bardzo wykwalifikowani technicy.

 

PS. Szukam jakiegoś bardzo dobrego mechanika i elektryka w Lesznie lub okolicach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
W Poznaniu bym polecił Mikołajczaka. Facet raczej uczciwy i sympatyczny, ale nie wiem czy dobrze potrafi ocenić auto przed zakupem, myślę, że potrafi, ale nigdy nie korzystałem z jego usług w tym zakresie.. ;) W Szamotułach nic nie znam. Można wiedzieć co tam będziesz oglądał? Może e87 1er?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje w Poznaniu kogos kto zna sie na programowaniu BMW :) - chodzi mi o wprogramowanie w E61 zapalania sie ringow przy otwieraniu auta - mialem tak ale nagle przestalo swiecic - lampki w lusterkach mi sie zapalaja przy otwieraniu z pilota a ringi juz nie - bylem w ASO ale poszaleli i chca za to 600 zl hahaha :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

czy ktoś może mi polecić jakiś serwis w miejscowości Szamotuły lub niedaleka okolica? Prawdopodobnie będę się tam za tydzień wybierał oglądać samochód.

 

pozdr.

 

hej polecam warsztat w miejscowosci Przybroda - jadac z Poznania do Szamotul to skrecasz na Przyrode w lewo i zaraz jak wlecisz do miejscowosci to pierwszy warsztat po lewej - duzy warsztat - ja tam nie robilem nic ale moj znajomy zachwala mega goscia i ze bardzo uczciwy - kupowalismy od niego zbiegiem okolicznosci auto - i bardzo symatyczny kontakt z wlascicielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje w Poznaniu kogos kto zna sie na programowaniu BMW :) - chodzi mi o wprogramowanie w E61 zapalania sie ringow przy otwieraniu auta - mialem tak ale nagle przestalo swiecic - lampki w lusterkach mi sie zapalaja przy otwieraniu z pilota a ringi juz nie - bylem w ASO ale poszaleli i chca za to 600 zl hahaha :shock:

 

Hmmm, w e9x zapalają się ringi jak masz włączone światła (auto lub mijania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.