Skocz do zawartości

Ile tysięcy km mają nasze beemki ??


kiokio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 775
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

1998 528i E39 - perfekcyjnie idealna historia serwisowa z ksiazka, kazda najdrobniejsza faktura czy rachunkiem (doslownie na wszystko) jest tego caly tom! Kazdy przeglad techniczny i udokumentowana kazda mila. Do tego zadnej najdrobniejszej nawet stluczki, nic.

136.500 mil i poza malym wyciekiem oleju z ukladu chlodzenia skrzyni wszystko gra. Jak na razie :cool2:

Definicja szalenstwa - robienie wciaz dokladnie tej samej rzeczy w dokladnie ten sam sposob oczekujac zupelnie innego ofektu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja 223 tys. ponad 20 tys rocznie robię :/ Przebieg udokumentowany sprowadzona ze Szwajcarji jestem 2 właścicielem.

Wymienione prawie wszystko - zawieszenie (całe) oryginalny tylko dół silnika, wszystkie gumy opaski, czujniki, chłodnica, pompy, uszczelki, wałki, wał korbowy itp. (z m52b28) lampy, kierownica M, buda obspawana (wzmocniona) rozporki dól/góra, wydech przelot, nowa sonda bosch. Odchudzona buda, zmieniona mapa, auto czeka na grzany garaż by wpakować dodatkową stadninę koni.

przez ten rok (23 tys.) auto mnie ani razu nie zawiodło. Ale myślę że wg. zasady jak dbasz tak masz.

tel. 514.99.46.99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

e30 1987r. 120 tyś :mrgreen: ale to chyba kilometry liczone podczas jazdy bokiem

e38 1994r. 340 tyś przebieg 100% pewny

porsche 924 1986r. 140 tyś ( licznik stoi i nie wiadomo od jak dawna )

cienias 900 1998r. 117 tyś km raczej oryginalny

Rozkodowanie numerów VIN na PW


sprzedam drążki kierownicze boczne (prawy, lewy) do e34 touring tanio

511185044 - nie odbieram prywatnych


Dbajcie o siebie i o innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.