Skocz do zawartości

Ile tysięcy km mają nasze beemki ??


kiokio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 775
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moja E30 w oparciu o ksiazke serwisowa miala 260 tysiecy przebiegu, po tym czasie w 2006 roku zostal zmieniony silnik na taki z przebiegiem 170 tysięcy, ile jest teraz faktycznie? Kto wie, na zegarach jest 190 tysięcy, ale nie są to zegady od tego modelu, wiec nie wiadomo ile naprawde pochlonela kilometrow moja biała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio bardzo ładne bmw 520d z 2009 r albo 2008 nie pamiętam dokładnie stało koło salonu bmw (tutaj we Wiedniu) stan SUPER idealna zadbana no piękna była co tu dużo mówić, lakier jak nowy tapicerka w środku full skóra nie było się do czego przyczepić. Cena bardzo atrakcyjna jak na tutejsze warunki :) brać ani się nie zastanawiać, gdy zerknąłem na zegary a TAM 470 tyś :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
witam, e36 m43b16, `94r, compact. kupiłem dwa lata temu miała 212tys km teraz ma 247tys i jest git, nigdy w drodze nie staneła, od 15tys km jezdze na gazie i nie narzekam, wymieniłem jedynie kruciec od chłodnicy, swiece i tylne sprezyny :lol:

 

Po kolejnych prawie dwóch latach mogę pochwalić się wskazaniami licznika na poziomie 279000 km :cool2: nie miałem większych kłopotów, przeważnie wszystko jest wymieniane na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E46 328i M52TU 1998 r. sedan 278 tys. km - przebieg pewny (potwierdzony niemieckim badaniem technicznym z marca 2011 i fakturą od niemieckiego dealera gdzie nabyłem to auto w lipcu 2012). Po sprowadzeniu do Polski wymienilem tuleje tylnego zawieszenia, uszczelniacz tylnego mostu i wszystkie płyny eksploatacyjne oraz zakonserwowałem podwozie. Samochód sprawuje się bez zarzutu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E39 520i 1997 - 220000 z czego moje 25 000 w Polandii a poprzednie 195 000 kuzyna z Dojczlandii, więc silnik dopiero sie dociera :D

---------------------------------------------------------------------------------

e39.jpg

---------------------------------------------------------------------------------

http://forum-lines.ru/rez/ab194510.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy taki test ktoś już robił???

 

IN F O R M A C J E O A U C I E I T E S T K O N S O L I Z E G A R Ó W

::AUTENTYCZNY PRZEBIEG::

 

Wciskamy prawy przycisk na konsoli zegarów i przekręcamy kluczyk do poz. 2.

 

 

W momencie wyświetlenia się pierwszych danych możemy puścić przycisk.

 

Na wyświetlaczu konsoli zegarów tam gdzie wyświetlane są komunikaty komputera

np. godzina zostają wyświetlone następujące dane:

 

BMW NR xxxxxxxx

 

CODE NR xxxxx

 

K-ZAHL xxxx

 

F.G. NR xxxxxxx

 

 

numer nadwozia - siedem ostatnich znaków

 

Po teście zegarów wyświetlany jest autentyczny przebieg

-Jeśli jest inny niż przed testem znaczy to że ktoś elektronicznie cofną licznik.

 

Na koniec testowane są zegary, wskaźniki i lampki kontrolne.

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa

Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dla czego

Na warsztacie łączymy teorię z praktyką: nic nie działa i nikt nie wie dla czego!!!

Cięcie plazmowe oraz usługi tokarskie http://ttcs.pll/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E 46 320 d 2003r jutro wskoczy 280 000 kupiona rok temu z przebiegiem 247 000

Wymienione :8)

Turbo orginal ,poduszki silnik-skrzynia ,wywalone klapki kolektora ,nowe uszczelki,weze podcisnienia i interculera,zaworek sterujacy turbo,termostat AGR +glowny ,wymiana plynu,2x wymiana oleju nastepna w przyszlym tygodniu.

Dla lepszego samopoczucia zmienilem ,zalozylem;

ringi na tacho,listwy okleilem srebrna carbonfolie,biale kierunki bok i przod (tyl jeszcze czeka),angel eyes.

Koszty :mad2:

E 36 teraz zony :8) 1993r grudzien 286 000 kupiona w 2005 z przebiegiem 120 000 najwieksza naprawa -wymieniona uszczelka rozzadu,poduszki silnika i drobne naprawy zawieszenia pozatym wiadomo hamulce ,olej,swiece itp.

Na dzien dzisiejsz do wymiany termostat.

Koszty :D

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Wszyscy mówią ,że bmw to 500 tyś bez problemu wytrzyma jak zadbana ale jakoś nikt nie doszedł do tego przebiegu ,a nie wieżę że wszyscy mają cofnięte zegary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja e38 to cholera wie ile ma :D Na blacie stuknęło ostatnio 308 tys km. W lampach odkodowalismy jakis czas temu 850 tys, ale lampy byly zmieniane, bo sie wytłukły jak miała stłuczkę przed moim zakupem. Także cholera ją tam wie. Jestem pewny że była przekręcona tylko nie wiem ile :D podejrzewam, po stanie zużycia kierownicy i fotela kierowcy że 500tys ma juz za sobą dawno :), co dodatkowo uważam za jej duży plus, bo dalej nic nie skrzypi w środu, silnik igiełka był nieliczac rozciągniętego łańcucha rozrządu. Także jestem mocno podbudowany jakością tego auta. A jest lepiej zrobiona niż F25 :P

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.